تام بردی دیگر ورزشکاران به دنبال فدرال کاوشگر در نیوبرانزویک تیراندازی

بازیکنان ائتلاف و ده ها تن از ورزشکاران حرفه ای با ارسال نامه ای به دادستان کل ویلیام Barr و FBI مدیر کریستوفر

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 19 اردیبهشت 1399

بازیکنان ائتلاف و ده ها تن از ورزشکاران حرفه ای با ارسال نامه ای به دادستان کل ویلیام Barr و FBI مدیر کریستوفر Wray درخواست فوری تحقیقات فدرال به مرگ Ahmaud Arbery در نیوبرانزویک.

معاون دادستان کل برای حقوق مدنی اریک Dreiband نیز با ارسال نامه ای در روز جمعه. آن را امضا رسید چنین ستاره های ورزشی به عنوان تام بردی استیو کر و بازیکنان ائتلاف موسسان Anquan Boldin و مالکوم جنکینز.

بازیکنان ائتلاف تشکیل شد در سال 2017 به منظور بالا بردن آگاهی در مورد پلیس و روابط اجتماعی عدالت کیفری اصلاحات و آموزش و پرورش و پیشرفت اقتصادی. آن توسعه یافته از اختلاف بین NFL صاحبان تیم و این بازیکنان بودند که زانو را در طول سرود ملی را به تمرکز بر بی عدالتی اجتماعی.

در این نامه درخواست شده است که اف بی آی و وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش منجر رسیدگی به عکسبرداری از اوبری یک مرد سیاه و سفید در فوریه. 23 توسط دو مرد سفید, تراویس و گرگ McMichael. گرجستان دفتر تحقیقات متهم که پدر و پسر در این هفته با قتل و تشدید حمله پس از یک تصویری از تیراندازی به بیرون درز شد و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته جرقه خشم.

ائتلاف نامه نقل تاخیر توسط دادستان و می پرسد برای یک "قوی فدرال led تحقیقات ... تنها راه برای بازگرداندن اعتماد جامعه است که آقای Arbery مرگ خواهد بود به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت."

آن را شامل 64 امضا از جمله Pro Football Hall of Famer Aenaes ویلیامز و NFL مدیر فوتبال عملیات Troy وینسنت.

>> کمیسیون پاسخگویی و عدالت را ادامه پوشش Ahmaud Arbery مرگ

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب