ده ها هزار مارس در روسیه و شرق دور هجوم کرملین

تظاهرکنندگان راهپیمایی در خاباروفسک در شنبه هشتم مستقیم بعد از اقدامات پس از ژوئیه 9, دستگیری منطقه ب

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 28 تیر 1399

تظاهرکنندگان راهپیمایی در خاباروفسک در شنبه هشتم مستقیم بعد از اقدامات پس از ژوئیه 9, دستگیری منطقه با فرماندار.

عکس: ایگور ولکوف/آسوشیتد پرس

مسکو—دهها هزار نفر از مردم روسیه در شرق دور راهپیمایی در اعتراض باعث دستگیری محبوب منطقه ای فرماندار, اما که پس از بدل به یک موج نارضایتی رو به رشد بیش از مسائل اجتماعی و حکومت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

روز شنبه تظاهرات مشخص شده در هشتمین روز متوالی از عملیات از تاریخ 9 ژوئیه بازداشت سرگئی Furgal فرماندار خاباروفسک به او اتهام دخالت در قتل دو تجار و بازرگانان و اقدام به قتل یکی دیگر از 15 سال پیش.

آقای Furgal را رد کرده است هر گونه تخلف. هواداران اعتقاد او هدف قرار گرفت در بخشی به دلیل 2018 فرمانداری پیروزی بیش از یک کرملین-حمایت نامزد که ضربه به حزب حاکم است.

پس از یک رفراندوم در اوایل این ماه تایید و تغییرات در قانون اساسی این کشور است که به طور بالقوه می تواند در حفظ و آقای پوتین در قدرت برای سال آمده است و موجی از دستگیری, دستگیری و حملات مخالفان دولت' خانه های تحریک ترس از سرکوب توسط مقامات.

میخائیل Potapenkov یک زن 27 ساله در این سیستم مدیر با حضور در چهار بازی رالی. 'نگرش من به پوتین بسیار منفی" او گفت:.

عکس: میخائیل Potapenkov

دستگیری آقای Furgal باعث شده است تا ساکنان در خاباروفسک به هوا دیگر نارضایتی مانند کاهش استانداردهای زندگی و کار ضرر و زیان در پی coronavirus بحران است که آلوده بیش از 765,000 روس ها در سراسر کشور, با توجه به رسمی دولت اطلاعات منتشر شده روز شنبه.

در خاباروفسک منطقه با جمعیت 1.3 میلیون نفر و برخی از 6000 عفونت موارد متوسط درآمد در طول سه ماهه اول سال جاری تقریبا نیمی از کارگران در مسکو با توجه به داده های رسمی. و در حدود 12.2 درصد از جمعیت زیر خط فقر آمار برابر با کسانی که زندگی زیر خط فقر در سراسر کشور است. آب و هوا در شرایط سخت وجود دارد با درجه حرارت اغلب افزایش طول 100 درجه فارنهایت در طول تابستان و فرو بردن به منفی 35 درجه در زمستان.

"شرایط زندگی دشوار است" گفت: Daniil Ermilov مستقل مشاور سیاسی در خاباروفسک. "در سال های اخیر بسیاری از مشاجره از ساکنان در منطقه خاباروفسک به وخامت در کیفیت زندگی وخامت در سطح رفاه است."

بسیاری از ساکنان می گویند که آنها احساس رها شده توسط مسکو و نارضایتی خود نمی باشد شنیده می شود.

در طول بیش از 20 سال در قدرت ولادیمیر پوتین مواجه شده است و تعدادی از چالش ها در حالی که هل دادن به گسترش نفوذ روسیه است. اما coronavirus همه گیر ممکن است بزرگترین آزمون به رهبری او در عین حال به عنوان او حرکت می کند احتمالا تمدید ریاست جمهوری او تا 2036. عکس: گتی ایماژ

"البته ما بسیار نگران سرنوشت [Furgal] ما واقعا او را دوست دارم" گفت: ماریا Sushkova, 27, یک هتل کارگر که با حضور چهار شنبه رالی. اما مبارزه برای فرماندار علت "تبدیل شده است و برای اکثر فرصتی برای موجی از نارضایتی در میان شهروندان" او گفت:. "احساس خاصی در حال حاضر برای یک مدت زمان طولانی ، نامناسب اقدام در بخشی از مقامات فدرال منجر به انتشار جوش نارضایتی."

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنید تظاهرات علیه رئیس جمهور پوتین ممکن است به دست آوردن شتاب و گسترش به دیگر شهرستانها ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

این ماه همه پرسی نه تنها اجازه می دهد تا آقای پوتین برای اجرای دو برابر بیشتر برای رئیس جمهور یک بار خود را در زمان شش سال منقضی می شود در سال 2024 این وعده مقررات خاص اجتماعی مانند تضمین حداقل دستمزد و بازنشستگی سالانه تنظیمات. آن است که کسانی که مقررات را پشتیبانی نمی کند برای آقای پوتین باقی مانده در قدرت است که به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند و بسیاری از ساکنان آن منطقه را رای در حمایت از تغییر قانون اساسی گفته تحلیلگران. 62 درصد از رای دهندگان وجود تصویب تغییرات. در حال حاضر مردم احساس می کنند که زمینه را برای تقاضای خود را از حقوق اجتماعی تحلیلگران اضافه شده است.

تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی شنبه نشان داد سیل مردم بسیاری از پوشیدن ماسک, راهپیمایی کردن یک شاهراه اصلی در خاباروفسک مرکز اداری منطقه است. Braving 90-درجه حرارت بسیاری برگزار بنر و پلاکارد با اظهاراتی از قبیل "آزادی برای سرگئی Furgal" و "به ما Furgal است."

مسئولان شهرستان قرار دادن تعداد rallygoers در 10 ، 000 در حالی که رسانه های محلی برآورد جمعیت تا 50000 نفر است. وجود دارد هیچ گزارشی از دستگیری با وجود این واقعیت است که تجمع جرم هنوز هم ممنوع در خاباروفسک با توجه به کوروناویروس.

کرملین را رد کرده است که آقای Furgal بازداشت سیاسی است و گفته است در مورد یک موضوع برای دادگاه.

روسیه همه پرسی

  • موجی از حملات بازداشت در روسیه اسپرز ترس از سرکوب مخالفان
  • پوتین لغزش رفراندوم پیروزی ناودان توسط منتقدان
  • چه روسیه رای معنی پوتین ؟

"این تحقیقات ادعا می کند که آنها مدارک و شواهد انکار ناپذیر," سخنگوی ریاست جمهوری دیمیتری Peskov گفته وال استریت ژورنال روز جمعه. "وجود دارد هیچ [سیاسی] سیاست در اینجا. وجود دارد به سادگی بسیار جدی و صادق است. آیا این شواهد پشتیبانی خواهد شد توسط دادگاه ما نمی دانیم نشده است."

آقای Peskov گفت: تظاهرات بودند و غیر مجاز هشدار داد که اجتماعات بزرگ می تواند خطر سلامت مطرح با توجه به کوروناویروس. مقامات بهداشت فدرال همچنین هشدار داد که خاباروفسک منطقه بود در ادامه به افزایش coronavirus موارد است. مقامات گفته اند که آنها با توجه به برقراری محدودیت.

از جمله هشدارهای کاهش یافت و در گوش های ناشنوا برای بسیاری از هزاران نفر که جمع آوری شده در شنبه قصد داشتن صدای آنها شنیده می شود.

"نگرش من به پوتین بسیار منفی" گفت: میخائیل Potapenkov, 27 IT systems administrator که با حضور در این تجمع است. "او قدرت را [با تغییر قانون اساسی] و از آنجا که این کشور نمی تواند توسعه. بدون تغییر ثابت از قدرت وجود دارد می تواند بدون توسعه است."

نوشتن به ان M. سیمونز در ann.simmons@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن