طالبان حملات افزایش یافته است پس از قرارداد صلح

افراد مسلح با حمله به یک گردهمایی از سیک ها در افغانستان در ماه مارس است. ناظر گفت: ارتش آمریکا گزارش

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 13 اردیبهشت 1399

افراد مسلح با حمله به یک گردهمایی از سیک ها در افغانستان در ماه مارس است. ناظر گفت: ارتش آمریکا گزارش داد که حملات طالبان افزایش یافته و بالاتر از سطح دیده می شود برای این ماه در سال های گذشته.

عکس: Rahmat Gul/آسوشیتد پرس

واشنگتن—ایالات متحده آمریکا ثبت افزایش حملات طالبان علیه نیروهای افغان در ماه مارس پس از امضای قرارداد صلح با شورشیان گروه دولت ناظر دفتر روز جمعه گفت بر خلاف امیدوار است که این توافق را به کمتر از خشونت است.

بازرس ویژه برای بازسازی افغانستان یا Sigar گفت: ارتش آمریکا گزارش داد که حملات طالبان افزایش یافته و بالاتر از سطح دیده می شود برای ماه مارس در سال های گذشته. با این حال پنتاگون گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد Sigar به انتشار تعداد دقیق طبقه بندی اطلاعات است که قبلا ساخته شده است.

احسان می گوید: اعداد بودند یکی از آخرین باقی مانده معیارهای آن می تواند با استفاده از اندازه گیری های امنیتی در گزارش.

اما پنتاگون گفت: آمار و ارقام "در حال حاضر بخش مهمی از مشورتی بین بحث در مورد ادامه مذاکرات سیاسی میان ایالات متحده و طالبان." مقامات گفت: این اطلاعات می تواند در دسترس هر زمان که کسانی که بحث پایان.

ارتش آمریکا نیز منتقل شده است در سال های اخیر تحت هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت اوباما برای طبقه بندی داده های مورد استفاده توسط ناظر به ارزیابی بیش از $86 میلیارد دلار در ایالات متحده سپری کرده است: نیروهای امنیتی افغان پس از شروع جنگ. این شامل طبقه بندی شاخص های عملکرد مانند نیروی سطح آمادگی و تلفات اعداد—اعداد و ارقام را که قبلا ساخته شده و نشان داده اند که روند رو به پایین در حال پیشرفت است.

افغانستان در مواجهه با دو بحران از ادامه و تشدید خشونت ها و گسترش جدید کروناویروس که تهدید به فشار میلیون ها افغان ها عمیق تر به فقر در یک کشور که در آن بیش از 14 میلیون نفر مواجه ناامنی غذایی در ماه مارس است. قیمت مواد غذایی در حال افزایش است و یک مستند است که محروم کردن کارگران از مهم درآمد.

ایالات متحده امضا مقابله با طالبان در ماه فوریه به خروج تمام نیروهای ایالات متحده در 14 ماه. در بازگشت طالبان وعده داده اند برای اطمینان از این کشور استفاده نمی شود به عنوان یک پناهگاه برای تروریست ها به برنامه ریزی حملات خود را علیه آمریکا و برای شروع مذاکرات صلح با دولت افغانستان.

توافق در محل باقی مانده است با وجود ادامه حملات طالبان. مقامات وزارت امور خارجه کاهش یافته است به نظر که آیا یافته های Sigar گزارش واشنگتن تغییر چشم انداز در معامله.

معامله شرطی برای آغاز مذاکرات میان افغانستان و طالبان نمایندگان بیش از شرایط یک زندانی مبادله ولی برای کسانی که مذاکرات شکست ماه گذشته با هر طرف متهم دیگر مذاکره در ایمان است. زندانی ارز قرار است به عنوان اولین گام به سوی راه اندازی رسمی پروسه صلح مندرج در شرایط ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله که دولت افغانستان نیست یک امضا.

پیشرفت شده است تحت الشعاع قرار توسط یک دشمنی میان افغانستان و رهبران بیش از نتیجه بحث برانگیز انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته برگزار شد. روز جمعه رئیس جمهور اشرف غنی احمدزی رقیب عبدالله عبدالله گفت که دو تن از آنان در حال پیشرفت به سمت یک "توافق نامه آزمایشی بر روی طیف وسیعی از اصول" برای به اشتراک گذاشتن قدرت است. هر دو برگزار شد رقیب ریاست جمهوری inaugurations در ماه فوریه است.

ایالات متحده به رسمیت شناخته نشده یا ادعا می کنند. وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام $1 میلیارد قطع کمک به افغانستان در راه بازگشت از این کشور پس از امضای این قرارداد یک حرکت با هدف وادار کردن این کشور از اختلافات رهبران به اولویت بندی پروسه صلح ،

از آرشیو

در دوحه قطر به ایالات متحده و رهبران طالبان یک قرارداد امضا شده در اواخر فوریه که با هدف پایان سال مبارزه است. عکس: سید حسین/آسوشیتد پرس (در اصل منتشر Feb. 29, 2020)

نوشتن به جسیکا Donati در jessica.donati@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de