تایوان رای دهندگان پرتاب چین-دوستانه شهردار از دفتر

هان کو-یو سرنگون شد شنبه به عنوان شهردار کائوسیونگ تایوان در قریب به اتفاق به خاطر رای دادن. عکس:

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 17 خرداد 1399

هان کو-یو سرنگون شد شنبه به عنوان شهردار کائوسیونگ تایوان در قریب به اتفاق به خاطر رای دادن.

عکس: /آسوشیتد پرس

یکی از تایوان برجسته ترین چین پسند سیاستمداران بود به یاد می آورد به عنوان شهردار خود حکومت جزیره سومین شهر—دوم انتخابات شکست در پنج ماه تایوانی طرفداران بیشتر انطباق وضعیت به سمت پکن.

همان مرد از دست داده و هر دو بار: به یاد می آورد شهردار هان کو-یو از مخالفان اصلی حزب ناسیونالیست موفق به سرنگون تایوان وقت رهبر Tsai و نشستند ون در ماه ژانویه انتخابات ریاست جمهوری. شرکت رای دهندگان در جنوب شهرستان بندر کائوسیونگ از گذشت یک فراخوان حرکت از بین بردن آقای هان از دفتر با توجه به تایوان کمیسیون مرکزی انتخابات.

روز شنبه در نتیجه آقای هان اولین شهرداری رهبر و بالاترین-رتبه بندی رسمی به یاد می آورد در تایوان تاریخ—وارونه در اقبال: کمتر از دو سال پیش او مسجل به mayorship ميليبند خانم تسای حزب حاکم در سیاسی آن افزوده و هموار راه را برای ریاست جمهوری خود را اجرا کنید.

مخالفان باید بازیگران آقای هان را از دست دادن به عنوان یک تازه ملامت به حزب ملی همچنین به عنوان شناخته شده Kuomintang و آن دیرینه پشتیبانی برای روابط نزدیک تر با پکن که ادعای تایوان را به عنوان قلمرو آن است. به عنوان شهردار و نامزد انتخابات ریاست جمهوری آقای هان تا به حال دفاع و پشتیبانی سنتی و ملی تعهد به تحویل رفاه از طریق روابط صلح آمیز با سرزمین اصلی چین—تایوان بزرگترین شریک تجاری.

رای دهندگان توبیخ است که پیام در حمایت از خانم Tsai و تعهد به مقاومت در برابر استبدادی نفوذ از چین دوباره انتخاب او توسط یک لغزش و تجدید خود را حزب دموکراتیک مترقی را قانونی اکثریت. شکست هم زده recriminations درون حزب ملی است که پس از انتخاب رئیس جدید امیدوار کننده تر شک و تردید رویکرد به پکن.

آقای هان که در زمان سه ماه مرخصی به عنوان شهردار به تمرکز بر روی ریاست جمهوری خود را اجرا و همچنین عذرخواهی به Kaohsiung ساکنان خود را برای درک غفلت از شهرستان.

حتی پس از بیش از 939,000 کائوسیونگ رای دهندگان حمایت فراخوان حرکت در مقابل تنها حدود 25,000 مخالف به گفته کمیسیون انتخابات. برخی از 42 درصد از کائوسیونگ را 2.3 میلیون رای دهنده واجد شرایط رفت و به پای صندوق های رای—غیر منتظره ای بالا از مشارکت مردم برای به خاطر رای دادن.

تحت تایوانی قانون یاد حرکت موفق است اگر assenting برگه های رای آمده از حداقل 25 درصد از رای دهندگان واجد شرایط و تجاوز تعداد dissents. تعداد آرا در حمایت از آقای هان را به یاد بیاورید پیشی تقریبا 893,000 رای او در برنده شدن در کهسیونگ mayorship در اواخر سال 2018 است.

آقای هان اذعان نتیجه اما به نام روند "ناعادلانه" در دفاع از خود ضبط و متهم کردن مخالفان خود از یک کمپین اسمیر. "ما تاسف است که تیم ما دیگر نمی تواند انجام این کار" بهبود کائوسیونگ او گفت: در یک سخنرانی.

آقای هان در دسامبر ریاست جمهوری-کمپین مناظره با مناظره Tsai و نشستند ون—چه کسی برنده خواهد بود در یک زمین لغزش ماه آینده—طرفین نفر اول حزب نامزد جیمز سونگ.

عکس: /آسوشیتد پرس

حزب ملی رئیس جانی چیانگ گفت: حزب او خواهد تأمل در نتیجه و کار به دست آوردن مجدد اعتماد کائوسیونگ رای دهندگان. "رای امروز پایان نمی, اما یک آغاز" او در گفت تلویزیونی سخنان. "این Kuomintang هیچ وقت به احساس دلسرد شده است."

این "یاد هان" کمپین راه اندازی شده در سال گذشته پس از شهردار اعلام کرد ریاست جمهوری خود پیشنهاد متهم کرده است آقای هان از ترک عمان و مشخص می شود او را به عنوان یک پوپولیست و فرصت طلب carpetbagger—اتهامات که آقای هان را رد کرده است به عنوان تهمت.

فعالان ذکر شده آقای هان تصمیم به اجرا برای رئيس جمهور تنها چند ماه پس از تبدیل شدن به شهردار و وعده unfulfilled به Kaohsiung از جمله تعهد خود را به توسعه یک رودخانه چرخ و فلک برای تقویت گردشگری است.

آقای هان ناموفق به چالش کشیده فراخوان حرکت در دادگاه و قلم مارس 30 مناظره تلویزیونی که در آن یک پیشرو "به یاد بیاورید هان" مبارز او را متهم کرد با استفاده از تاکتیک های غیر دموکراتیک برای تضعیف رای گیری. آقای هان نیز خواست از حامیان تحریم انتخابات و رفتن به خرید به جای—درخواست تکرار توسط آقای چینگ های حزب ملی رئیس.

"ما در انجام هر کار به طور جدی در صادقانه و شیوه ای موثر. بسیاری از ساکنان شهر می تواند احساس آن" آقای هان گفت: در یک ویدئو آنلاین ماه گذشته منتشر شد. "دوستان خوب که حمایت هان کو-یو ما اعتماد به نفس نمی آیند و رای می دهند."

حکم نمود که اداره کائوسیونگ برای دو دهه قبل از آقای هان در حال تشویق رای دهندگان به رفتن به پای صندوق های رای. به Kaohsiung-بر اساس تایوان Statebuilding که طرفداران این جزیره استقلال و همکاران با DPP در تایوان قوه مقننه بخشی از یک ائتلاف از گروه های مدنی که سازمان "به یاد بیاورید هان" کمپین.

DPP که در لیگ یک تایوانی هویت جداگانه از چین گفت: این احترام به نتیجه انتخابات و رای و آن را به نام یک مثال از تعمیق دموکراسی در تایوان است.

سابق حزب ملی مجلس, آقای هان تا به حال در حال ورشکستگی در گمنامی نسبی برای بیش از یک دهه قبل از اینکه دوباره در حال ظهور را به نفع خود کائوسیونگ mayorship در سال 2018 به عنوان حاکم DPP دچار تلفات سنگین در انتخابات محلی islandwide.

آقای هان ساخته شده است مبارزات انتخاباتی خود در سراسر وعده های پوپولیستی و راست-صحبت کردن در سبک است که به دادگاه تجدید نظر به طبقه کارگر رای دهندگان بهره برداری از نارضایتی کائوسیونگ اقتصادی رکود و مصاحبه خود را به عنوان یک عملگرا تغییر عامل است که می تواند در بازگرداندن تجارت با سرزمین اصلی چین است.

آقای هان موفقیت او را تبدیل به یک عزیزم از حزب ناسیونالیست و بازیگران قبر شک و تردید در خانم تسای انتخابات شانس. به عنوان شهردار آقای هان چین سفر سال گذشته به درخواست تجارت, نشست سران پکن تایوان امور دفتر و آن دفتر رابط در semiautonomous کشور هنگ کنگ است.

که درک coziness با چین کار می کرد در برابر آقای هان در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان بسیاری از تایوانی رشد نگران بیش تجاوز از حزب کمونیست. چنین تمایلات رسید و پس از ضد پکن فوران اعتراضات تابستان گذشته در هنگ کنگ—اداره تحت "یک کشور دو سیستم" چارچوب است که چین امیدوار است به درخواست در تایوان است.

آقای هان از دست رئیس جمهور Tsai بیش از 2.6 میلیون رای در ژانویه انتخابات. حتی در کهسیونگ او تنها حدود 35 درصد آرا به وقت را 62 درصد.

آقای هان اولین تایوانی سیاستمدار به آن مواجه اند دو به خاطر رای. در سال 1994 او در میان یک گروه از ملی قانون گذاران که جان سالم به خاطر تلاش آورده حمایت خود را برای ساخت یک نیروگاه هسته ای.

نوشتن به Chun هان وانگ در chunhan.wong@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب