فناوری تاد Stansbury می پیوندد تماس برای عدالت پس از مرگ جورج فلوید

در یک رشته از توییتهایی شب جمعه, Georgia Tech مدیر ورزشی تاد Stansbury پیوست فراخوان عدالت برای جورج فلوید, صح

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 11 خرداد 1399

در یک رشته از توییتهایی شب جمعه, Georgia Tech مدیر ورزشی تاد Stansbury پیوست فراخوان عدالت برای جورج فلوید, صحبت های خود را از طریق منشور به عنوان یک مدیر ورزشی.

"در کشور ما کسی رنگ پوست نباید & نمی تواند تعیین کند چه چیزی زندگی خود را با ارزش است. بیایید متحد برای انجام بهتر" Stansbury نوشت: انعقاد نظرات خود را با هشتگ #JusticeForGeorgeFloyd.

"پوشش کامل: آتلانتا تظاهرات

Stansbury شد یکی از اولین در موقعیت خود به عنوان یک مدیر ورزشی برق-کنفرانس مدرسه به عموم نشانی مرگ فلوید که قتل در دست مینیاپولیس پلیس را برانگیخته واکنش ملی در قالب تظاهرات برخی از خشونت. Stansbury ملحق شد در تماس خود را برای عدالت برای فلوید توسط, تکنولوژی, فوتبال, مربی جف کالینز که صادر شده خود را صدای جیر جیر جمعه با واکنش خود را به Floyd مرگ است.

در حالی که به نظر می رسد دشوار است برای هر کسی که به مسابقه مطالب خود را توییت های منتشر شده قبل از زمان اعتراض خود را خشن ترین اشکال Stansbury نیست با توجه به تفسیر اجتماعی است و به طور معمول محفوظ است. آن کست در بیشتر تسکین تصمیم خود را به صحبت می کنند در یک متهم موضوع به خصوص با توجه به این که از آن ساخته شده بود بدون موجب به نظر با توجه به ورزشی سخنگوی وزارت.

"وجود دارد دانشجو-ورزشکاران در سراسر ایالات متحده آمریکا است که می خواهد جهان را تغییر دهید اما می ترسند به بیرون رفتن برای اجرا قبل از میلاد از این رفتارهای غیر انسانی که ممکن است رخ آنها را با توجه به رنگ پوست خود را" Stansbury نوشت. "من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی بیشتر غم انگیز و در عین حال من نمی توانم فکر می کنم از کلمات مناسب به آنها بگویم."

او ادامه داد: "امید من این است که از طریق قدرت ورزش ما می تواند انجام بخشی از ما را متحد و درمان کشور ما در حالی که در حال حرکت در یک جهت مثبت تغییر و عدالت برای همه آمریکایی ها است."

نظرات به یاد می آورد مرگ Ahmaud Arbery سیاه و سفید مردی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته Feb. 23 در یک محله در نزدیکی Brunswick توسط دو مرد سفید که اعلام آنها مشکوک او را از منازل به قصد سرقت و که او زمانی که خشونت مواجه است. Arbery خانواده گفت که او دویدن را از طریق McMichaels' محله.

Stansbury نهایی جیر شامل آنچه که او نام خود را به "بزرگترین درس زندگی" آموخته در حالی که در تکنولوژی, تیم ملی فوتبال از مربی لایحه کاری و هم تیمی های خود که "در ازدحام کسی پس زمینه تعیین می کند ارزش خود را."


 

 

>> مرتبط: تشدید درگیریها در آتلانتا به عنوان اعتراض مسالمت آمیز به پایان می رسد در شعله های آتش

>> عکس: آتلانتا تظاهرات علیه خشونت پلیس تساوی صدها خشونت آمیز

>> متن کامل: خواندن آتلانتا شهردار Keisha لنس کف' درخواست خود شهرستان

>> پوشش کامل: آتلانتا تظاهرات

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن