کره جنوبی اسلامپ به رکود اقتصادی

کارکنان با پوشیدن ماسک محافظ بسته کارت های اعتباری در یک خط تولید در یک هیوندای کارت پارسیان کارت کار

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 2 مرداد 1399

کارکنان با پوشیدن ماسک محافظ بسته کارت های اعتباری در یک خط تولید در یک هیوندای کارت پارسیان کارت کارخانه در سئول.

عکس: SeongJoon Cho/مهر نیوز

کره جنوبی را در اقتصاد کاهش یافت و به یک رکود اقتصادی آن را به عنوان قرارداد برای دومین سه ماهه متوالی به عنوان جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان تلفات سنگین بر صادرات متکی کشور است.

تولید ناخالص داخلی کاهش 3.3 درصد در سه ماهه دوم از سه ماه قبل زمانی که آن قرارداد 1.3% بانک مرکزی کره جنوبی داده ها نشان داد پنج شنبه.

آخرین مطالعه—کره بدترین عملکرد از سه ماهه اول سال 1998 در اوج بحران مالی آسیا—از دست رفته ميانه هوا از 2.4% متوالی سقوط توسط اقتصاددانان در نظرسنجی وال استریت ژورنال.

صادرات به شدت کاهش یافت و در ضعف تقاضا برای خودرو و پتروشیمی در حالی که سرمایه گذاری در ساخت و ساز و کارخانجات چرخش به انقباض داده ها نشان داد.

سال بیش از سال, اقتصاد قرارداد 2.9 درصد در سه ماهه دوم زیر 1.4% رشد در سه ماه گذشته. متوسط پیش بینی شده بود برای 2.1% کاهش است.

بانک مرکزی انتظار دارد کره اقتصاد به undershoot پیش از آن پیش بینی 0.2% انقباض برای این سال است.

کشور به تدریج بازگشایی اقتصاد خود را پس از چند ماه از بیماری همه گیر مستندات, اما ترس از, تازه, امواج از coronavirus عفونت های توزین بر روی آنها.

نوشتن به Kwanwoo Jun در kwanwoo.jun@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب