باید خفیف Coronavirus موارد منزوی در خانه ؟ بسیاری از کشورهای آسیایی می گویند شماره

توسط Niharika Mandhana نزدیک Niharika Mandhana بیوگرافی @NiharikaSM niharika.mandhana@wsj.com

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 21 اردیبهشت 1399

تمام عیار در آسیا از چین را coronavirus کانون ووهان به سنگاپور و کره جنوبی شناخته شده استراتژی های ردیابی و تست کار کرده اند و در پشت سر هم با یک سوم بزرگ لجستیکی وظیفه: جداسازی موارد خفیف خارج از خانه های خود.

وسیع سنگاپور نمایشگاه مرکز شناخته شده برای میزبانی یک هوافضا نشان می دهد در حال حاضر هزاران نفر از تخت برای بیماران مبتلا به خفیف یا بدون علائم است. کره جنوبی استفاده از خوابگاه از جمله کسانی که متعلق به سامسونگ بیمه عمر شرکت. و صفحه نمایش ال جی شرکت ، برای همان هدف. پس از 4 مارس زمانی که کشور های عفونی-بیماری های قانون تنگ تر می شد افرادی که تست مثبت نه می تواند به کاهش بود جدا شده در این تاسیسات و نه در خانه باقی می ماند.

در ویتنام و هنگ کنگ—که در آن نسبتا موجود شیوع بیماری را ساخته اند آن را ممکن است برای بیمارستان ها را در هر دو خفیف و شدید موارد—مقامات یک گام جلوتر رفته اند. آنها را جداگانه و نه فقط موارد تایید شده اما همچنین تماس نزدیک از بیمار در امکانات. دلیل: اگر مخاطبین آلوده می شوند آنها می تواند انتقال ویروس به دیگران را حتی قبل از آنها خود را توسعه علائم یا بدون نشان دادن علائم در همه.

این رویکرد بسیار متفاوت از بسیاری از غرب که در آن کسانی که نیاز به مراقبت های پزشکی هستند و بستری در بیمارستان در حالی که در موارد خفیف که اکثریت را از عفونت ها تا حد زیادی به خواسته خود جدا. بسیاری عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان در اروپا و ایالات متحده می گویند آن است که زمان برای تغییر است که در حالی که دیگران استدلال می کنند آن را بیش از حد می رود با محدود آزادی های مدنی و جدا کردن مردم از عزیزان خود.

یک ربات مورد استفاده قرار گرفت برای مشاوره پزشکی در ماه گذشته در سنگاپور Changi مرکز نمایشگاه بود که تبدیل به یک انزوا تسهیلات برای Covid-19 بیماران با علائم خفیف.

عکس: ادگار سو/ایسنا

یک تخت برای یک coronavirus بیمار در Changi مرکز نمایشگاه در سنگاپور است.

عکس: ادگار سو/ایسنا

در ایتالیا که در آن وجود دارد حداقل 217,000 مورد تأیید مقامات در حال یادگیری است که خانه را تبدیل به نخست سالن برای انتقال. Andrea Checchi شهردار سن دنتو میلانسه های ماهواره ای در شهر میلان به شدت ضربه توسط شیوع گفت که او زده بود توسط یک الگوی هنگامی که او در لیست افراد آلوده در شهر خود می باشد.

"همان نام و شماره تلفن نگهداری کرد" او به یاد می آورد. "بسیاری از مردم در حال آلوده شدن در داخل خانواده است."

ملی سلامت موسسه ایتالیا, ارشد بیماری-کنترل بدن یافت می شود که بیش از یک پنجم افرادی که آزمایش مثبت از آوریل 1 شد و به احتمال زیاد آلوده توسط اعضای خانواده با توجه به داده های به روز شده هفته گذشته. است که تنها به عفونت در خانه های سالمندان که حساب برای تقریبا نیمی از موارد تایید شده.

در شهرستانها مانند میلان آلوده به مردم داده می شود گزینه ای برای منزوی کردن در اختصاصی هتل ها. اما آنها را تشویق به حرکت به دور از خانواده خود نبوده است, اولویت دولت و بسیاری از بیمار در حال انتخاب به ماندن در خانه سلامت, مقامات گفت.

این یک اشتباه است که نیاز به رفع هشدار داد روبرتو Burioni یک virologist در میلان San Raffaele بیمارستان. "آن ضروری است," او گفت:.

باید ایالات متحده را ساخت-امکانات قرنطینه برای coronavirus بیماران با علائم خفیف? وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib پاسخ به این سوال از یک خواننده و توضیح می دهد که آنچه در آن به معنی به خود و قرنطینه در خانه. عکس: لورن جوان/ایسنا

کارشناسان می گویند که آن را دشوار است به قطع تماس در صفحه اصلی. حتی موارد خفیف اغلب نیاز جسمی و عاطفی مراقبت و خانواده ها تمایل به تبدیل شدن به سهل انگاری در مورد جدایی چند روز در گفت: Annelies وایلدر-اسمیت استاد در حال ظهور بیماری های عفونی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. مردم حتی کمتر مراقب باشید زمانی که آنها گمان می کنند آنها Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, اما نمی, آزمایش گاهی اوقات انعقاد زمانی که علائم فروکش که شاید آنها تا به حال هرگز آن را.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

دکتر وایلدر-اسمیت بخشی از یک تیم است که مدل و در مقایسه با دو انزوا شیوه های منتشر شده به عنوان نامه ای به مجله پزشکی لانست. در یک شهر از چهار میلیون نفر صفحه اصلی مبتنی بر انزوا را در 190,000 موارد کمتر به نمایندگی از 20% کاهش پیدا کردند. با آنچه به آنها تماس بگیرید موسسه مبتنی بر جداسازی این تعداد خواهد بود حدود 550,000 یا 57 درصد کاهش.

اما انزوا خارج از خانه به خصوص در تبدیل مرکز کنوانسیون و یا مرکز نظامی در چین یا ویتنام دیده می شود به عنوان ناخوشایند در بسیاری از اروپا و آمریکا گفت: "این برای تلفن های موبایل وحشتناک برای غرب است."

اولین استدلال در برابر خانه انزوا آمد از ووهان که در آن همه گیر برای اولین بار ظاهر. مقامات کشف انتقال در میان اعضای خانواده شروع تهاجمی قرنطینه رژیم در ماه فوریه است. مشکوک و یا موارد خفیف و حتی سالم تماس از تایید موارد—فرستاده شدند موقت بیمارستان ها و موقت قرنطینه مراکز.

در کره جنوبی هنگامی که عفونت شروع به پریدن کرد در اواخر ماه فوریه در بسیاری از موارد خفیف جدا شد در خانه از آنجا که کشور ندارد تخت بیمارستان برای همه. مقامات از نقل مکان به سرعت در حال تبدیل شرکت خوابگاه مجهز به کمی بیشتر از تخت Wi-Fi و گاه به گاه تلویزیون برای کسانی که نبودند در انتقادی و یا بیماری جدی است.

در آن زمان دولت نمی باید زمینه قانونی به اتهام افرادی که اصرار بر ماندن در خانه. اما در اوایل ماه مارس آن را اصلاح عفونی-بیماری قانون اجازه می دهد آن را به اقدام در برابر کسانی که حاضر به دنبال سفارشات. مقامات بهداشت تعیین می شود که آیا بیمار نیاز به رفتن به بیمارستان یا درمان مسکونی تسهیلات و افراد نمی تواند مسابقه تصمیم خود را.

کادر پزشکی منتظر coronavirus بیماران در میکل آنژ هتل که به عنوان یک ایزولاسیون تاسیسات در میلان در مارس 30.

عکس: کلودیو Furlan/زوما پرس

میکل آنژ هتل در میلان استفاده شده بود به قرنطینه Covid-19 بيمار.

عکس: کلودیو Furlan/زوما پرس

هیچ کره جنوبی بیمار خودداری کرده است برای رفتن به یک مرکز پس از متمم قانون اساسی که شامل جریمه و زندان برای متخلفان. اکثر مسکونی امکانات درمان در حال حاضر بسته با حدود 85 درصد از کشور ترخيص بيماران و کره جنوبی دیگر مواجه با کمبود تخت بیمارستان.

  • چگونه کره جنوبی قرار داده و به جای جهان را تهاجمی ترین Coronavirus تست برنامه (مارس 16)
  • چگونه کره جنوبی حل آن حاد بیمارستان, تخت, کمبود (مارس 22)
  • سنگاپور به حال آرزو Coronavirus طرح است. چه مشکلی پیش آمد ؟ (21 آوریل)
  • ایتالیا شروع می شود کاهش مستند راه اندازی مجدد آن زده اقتصاد (4 مه)

هاروی Fineberg صندلی کمیته دائمی در حال ظهور بیماری های عفونی در واشنگتن-بر اساس آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی گفت: این عمل می تواند شروع در آمریکا در ابتدا به عنوان یک داوطلبانه و اندازه گیری با استفاده از هتل ها و دیگر امکانات عمومی که راحت خواهد بود و کارکنان با پرستاران.

"این افزایشی هزینه می شود در واقع یک خطای بزرگ در هزینه های کلی این بیماری همه گیر" دکتر Fineberg گفت. "اگر تمام آن بود به کوتاه شدن دوره بیماری همه گیر توسط شش هفته به دلیل این شتاب کاهش سرعت که بازپرداخت خود را بیش از چند بار."

جداسازی موارد خارج می تواند صعودی دیگر کارشناسان می گویند. پزشکان مشاهده کرده اند که coronavirus بیمارانی که به نظر نمی رسد به علائم شدید به طور ناگهانی می تواند تبدیل به نفس. در امکانات آنها را می توان تحت نظارت برای نشانه هایی از زوال گرفته و به سرعت به یک بیمارستان گفت: Todd Pollack های عفونی-بیماری های متخصص در دانشکده پزشکی هاروارد که اجرا می شود یک برنامه بهداشت در ویتنام است.

ویتنام تا کنون له coronavirus منحنی فقط با 288 مورد تأیید در بخش از طریق گسترده quarantining. Nguyen Nhan Hoa, a 29 ساله که صاحب یک مغازه فروش لوازم خانگی در بر داشت خود را در یک مرکز آموزش نظامی در هانوی ماه گذشته پس از یک زن از او خریداری پیاز بهار, آزمایش مثبت است. هر دو تا به حال فرسوده ماسک و او تا به حال گرفته نشده ارز اشاره می کند که می تواند به تسهیل انتقال اما مقامات نمی خواهید را به هر گونه شانس.

به اشتراک گذاری افکار خود را

قرنطینه است در خارج از خانه یک راه حل قابل دوام در ایالات متحده آمریکا ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

آقای Nguyen مشترک یک اتاق با هفت دیگران و عرضه شد با صابون و خمیر دندان و شامپو. کارکنان پزشکی در زمان متوسط دو بار در روز و سربازان آورده غذا سه بار در روز به طور معمول برنج ماکارونی یا بائو نان برای صبحانه و برنج و گوشت و سبزیجات برای وعده های غذایی دیگر. موسیقی blared از بلندگو پخش هر شب او گفت: از جمله محبوب محلی لحن در مورد شستن دست ها و آهنگ ها از جنگ ویتنام.

قرنطینه امکانات نیست راحت ترین با اتاق های مشترک و حمام. اما Le Thu Hoai گفت که او خوشحال بود برای منزوی کردن زمانی که او و دو و نیم سال از پرواز به ویتنام از لندن به فرار و انگلستان رو به رشد بیماری همه گیر. با پدر و مادر سالمند در خانه در هانوی 32 ساله تحلیلگر مالی که در لندن زندگی می کردند برای 16 سال گفت: او باید تصمیم گرفتند به قرنطینه حتی اگر دولت تا به حال از آن ساخته شده اجباری هر چند او ممکن است فنر برای یک هتل و یا کوتاه مدت اجاره.

یک زن و پسرش منتظر آزمایش Covid-19 در هانوی ماه گذشته.

عکس: luong تایلندی linh/شاتر

او دو هفته اقامت به چالش کشیدن بیشتر به خاطر این است که او گفت: اما او به گفته خودش به ساکن نه در ناراحتی با توجه به بهداشت عمومی اورژانس. او و کودک نو پا خود را برای اولین بار اختصاص داده شده به یک repurposed کتابخانه با یک نفر دیگر های اتاق خود را. زمانی که او پسر توسعه سرفه آنها نقل مکان به یک مرکز نظامی را با بیشتر پرستاران و پزشکان و او به یاد می آورد یک تشک ضخیم تر.

در ثروتمند سنگاپور کسانی که از خارج از کشور قرار دارد در هتل ها به مدت دو هفته. برای ماه شهر-دولت در مورد تعداد کم بود به اندازه کافی برای منزوی کردن تمام افراد آلوده در بیمارستان. به عنوان عفونت و گل رز تا حد زیادی در شلوغ خارجی-کارگر خوابگاه آن گسترش امکانات خود را در خارج برای برخی از مردم در انتظار نتایج آزمایش دیگران برای تایید موارد خفیف و یا بدون علائم است. کارکنان با استفاده از ویژه-طراحی و توسعه دیجیتال برنامه ها برای نظارت بر بیماران و رباتیک کالسکه حمل و نقل لوازم در سراسر برخی از ساختمان و محوطه.

دکتر وایلدر-اسمیت که زندگی در سنگاپور برای 18 سال از جمله در طول شیوع سارس از اوایل 2000s گفت: عمومی اشتها برای خارج از خانه انزوا می تواند ساخته شده در غرب که در آن ماسک پوشیدن و مستندات هنگامی که غیر محتمل به نظر می رسید اما در حال حاضر به طور گسترده ای استفاده می شود.

"آنچه قابل قبول نیست امروز ممکن است قابل قبول باشد فردا اگر مردم درک کنند که چرا" او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Niharika Mandhana در niharika.mandhana@wsj.com Margherita Stancati در margherita.stancati@wsj.com و Dasl یون سو در dasl.yoon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب