برخی (ع) خبر خوب در Covid-19: پزشکان در حال گرفتن بهتر است در درمان آن

کارکنان پزشکی و Covid-19 بيمار در بخش مراقبت های واحد در Papa Giovanni XIII بیمارستان در برگامو, ایتا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 11 مرداد 1399

کارکنان پزشکی و Covid-19 بيمار در بخش مراقبت های واحد در Papa Giovanni XIII بیمارستان در برگامو, ایتالیا, on May 12.

عکس: flavio lo scalzo/ایسنا

رم—جدید کروناویروس جاروب به شمال ایتالیا در اواخر فوریه پزشکان آنقدر در تاریکی در مورد چگونگی درمان این بیماری ravaging بیماران خود از آنها خواسته دوستان در چین به ترجمه دستورالعمل های بالینی از ماندارین آنها آنلاین در بر داشت.

"همه چیز وجود دارد در آن وجود دارد از جمله طب سنتی چینی,", به یاد می آورد مارکو Rizzi های عفونی-بیماری های ward در Papa Giovanni XXIII بیمارستان در برگامو یک شهرستان در مرکز ایتالیا شیوع. "در حال حاضر ما کارت های بیشتری برای بازی."

پزشکان در اروپا می گویند پیشرفت در درمان افراد مبتلا به Covid-19 است کمک به کاهش مرگ و میر در میان بیماران بدحال یک نشانه امیدوار به عنوان منطقه چنگ زدن با پراکنده شعله ور شدن یو پی اس به عنوان آن سر را از طریق فصل گردشگری و به پاییز و زمستان.

روزانه تجربه بالینی در سخت-آمار مناطق مانند ایتالیا و انگلستان به عنوان به خوبی به عنوان سریع تحقیقات علمی را در ترکیب برای تولید طرح یک استراتژی درمان—که شامل ترکیبی از داروهای ضد التهابی و رقیق کننده های خون—که پزشکان در اروپا می گویند که صرفه جویی در زندگی در میان کسانی که در بیمارستان بستری و تعداد کمتری که نیاز به مراقبت های ویژه.

های مختلف بیماری

Covid-19 بیماران مورد نیاز دیگر ICU

باقی می ماند بیشتر مداخلات و تا به حال

بالاتر نرخ مرگ و میر در مقایسه با معمولی

ویروسی در بیماران مبتلا به ذات الریه.

Covid-19 بيمار

غیر Covid

ميانه روز در ICU*

12 روز

6

به اشتراک گذاری از بیماران نیاز به هواکش†

72%

48

نیاز به پشتیبانی از کلیه

(مانند دیالیز)

27%

17

که درگذشت

40%

21

*برای بیمارانی که بهبود می یابند; †تعریف شده به عنوان پیشرفته تنفسی پشتیبانی می کند. توجه داشته باشید: انگلستان, اطلاعات, برای 10,228 Covid-19 ICU بیماران از طریق جولای 23 و 5,626 غیر Covid پنومونی ویروسی ICU بیماران 2017-2019

منبع: بخش مراقبت های حسابرسی ملی و
مرکز تحقیقات

"ما در حال انجام است" گفت: تیم کوک یک بیهوشی مشاور و استاد افتخاری در دانشگاه بریستول. "اما آن را یک بیماری وحشتناک."

اکثر موارد Covid-19 خفیف هستند و می توان در خانه درمان می شوند و با استراحت و مایعات مشترک مسکن. اما در اروپا در حدود یک سوم از موارد شناخته شده در نهایت در بیمارستان مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین می زند.

یک تجزیه و تحلیل از مطالعات متعدد در سراسر جهان توسط آقای کوک و همکارانش در دانشگاه بریستول در بر داشت بسیاری از کسانی که در حال مرگ از Covid-19 در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته و به 42 درصد تا اواخر ماه مه از حدود 60 ٪ در ماه مارس زمانی که همه گیر شد و در آن شدید است. میزان مرگ و میر مشابه برای اروپا و آسیا و آمریکای شمالی این مطالعه نشان داد.

بهتر از درمان مهم است ولی نه تنها عامل رانندگی که بهبود پزشکان می گویند. مراتب کمتری از مردم در حال آلوده شدن از در اوج بحران و بیشتر از کسانی که آلوده هستند جوانتر که ممکن است منجر به نتایج بهتر. سیستم های بهداشتی نیز آماده بهتر و استرس کمتر نسبت در اوج این بیماری همه گیر.

تقریبا 1.7 میلیون coronavirus موارد گزارش شده در اروپا پس از پاتوژن برای اولین بار شناسایی شده در این قاره در ماه ژانویه با توجه به ECDC. بیش از 180,000 ویروس مرتبط با مرگ و میر ثبت شده با مرگبارترین شیوع بیماری در انگلستان و فرانسه و اسپانیا و ایتالیا.

روزهای اخیر دیده می شود تازه می ترکد از عفونت تشخیص داده و در بخش هایی از اسپانیا و اروپای شرقی سوخت نگرانی در مورد موج جدیدی از عفونت است. باید موج دوم رفت و برگشت از طریق قاره پزشکان می گویند آنها بهتر آماده برای درمان بیماران خواهد شد که نیاز به مراقبت در بیمارستان. مهمتر پزشکان در حال حاضر می دانیم که Covid-19 نیست فقط یک بیماری تنفسی نیست اما که آن را به طور بالقوه می تواند بر قلب و عروق و سیستم عصبی به عنوان مثال.

پزشکان درمان یک بیمار با Covid-19 در سرم-واحد مراقبت در فریملی پارک بیمارستان در Camberley انگلستان در مارس 22.

عکس: استیو پارسونز/مهر نیوز

در حال ظهور رویکرد تمرکز بر درمان یک تعداد انگشت شماری از اغلب مشاهده علائم شدید Covid-19 که به نوبه خود می تواند کشنده باشد. برای اولین بار ارائه شده است به اندازه کافی اکسیژن است. دوم این است که کاهش خطر ابتلا به لخته شدن خون. سوم مقابله با التهاب ارگان ها و بافت ها ناشی از یک فراری پاسخ ایمنی به ویروس. پزشکان می گویند برخی از بیماران نیز نیاز به درمان برای نارسایی کلیه.

طیف گسترده ای از علائم در موارد شدید و طولانی آسیب رنج می برد توسط بسیاری از کسانی که بهبود متمایز Covid-19 قابل مقایسه با بیماری های تنفسی گفت: Daniele Bryden ارشد فشرده-مراقبت پزشک در انگلستان و معاون رئیس بریتانیا دانشکده مراقبت های ویژه پزشکی است. "این بسیار عجیب و غریب این, بیماری," او گفت:.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما یا کسی که می شناسید از بهبود Covid-19? به اشتراک گذاری داستان خود را.

در حالی که تهویه مکانیکی برای بهبود بیماران اکسیژن عرضه شد استاندارد عمل در میان به شدت بیمار بیماران در اوایل پزشکان می گویند که آنها آموخته اند که برای جلوگیری از آن مگر اینکه مطلقا لازم است. در عوض بسیاری از بیماران داده می شود و اکسیژن در فشار بالا با استفاده از پیچیده پلاستیکی هود. آنها همچنین گذاشته در شکم خود یک تکنیک شناخته شده به عنوان proning است که افزایش عملکرد ریه.

زمانی که کروناویروس جدید زده شمال ایتالیا در اواخر فوریه پزشکان تنها شروع به توجه کنید که Covid-19 بيمار در معرض خطر لخته شدن خون. چینی دستورالعمل آنها به عنوان خوانده شده به عنوان مثال هیچ اشاره ای بالقوه عوارض قلبی عروقی.

پزشکان در این منطقه لمباردی اولین کسانی بودند که شروع به استفاده از رقیق کننده های خون مانند هپارین در Covid-19 بیماران یک عمل است که در سراسر اروپا است. پزشکان تجویز دوز پیشگیری کننده از خون نازک تر به بیماران زمانی که آنها برای اولین بار وارد بیمارستان و مقادیر بالاتر به شدت بیمار بیماران.

"ما آموخته است که به بسیاری از ابزارهای ما تا به حال گفت:" کامیلو رسی که مسئول نظارت بر هیات های پزشکی در Spedali Civili یک بیمارستان در لومباردی شهر برشا که درمان برخی از 3000 Covid-19 بيمار. "و ما آموخته اند به کار با هم در سراسر رشته پزشکی."

پزشکان در Spedali Civili و دیگر بیمارستان های اروپا آموخته های اولیه در مورد مزایای دیگر مواد مخدر: دگزامتازون ارزان استروئید در حال حاضر به طور گسترده ای مورد استفاده در Covid-19 بيمار با مشکلات جدی تنفسی.

آن را به دور از کسب و کار به طور معمول در ایندیاناپولیس ستاد الی لیلی با تنها یک ششم از شرکت داروسازی کارکنان مشغول به کار در سایت به توسعه بالقوه Covid-19 درمان است. وال استریت ژورنال پیتر لوفتوس به ما طول می کشد در داخل. عکس: Eli Lilly

یک کارآزمایی بالینی بزرگ در انگلستان به نام بهبود به تازگی نشان داد که دگزامتازون کاهش مرگ و میر تا یک سوم در میان بسیار بیمار بیماران دریافت کننده اکسیژن است. مطالعه است ثبت نام بیش از 11500 نفر از بیماران در 175 بیمارستان برای تست انواع درمان های بالقوه برای Covid-19 در يک کارآزمايی بالينی تصادفی شده استاندارد طلا رویکرد در تحقیقات پزشکی.

بهبود گزارش شده است دو نفر دیگر از یافته های اصلی است. آن را یافت که هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا تبلیغ به عنوان یک سلاح در برابر coronavirus توسط رئیس جمهور تهمت, در میان دیگران, صفر سود برای Covid-19 بيمار. این گزارش به طور مشابه نتایج ناامید کننده برای لوپیناویر و ریتوناویر ترکیبی معمولا استفاده می شود برای درمان اچ آی وی است.

آن است که در حال حاضر در حال ارزیابی درمان از جمله پلاسمای خون گرفته شده از نقاهت Covid-19 بیماران آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک و داروهای آرتریت به نام توکلیزوماب.

در ایتالیا و بیمارستان در حال حاضر با استفاده از توکلیزوماب به سرکوب واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن شناخته شده به عنوان یک سايتوکين طوفان—در شدت بیمار Covid-19 بیماران برای جلوگیری از نیاز به تهویه مکانیکی. اگر چه شواهدی وجود دارد این کار ممکن است هنوز هم وجود دارد هیچ قطعی اثبات علمی از مزایای آن است.

آنچه پزشکان می گویند فقدان آنها در حال داروهای موثر در برابر ویروس خود را که می توان در اوایل دوره بیماری برای جلوگیری از پیشرفت آن و کاهش علائم است. تنها ضد ویروسی برای نشان دادن سود ثابت در یک کارآزمایی بالینی است remdesivir توسعه یافته برای درمان هپاتیت C. اتحادیه اروپا این هفته اعلام کرد که مقابله با Gilead Sciences , Inc. برای تامین دارو است که گران قیمت و نه به طور گسترده ای در دسترس است.

دکتر کامیلو Rossi, شرکت سلامت مدیر Spedali Civili بیمارستان در Brescia, شمال ایتالیا است.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

حتی بهتر خواهد بود قابل اجرا واکسن پزشکان می گویند. ده ها تن در آزمون.

بابک جاوید دانشیار در طب تجربی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو گفت: پزشکان نیز باید قوی داده است که در آن ترکیب از مواد مخدر موثر است. "زمان و دوباره ترکیب درمان نشان داده اند به نسبت حتی زمانی که یک واحد است به کمی و یا بدون اثر," او گفت:.

نوشتن به Margherita Stancati در margherita.stancati@wsj.com و Jason Douglas در jason.douglas@wsj.com

اصلاحات & Amplifications
بابک جاوید است دانشیار در گروه تجربی پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. نسخه قبلی این مقاله به وابستگی به دانشگاه کالیفرنیا. (اصلاح جولای 31)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de