سوریه برای انتخابات مجلس در میان ویروس, بحران اقتصادی

رئیس جمهور سوریه بشار اسد و همسرش اسما, ریخته گری رای خود را روز شنبه در یک عکس ارائه شده توسط دولت آ

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 30 تیر 1399

رئیس جمهور سوریه بشار اسد و همسرش اسما, ریخته گری رای خود را روز شنبه در یک عکس ارائه شده توسط دولت آمریکا ،

عکس: sana/فردا نیوز

سوریه رفت و به پای صندوق های رای روز شنبه برای انتخاب یک پارلمان جدید در میان شیوع کروناویروس و تعمیق بحران اقتصادی به عنوان رئیس جمهور بشار اسد تلاش برای تقویت سیاسی خود را گرفتن در این کشور پس از نزدیک به یک دهه از جنگ.

شدیدا کنترل رای سوم را در سوریه از زمان آغاز جنگ در سال 2011 و طراحی شده است به مشورت یک روکش از مشروعیت آقای اسد که در هفته گذشته مشخص شده از دو دهه ،

آن را نیز به دنبال پروژه هوا از حالت عادی به عنوان خشم بیش از افزایش قیمت مواد غذایی و کاهش ارزش ارز به شمار رو به رشد چالش برای این رژیم است.

اوایل روز شنبه رئیس جمهور و همسرش تصویر رأی خود با پوشیدن ماسک صورت در یک محیط خصوصی. سوریه دولت خبرگزاری سانا منتشر شده عکس از مراکز رای گیری در حال ضد عفونی در آستانه انتخابات بود که دو بار به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر. وجود دارد حدود 500 تایید موارد coronavirus در سوریه هر چند شیوع این است که تصور می شود گسترده تر.

بالاتر قضایی کمیته انتخابات در بیانیه ای گفت انجام شده توسط شهرداری که رای گیری نتایج را اعلام خواهد کرد زمانی که شمارش آرا به اتمام است. قانون اساسی تنظیم نشده یک بازه زمانی برای نتایج اعلام می شود کمیته گفت.

مرکز اخذ رای در 7 p. m. به وقت محلی اما تا پنج ساعت پسوند ممکن است اعطا شده به فرد مراکز رای گیری در مورد اساس با توجه به کمیته.

در صندوق های رای, نخست وزیر حسین Arnous گفت: این انتخابات نشان از یک پیروزی سیاسی در برابر دشمنان سوریه است.

بسیاری از سوری ها با این حال شک و تردید بود. "چرا من اتلاف وقت رای گیری که همه ما می دانیم که نتایج از پیش تعیین شده ؟" گفت: احمد 45 ساله که با این نسخهها کار در بخش خصوصی در شهرستان پایتخت از دمشق و کاهش یافته است به او بدهد و نام خانوادگی. او گفت: پول نامزدها را به سمت مبارزه را بهتر است صرف کمک به رشد تعداد فقیر سوری.

نیروهای دولتی سوریه با حمایت روسیه و ایران را تمدید آقای اسد را به کنترل حدود 70 درصد از قلمرو این کشور در مقایسه با حدود 40 درصد در سال 2016 انتخابات در یک جنگ خونین که به کشته شدن صدها هزار نفر و میلیون ها نفر آواره. آقای اسد قول داده است برای تصرف کل کشور است.

"اگر چهار سال گذشته حدود چنگ قلمرو بعدی این دوره در حال رفتن به در مورد تحکیم که کنترل سیاسی گفت:" مونا Yaqoubian ارشد خاورمیانه و مشاور در ایالات متحده موسسه صلح است. او در توضیح رای به عنوان "ورزش در entrenching استبداد."

بیش از نیمی از 250 کرسی در مجلس—رسما به نام شورای مردم—در حال اختصاص داده شده به آقای اسد حزب وطن ترکیه. بیش از 1,650 دولت-مصوب نامزدها در حال اجرا سانا گفت.

حدود نیمی از جمعیت شده است آواره از جنگ -- هر دو داخلی و خارج از کشور—و یا قادر و یا بعید به رای دادن. رای گیری شد و تنها برگزار می شود دولت در مناطق تحت کنترل.

سوریه در رتبه چهارم از پایین در واحد اطلاعات اقتصادی جهانی دموکراسی شاخص در سال 2019.

یک زن رای گیری در دمشق. رای گیری شد و تنها برگزار می شود دولت در مناطق تحت کنترل.

عکس: عمر sanadiki/ایسنا

رژیم اسد به دنبال مقصر تحریم های ایالات متحده برای اقتصادی کشور کاهش است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه ژوئن در لیست سیاه سوریه تجار و بازرگانان و مقامات و اعضای خانواده از این رژیم و رهبر آن گفت: در حال حمایت و بهره مندی از جنگ.

پوند سوریه از دست داده است بنابراین مقدار زیادی در ماه های اخیر است که برخی از فروشندگان در مخالفت برگزار می شود در مناطق شمالی نزدیک مرز ترکيه را به تصویب لیره ترکیه به جای.

حتی در میان رژیم را مربوط به حوزه های خشم در حال رشد است و بیش از اقتصاد است.

ماه گذشته در جنوب استان تجاوزکارانه رژیم سعودی که نمی بپیوندید 2011 قیام معترضان به خیابان ها ریختند شکستن یک تابو در انتقاد مستقیم از آقای اسد در مناطق تحت رژیم کنترل.

"وضعیت بد است و همه آن را می رود به شکست دولت در انتخابات ریاست جمهوری و نظامی گفت:" یک تجاوزکارانه رژیم سعودی صاحب فروشگاه که خواست ناشناس باقی می ماند. "ما نمی خواهد رای برای هر کسی, به طوری که آنها می توانید در قدرت و شروع به سرقت از ما."

اقتصاددانان می گویند این بحران در نتیجه کاهش درآمد دولت بیش از نزدیک به یک دهه از مناقشه است که نابود محلی ظرفیت تولید ساخت سوریه به طور فزاینده ای متکی به واردات است. یک بحران مالی است که ضربه های همسایه لبنان در سال گذشته نیز محروم سوریه از یک کلید اقتصادی نجات است. و coronavirus همه گیر است کاهش جریان وجوه ارسالی از سوریه خارج از کشور و damped فعالیت های اقتصادی.

بیشتر در شرق میانه, اخبار,

  • آمریکا و متحدان خلیج فارس لیست سیاه دولت اسلامی مالی شبکه ژوئیه 15 سال 2020
  • فروغ در ایران می افزاید: به رشته ای از آسیب رساندن حوادث ژوئیه 15 سال 2020
  • اسرائیلی ها از ترس مدارس بازگشایی شد بیش از حد به زودی به عنوان Covid-19 نفر از صعود 14 ژوئیه سال 2020
  • ترکیه ایاصوفیه تصمیم Dismays مسیحیان و همسایگان داران 12 جولای سال 2020

کمبود پول نقد آقای اسد تبدیل شده و در برخی از همکاران به دنبال فشار بودجه از تجار و بازرگانان از جمله رامی Makhlouf—یک پسر عموی مادری و دوست دیرین.

سال گذشته آقای اسد همچنین دستور انحلال سوریه سوسیالیستی حزب ملی همسو با آقای Makhlouf دوم-بزرگترین حزب پس از حزب بعث.

اگنس Favier استاد در دانشگاه موسسه انتظار دارد که نامزدهای نزدیک به آقای Makhlouf به کنار می شود در روز یکشنبه انتخابات. "نتایج نشان می دهد توزیع مجدد قدرت در محافل داخلی این رژیم," او گفت:.

نامزد پروفایل نشان می دهد تعمیق روند پدید آمده است که در آخرین انتخابات که نخبگان جدید شروع به افزایش درگیری خانم Favier گفت. آنها عبارتند از رهبران شبه نظامیان و بازرگانان که سود از جنگ و به دنبال تحکیم دستاوردهای آن از طریق سیاست است.

سوریه را در مجلس تصویب قوانین و بودجه ملی و می تواند برداشت اعتماد به نفس در دولت و یا یک وزیر است. جدید مجلس نیز تصویب پیش نویس قانون اساسی توسط کمیته ای تحت U. N. نظارت. این بخشی از تلاش برای پیدا کردن یک راه حل سیاسی برای جنگ است.

خانم Yaqoubian گفت: پارلمان جدید را خدمت می کنند برای جلوگیری از هر گونه تلاش برای رقیق آقای اسد از قدرت است. "کسانی که تلاش قطعا مانع توسط مجلس که البته فقط منعکس کننده دیدگاه ها و منافع رژیم اسد."

در سال 2000 مجلس عجله اصلاح قانون اساسی برای کاهش حداقل سن برای رئیس جمهور به 34 از 40 تا آقای اسد می تواند پس از پدرش حافظ اسد به طور ناگهانی از حمله قلبی درگذشت.

نوشتن به ایزابل Coles در isabel.coles@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de