طالبان و القاعده باقی می ماند مرتبط U. N., مطالعه می گوید:

طالبان از بنیانگذاران ملا عبدل غنی برادر پس از امضای یک توافق با ایالات متحده در جریان یک مراسم در پا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 13 خرداد 1399

طالبان از بنیانگذاران ملا عبدل غنی برادر پس از امضای یک توافق با ایالات متحده در جریان یک مراسم در پایتخت قطر دوحه در فوریه. 29, 2020.

عکس: جوزپه cacace/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—یک گزارش سازمان ملل متحد صادر دوشنبه در بر داشت که طالبان افغانستان به حفظ روابط نزدیک با القاعده برگزاری حداقل شش جلسات در سطح بالا با رهبران این گروه در طول بیش از یک سال از مذاکرات با ایالات متحده است.

U. N. یافته اشاره به دشواری های مواجه شده توسط طالبان در اجرای آن طرف از توافق امضا شده با آمریکا در ماه فوریه است. تحت نظر ایالات متحده خواهد شد خروج تمام نیروهای خود را در مدت 14 ماه در مقابل طالبان تضمین می کنند که افغانستان هرگز دوباره تبدیل به یک پناهگاه برای تروریست ها است.

زلمای خلیل زاد بالای آمریکا و ایران به افغانستان گفت: پس از این گزارش انتشار دوشنبه که "ما در حال پیشرفت است, اما آنها خیلی بیشتر انجام دهد."

U. N. گزارش اظهار داشت که القاعده را رهبری ارشد باقی مانده در افغانستان همراه با صدها نفر از افراد مسلح. این گزارش هشدار داده است که به طور کامل با اجرای توافق با ایالات متحده می تواند طالبان را برای تقسیم بین طرفدار و ضد القاعده در اردوگاه.

طالبان به اشتراک گذاری یک ارتباط نزدیک با القاعده "بر اساس دوستی و سابقه مشترک مبارزه ایدئولوژیک همدردی و intermarriage" این گزارش گفت:. آن را یافت طالبان همچنان به ارائه یک پناهگاه امن برای القاعده و اعضای برآورد اندازه آن نیروی بین 400 تا 600 با افراد مسلح در افغانستان است.

مقامات دفاعی ایالات متحده در حال نقاشی کردن گزینه برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله خروج کامل از تمام نیروهای ایالات متحده در اوایل این تابستان.

آقای خلیل زاد اصرار ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله در جای خود باقی مانده و هر که ایالات متحده خروج خواهد بود و بر اساس شرایط مشخص شده در قرارداد مذاکره با گذشت حدود 16 ماه از مذاکرات با طالبان.

"نکته کلیدی این است که آیا شرایط برآورده شده است و من فکر می کنم که مهم ترین موضوع," او گفت:.

U. N. گزارش تهیه شده توسط جهان بدن را تحریم نظارت بر تیم به عنوان بخشی از روال گزارش دهی در افغانستان به شورای امنیت سازمان ملل. طالبان باقی می ماند اعتماد به نفس آنها می تواند قدرت را با زور و می تواند افزایش قابل توجهی در میدان جنگ استفاده, اگر آمریکا به طور ناگهانی خارج از آن گفت.

"ناگهانی و یا غیر منتظره خروج از چنین پشتیبانی می اندازد چند استان و ترک آنها را مستعد ابتلا به سقوط به طالبان" در این گزارش است.

آن اشاره کرد نیز وجود دارد خطر که طالبان ادامه خواهد داد برای پیدا کردن دلایل به تاخیر در اجرای کامل معامله با واشنگتن به آمریکا به منظور جلب کردن حضور خود را. به عنوان بخشی از توافق طالبان باید کاهش خشونت و آغاز مذاکرات با دولت افغانستان شدند.

روند برگزار شده است تا بیش از یک زندانی مبادله است که یک بیماری برای داخل افغانستان مذاکرات برای شروع است. دولت افغانستان که نیست یک امضا به معامله است خودداری کردند در آزادی زندانیان طالبان که می تواند بازگشت به میدان جنگ است و خواستار یک تعهد دراز مدت توسط طالبان برای کاهش خشونت است.

دولت و طالبان نیز اختلاف نظر دارند بیش از تعداد و روند برای آزاد کردن زندانیان است. دولت گفت: این هفته از آن منتشر شده بود 3000 زندانی اما طالبان مقابله که 500 از آنها نیست ،

آقای خلیل زاد گفت: چشم انداز مذاکرات به زودی آغاز خواهد شد بهبود یافته پس از طالبان توافق کردند تا سه روز آتش بس بیش از مسلمانان در روز عید, تعطیلات, جشن, در هفته گذشته. او گفت: خشونت باقی مانده است نسبتا کم است.

"وجود دارد بیشتر زندانیان منتشر خواهد شد و ما امیدواریم که خشونت را در سطوح بسیار پایین," او گفت:.

نوشتن به جسیکا Donati در jessica.donati@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن