تلاش کنید این 5 مشکلات هروقت اول آغاز استخر پیش ساخته (به دلیل علم)

زیرا شرکتهای تولیدکننده توانستهاند استخر پیش ساخته با ابعاد و حجم بسیار بزرگ، متوسط و کوچک را تولید و روانه ب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

زیرا شرکتهای تولیدکننده توانستهاند استخر پیش ساخته با ابعاد و حجم بسیار بزرگ، متوسط و کوچک را تولید و روانه بازار کنند. زیرا این استخرها دارای ظرفیت بالایی بوده و کارایی بسیار مناسبی دارند. این نکته قابل ذکر است هر چه عمق استخر بیشتر شود دیوارها نیاز به تقویت بیشتری دارند. فیلترهای شنی ساخته شده از بدنه استیل ضد زنگ با مقاومت فشار 6 بار و سیلیس های با خلوص 99.8 درصد قابلیت جذب ذرات تا اندازه 30 میکرون را دارند و پس از آن فیلترهای کارتریجی ذرات تا اندازه 5 میکرون را نیز جذب خواهند کرد که طی این فرایند تقریباً تمامی پارامترهای فیزیکی معلق درآب جذب فیلترها می شوند و آب از شفافیت قابل توجهی برخوردار خواهد شد. بدین ترتیب میتوان برای اینکه فضای خانههای ویلایی به خاطر استخر اشغال نشود، در مواردی که نیاز بوده استخر پیش ساخته را راه اندازی کرده و زمانی که نیاز به استخر نبوده، آن را جمع کرد. معمولا استخرهای پیش ساخته بزرگ میتوانند برای پرورش ماهی، کشاورزی و غیره بسیار مناسب باشند. از طرفی درست کردن استخر، در مکانی که باد می وزد باعث افزایش تبخیر آب می شود، به این معنی که برای حفظ سطح مناسب باید مرتباً آب استخر را اضافه کنید. ​Po st has been g​enerat​ed by G SA C᠎onte​nt Generator DEMO᠎!

همانطور که در ویدئو بالا بخشی از کارهای اجرایی آن به تصویر کشیده شد، مدت زمان ساختن استخر، معمولا 8 تا 12 هفته طول می کشد. به طور کلی همانطور که ذکر شد، تمامی استخرهای فایبرگلاس از چند لایه رزین و الیاف تشکیل میشوند. استخرفایبرگلاس از میلیونها نخ شیشهای در هم تنیده که با رزین پلی استر پوشانده شدهاند، ایجاد میشود. ساختار آرماتور بندی نسبت به نحوه تعادل سازی استخر و برای ایجاد شکل و مقاومت بخشی بالا انجام میشود . اتصالات مستحکم ، نردبان ریلی جهت امنیت بیشتر کودکان در صورت عدم استفاده از استخر ، پمپ تصفیه آب ، زیر انداز جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی و مهار اشیا تیز برروی زمین هنگام راه اندازی اولیه استخر و روکش استخر جهت صرفه جویی در مصرف آب به جهت تمیز نگه داشتن آب و عدم تعویض آب و بسته بندی مناسب و استاندارد ، کیسه حمل و قیمت مناسب و همچنین چاپ بسیار زیبای سرامیکی ظریف داخل استخر موجب شده تا این استخر خانوداگی اینتکس یکی از پرفروش ترین ها ازمحصولات اینتکس به شمار بیاید.در کف این استخر دریچه ای برای تخلیه آب تعبیه شده که عمل تخلیه آب را آسان کرده است . همچنین، استخر بتنی میتواند برای استفاده در فضاهای با ابعاد بزرگتر و برای مصارف تجاری و صنعتی مناسب باشد. Th​is ​da᠎ta w as gen erat​ed ᠎by G​SA  Content Gen er at or D​emov​ersi on᠎!

استخرهای بتنی موجود در ساختمان های مسکونی و یا ویلاهای شخصی هزینه سنگینی را به شارژ ساختمان یا هزینه های جاری نگهداری از ویلا وارد می کنند، در حالی که نسل جدید استخرهای پیش ساخته ناژو نیازی به سرویس دوره ای و لایروبی برای استفاده نداشته و با صرف تنها 15 دقیقه زمان در هفته، شخص میتواند همیشه از استخری تمیز و بهداشتی بهره بگیرد و بیشتر وقت خود را به جای تمیز کردن و نگهداری, به لذت و تفریج بپردازد. حساسیت ویژه در بتن ریزی استخر و استفاده از مواد مقاوم کننده بتن مخصوصا فوق روان کننده بتن و الیاف بتن میتواند باعث افزایش مقاومت مکانیکی بتن و آب بندی استخر در مرحله بتن ریزی گردد . در استخر های بتنی بعد از آب بندی و عایق کاری نوبت به سرامیک کاری استخر، می رسد. مرحله بعدی در ساخت استخر بتنی و استخر وینیلی قالب بندی و بتن ریزی استخر، در قسمت دیواره و کف است. طراحی استخر، مرحله بسیار مهمی از ساختن استخر، است برای استخرتان باید یک طرح اساسی ارائه بشود. همچنین در این مرحله مهم است که یک سرامیک کار حرفه ای که تجربه و تخصص در زمینه سرامیک کاری استخر دارد برای این کار انتخاب شود چون سرامیک کاری استخر با سرامیک کاری عادی متفاوت است.

داشتن استخر یک ایده عالی است چون شنا یکی از بهترین ورزشها و تفریحات انسان امروزی است. مراحل ساخت استخر؛ چندین بخش میباشد چون استخر سازی، ترکیب مجموعه ای از تخصصها و تجربه کنار هم میباشد از جمله معماری، عمران، مکانیک، برق و … هزینه ساخت استخر، بستگی به عوامل متعددی دارد از جمله ابعاد استخر، نوع استخر، مانند استخر شیشه ای که استفاده از شیشه در دیواره و کف، هزینه و تخصص خاص خود را می طلبد، استخر کف متحرک که نیاز به سیستمهای مکانیکی و هیدرولیکی خاص دارد. پس از گودبرداری قدم بعدی در اجرای استخر، تسطیح خاک، و زیر سازی کف استخر خواهد بود. کنترل سیستم روشنایی و تمامی تجهیزات، در دو پنل لمسی نصب شده در محوطه استخر و سالن جیم با درجه حفاظت 65 امکان پذیر خواهد بود و ضمن بالا بردن ضریب امنیت در مواجهه با تجهیزات الکتریکال بسیار کاربر پسند و زیباست. در این بخش از مراحل ساخت تمام شبکه لوله کشی مورد نیاز نصب می شود. بگذارید ابتدا توضیح مختصری در مورد ژئو ممبران بدهیم. 1- با توجه به ابعاد استخر خریداری شده توسط مشتری، ابتدا به وسیله چهار میله نشان چهار گوشه خارجی استخر به وسیله کوبیدن میله نشان در زمین علامت گذاری شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن