Tiff Macklem است با نام جدید بانک مرکزی کانادا فرماندار

کانادا وزیر مالیه لایحه Morneau, مرکز, بانک مرکزی کانادا فرماندار تعیین Tiff Macklem چپ و فعلی بانک م

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 اردیبهشت 1399

کانادا وزیر مالیه لایحه Morneau, مرکز, بانک مرکزی کانادا فرماندار تعیین Tiff Macklem چپ و فعلی بانک مرکزی کانادا رژیم صهیونیستی است. استفان Poloz وارد در یک کنفرانس خبری در اتاوا در روز جمعه.

عکس: بلر شیروانی/ایسنا

اتاوا—Tiff Macklem تبدیل خواهد شد و بانک مرکزی کانادا از آینده فرماندار یک انتخاب است که دیدن بانک مرکزی سابق شماره 2 رسمی منجر نهاد در طول بزرگترین رکود اقتصادی جهانی از زمان رکود بزرگ.

آقای Macklem, 58 سال است که در حال حاضر دین در دانشگاه تورنتو منچستر مدرسه کسب و کار, کسب و کار و به عنوان بانک مرکزی ارشد معاون فرماندار از سال 2010 تا 2014 که مارک کارنی شد بانک مرکزی کانادا. آقای Macklem انتخاب شد بازدید شده توسط بسیاری از اقتصاددانان و کارشناسان سیاست به عنوان ارائه یک دست ثابت به بانک مرکزی در زمان بی سابقه اقتصادی عدم قطعیت است.

مرتبط

  • BOC را Poloz می گوید: QE تلاش های طراحی شده برای جلوگیری از افسردگی (30 آوریل)
  • بانک مرکزی کانادا در برگ های کلیدی و نرخ بهره (15 آوریل)
  • بانک مرکزی کانادا در مسائل مربوط به نیم درصد اضطراری کاهش نرخ (مارس 27)
  • کانادا رول مالی و افزایش مالیات Deferrals برای Coronavirus امداد (18 مارس)

آقای Macklem نیز تا به حال گذشته از روی لئامت دادن به عنوان یک مقام ارشد در کانادا, سرمایه گذاری گروه در طول 2008-09 بحران مالی که در آن او مسئول نظارت بر این کشور نمایندگی در گروه هفت و گروه 20 مرجع تخصصی. او می شود بانک مرکزی کانادا 10th فرماندار مصرف بیش از فعلی رژیم صهیونیستی است. استفان Poloz و خدمت به مدت هفت سال. آقای Poloz مدت به پایان می رسد در تاریخ 2 ژوئن.

"فرماندار تعیین Macklem به ارمغان می آورد یک دانش عمیق از کانادا اقتصاد و بازارهای مالی" وزیر دارایی لایحه Morneau روز جمعه گفت. آقای Macklem تجربه در طول بحران مالی به طور خاص باید به کمک بانک مرکزی حرکت همه گیر مربوط به رکود آقای Morneau گفت.

بانک مرکزی کانادا در حال حاضر برش اصلی آن نرخ بهره سه بار پس از آغاز ماه مارس آوردن آن به سطح کنونی 0.25% به عنوان فیزیکی-فاصله گرفتن قوانین و تعطیلی کسب و کار منجر به کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی است. آن را نیز به عهده گرفت و برای اولین بار در مقیاس بزرگ خرید دارایی, همچنین شناخته شده به عنوان کاهش کمی برای ایجاد ثبات در بازارهای مالی است.

زبان در روز جمعه آقای Macklem ستایش بانک مرکزی کانادا برای آنچه که او به عنوان اقدامات جسورانه و پیشنهاد او نمی را ملاحظه ای رویکرد متفاوت است.

این بانک "در آغوش این ایده که شما رو به فکر می کنم فراتر از واکنشهای طبیعی" آقای Macklem گفت. "این یک وضعیت بی سابقه ای و تماس ها به صورت بی سابقه ای پاسخ."

جک مینتز یک اقتصاددان در دانشگاه کلگری از سیاست های عمومی گفت: آقای Macklem یک متفکر و با اعتماد به نفس سبک رهبری است که در خدمت بانک مرکزی به خوبی آن را به عنوان معاملات با خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

"من فکر می کنم او یک انتخاب عالی برای فرماندار در بانک مرکزی کانادا به خصوص در این زمان به دلیل تجربه" گفت: پروفسور مینتز که تدریس آقای Macklem زمانی که ورودی فرماندار اقتصاد دانش آموز در دانشگاه در اواخر 1970s. "او شما می دانید چه باید بکنید که ما از طریق این."

بسیاری از کانادایی ناظران بازار اعتقاد کارولین ویلکینز جاری شماره 2 رسمی در بانک مرکزی بود مورد علاقه برای تبدیل شدن به بعدی فرماندار. خانم فائزه نقش مهمی تهیه بانک مرکزی کانادا در پاسخ به این بیماری همه گیر از جمله حرکت به راه اندازی در مقیاس بزرگ خرید دارایی ها.

فعلی کانادا دولت به رهبری حزب لیبرال و نخست وزیر جاستین ترودو نیز آن را یک اولویت برای افزایش تعداد زنان در ارشد رهبری در سراسر دولت است. آقای Morneau کاهش یافته است به نظر چرا خانم فائزه نبود انتخاب شده است.

آقای Macklem انتصاب علائم چهارمین بار متوالی در این کشور وزیر دارایی گذشت بیش از بانک مرکزی شماره 2 رسمی برای این کار بالا در بانک مرکزی کانادا. آقای Macklem تا به حال تجربه همان هفت سال پیش زمانی که سابق دولت محافظه کار برداشت آقای Poloz و سپس رئیس دولت متعلق به سرمایه گذار و توسعه صادرات کانادا به رهبری بانک مرکزی است.

در هفته منتهی به جمعه اعلام آقای Poloz گفت: بارها و بارها است که او به دنبال یک افزونه یا یک دوم مدت در این نقش با وجود تلاطم اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. "من تا به حال زمان از زندگی من در رویای کار من" آقای Poloz روز جمعه گفت.

بانک مرکزی کانادا از آینده نرخ بهره تصمیم گیری اعلام خواهد شد در ژوئن 3, یک روز پس از آقای Poloz را منقضی می شود. بانک مرکزی گفت: در اوایل این هفته است که مذاکرات برگزار شد در روزهای منتهی به اعلام و در ماه ژوئن تصمیم خواهد بود آقای Poloz تاریخ و زمان آخرین.

نوشتن به کیم Mackrael در kim.mackrael@wsj.com و پل در وییرا paul.vieira@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن