سفر تندرست است اما گردشگران چوب نزدیک به خانه

توسط اندرو Jeong نزدیک اندرو Jeong بیوگرافی @hj257 اندرو.jeong@wsj.com در سئول و فیلیپ ون نز

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 28 تیر 1399

نیوزیلند اسکی توچال به تازگی کارکنان به عنوان مردم محلی انباشته شده در. تعطیلات کره جنوبی با چند خارجی در چشم, بسته, بوفه خطوط در هتل های فانتزی. اجاره کلبه در انگلستان در حدود دو برابر بیش از سال گذشته—عمدتا رانده شده توسط مسافران است.

در بسیاری از نقاط جهان مسافران هستند و در مورد دوباره. اما اقامت آنها به خانه نزدیک تر رانندگی استقبال دوباره بجای اول برگشتن در گردشگری به عنوان چند که توانایی سرمایه گذاری به دور از مقصد.

رکود گردشگری

صنعت گردشگری است که انتظار می رود به خونریزی تریلیون هر چند اخیر مسافرت داخلی upturns در حال کمک به کاهش تلفات است.

پیش بینی تاثیر Covid-19

بهترین سناریو

سناریو پایه

بدترین سناریو مورد

سفر و گردشگری مشاغل از دست داد

0 میلیون

50

100

150

200

سفر و گردشگری در تولید ناخالص داخلی از دست داد

$0 تریلیون

$2

$4

$6

جهانی بازدید کننده ورود در مقایسه با سال 2019

بین المللی

داخلی

0

%

-25

-50

-75

منبع: دنیای سفر و گردشگری شورای ژوئن 2020

این بیماری همه گیر کوروناویروس پاره پاره یک سوراخ در $9 تریلیون جهانی گردشگری و سفر میباشد. برای ماه بهار امسال مردم به سختی می تواند به سرمایه گذاری در خارج از منزل اجازه دهید به تنهایی ماهوت پاک کن زدن دور برای تعطیلات. که ایجاد کرده است مقید کردن تقاضای سفر در حال حاضر گرفتن uncorked به صورت محلی به عنوان مستندات بالابر و محرک بودجه پراکنده است.

"سفر خواهد دوباره بجای اول برگشتن به شدت زیرا مردم می خواهم به جشن بازگشت به حالت عادی" گفت: Andreas Papatheodorou یک اقتصاددان در یونان دانشگاه اژه که متخصص در گردشگری.

افزایش وطنی گردشگری نمی خواهد به طور کامل جایگزین قبل از همه گیر درآمد و برخی توریستی-شهر محلی را bristled در out-of-towners احتمالا آوردن ویروس با آنها. اما مهم تقویت زیر ماه تقریبا هیچ سفر صرف اقتصاددانان و شرکت ها می گویند.

ترقی ترین تلفظ در آسیا که در آن ویروس پدید آمده و در آن بسیاری از کشورها را تا حد زیادی محصور contagions. اروپا شاهد یک روند مشابه است. در ایالات متحده برخی از مسافرت داخلی به تقویت هر چند تمدید خوشه در Covid-19 موارد را تضعیف برخی از شور و شوق اولیه.

در Queenstown, نیوزیلند که در آن است در حال حاضر فصل زمستان بسیاری از مردم محلی flocked به این منطقه بکر کوه برف دربسته در محیط که Coronet قله پیست اسکی درهم به اضافه کردن کارکنان. فقط در چند هفته تعدادی از کارگران در رفت و آمد مکرر ballooned از حدود 100 به 160 گفت: Nigel Kerr, Coronet قله مدیر منطقه اسکی.

"این است و بالاتر از انتظارات ما" گفت: آقای کر که شگفت زده شد چرا که این کشور باقی مانده است تقریبا به طور کامل بسته برای مسافران خارجی.

یک توریست اطلاعات غرفه در کوستسو ژاپن. موجی از عفونت کرده و دولت را مجبور به مقیاس پایین گردشگری داخلی و ارتقاء.

عکس: Soichiro کریما/مهر نیوز

صنعت سفر و گردشگری در پایه سناریو پیش بینی شده بود به کاهش این سال حدود 40 درصد و یا حدود 3.5 تریلیون دلار با توجه به جهانی مسافرت و گردشگری شورای گروه تجارت در گزارش ماه ژوئن. بازدید کنندگان خارجی خواهد شیرجه رفتن بیش از نیمی از این گروه تخمین زده می شود در حالی که مسافران داخلی خواهد سقوط یک سوم.

اما سفر فعالیت است که همه از بین رفته برای ماه این بهار است که در حال حاضر تندرست.

Airbnb به تازگی با پیشی گرفتن از یک میلیون جهانی رزرو یک روز در اوایل این ماه برای اولین بار از ماه مارس این شرکت اعلام کرد. کریس Lehane خانه-های غول پیکر سیاست جهانی معاون رئیس جمهور گفت: رزرو شد و در حال حاضر در همان سطح سال گذشته درست است که 90 درصد از این سفر بود که در حال حاضر داخلی است.

"مردم با استفاده از پول است که آنها خواهد بود صرفه جویی از airfares به طور بالقوه بزرگتر اقامت" آقای Lehane گفت:, و اضافه کرد که برخی از مردم نیز ساخت رزرو برای سفرهای متعدد بیش از تابستان است.

هتل هایت Corp. در ماه مه و ژوئن دیدم نرخ اشغال در شانگهای و پنج دیگر شهرستانها چینی که بالاتر از سال پیش, دوره—حتی به عنوان پکن نگهداری مرزهای این کشور تا حد زیادی بسته است. Sykes کلبه Holdings که اجاره خواص در سراسر انگلستان گزارش 159 درصد افزایش در رزرو در هفته های اخیر در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته است.

"ماه های آینده تنظیم شده بود بسیار شلوغ با خواص رزرو سریع و استرالیایی ها مشتاق به گرفتن بسیار مورد نیاز شکستن" گفت: گراهام _tenor مدیر عامل شرکت Sykes کلبه.

در کره جنوبی چوی Jun-ho 30 سال مالی مدیریت دارایی در سئول شد برنامه ریزی برای ماه عسل در هاوایی تابستان امسال قبل از coronavirus رسید. با احتیاط از مسافرت های بین المللی او روشن به کره جنوبی, جزیره ججو یک مقصد با سواحل و حفره های آتشفشانی. ججو اجاره اتومبیل مقدار زیادی خالی هستند. و مردم باید صبر کنید تا به حالت نشسته در snazzy هتل بوفه.

مردم جشن جشنواره قایق اژدها در ماه گذشته در ووهان چین. تعداد داخلی گردشگران چینی همواره رشد از مارس.

عکس: گتی ایماژ

جدید رونق در محلی بازدید کننده باعث می شود آن را به نظر می رسد کمتر عجیب و غریب, او گفت:. هنوز هم "من فقط شاد من می توانم تعطیلات جایی," او گفت:.

محلی مسافران در حال گرفتن دوامدار دراکثرمناطق به تعطیلات. کره جنوبی رها خواهد شد در مورد $750 میلیون وام و یارانه ها, در حالی که مقامات ویتنامی را راه اندازی گردشگری داخلی کمپین ارائه یارانه و قیمت بلیط کاهش است. تایوان را به دولت ارائه شده است شهروندان یارانه و تخفیف به ارزش 130 میلیون دلار.

تعداد داخلی گردشگران چینی همواره رشد از ماه مارس با توجه به Trip.com گروه. افزایش تولید $1.36 میلیارد دلار درآمد گردشگری بیش اخیر جشنواره قایق اژدها تعطیلات. ارتقاء ماه گذشته توسط شانگهای-دفتر مرکزی هواپیمایی چین شرقی Corp. نامحدود ارائه پروازهای هر آخر هفته تا پایان سال به خود جلب کرد یک پاسخ مشتاق, افزایش مسافر و بار بر روی برخی از آن پرواز داخلی در مسیرهای 90% از قبل از مبارزات انتخاباتی.

در ژاپن که در آن مسافرت داخلی است و دوباره ظهور دولت امیدوار است تعطیلات هزینه های بیشتر خواهد شد افزایش به عنوان نخست وزیر شینزو آبه آماده 10 میلیارد دلار یارانه در ترویج گردشگری داخلی. اما موج اخیر عفونت کرده و دولت را مجبور به مقیاس پایین برنامه در حال حاضر و عقب نگه دارید ممکن است سفر احیای.

استرالیا نشده اختصاص داده شده دولت دلار اما از آن است که ساخت یک زمین. وزیر گردشگری سیمون بیرمنگام پیشنهاد شهروندان به حال یک "وظیفه مقدس" به سفر به صورت محلی. وی با اشاره به کشور پیش بینی شده از دست رفته درآمد حاصل از گردشگری خارجی در حدود 30 میلیارد دلار است که یک مقدار مشابه به آنچه استرالیایی صرف شده در خارج از کشور jaunts سال گذشته است.

در برخی موارد گردشگران داخلی در حال ایجاد تنش به ویژه در میان مردم محلی که احساس نمی آماده به آغوش بازدید کنندگان به عنوان coronavirus همچنان به گردش.

Barnard Castle, نزدیکی دورهام در شمال شرق انگلستان است.

عکس: OLI SCARFF/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مقامات دولت محلی در کورنوال در انگلستان یک روستایی ساحلی شهرستان گفت: برخی از 70,000 80,000 به مردم وارد وجود دارد در تعطیلات آخر هفته ماه ژوئیه 4, بسیاری از شهرستانها مانند بیرمنگام یا لندن. فقط با یک بیمارستان به خدمت 500,000 محلی ساکنان ناراضی برگزار کردند و علامتی بر روی یک پل عابر پیاده مشاوره رانندگان به "به نوبه خود در اطراف و f— خاموش."

ایالات متحده بیش از حد است که با دیدن آن خود miniboom گردشگری داخلی هر چند اخیر موج در Covid-19 نگرانی در مورد آن پایداری است. پارک ملی یوسیمیتی بسته تنها چند روز پس از بازگشایی در ماه ژوئن در حالی که هتل در لاس وگاس در حال مشتاقانه برای تماشای Covid-19 خوشه.

تعدادی از آمریکایی ها برنامه ریزی سفرهای خارجی است نیز با کاهش به پایین ترین در این دهه با توجه به مصرف کننده داده های منتشر شده در ماه گذشته توسط کنفرانس نیویورک-بر اساس کسب و کار فکر می کنم تانک.

"مردم فراموش می خواهید به سفر که ذاتی" گفت: آقای Lehane این Airbnb اجرایی است. "در بسیاری از راه های به خاطر مردم قفل شد برای تا زمانی که میل و علاقه در انسان اتصالات تنها تقویت شده است."

در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان, تعطیلات, سفر مجاز است دوباره. پس چگونه شما با خیال راحت سفر اگر شما می خواهید برای رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟ وال استریت ژورنال جورج فراز طول می کشد یک سفر آخر هفته به پیدا کردن. عکس کامپوزیت: جورج فراز

نوشتن برای اندرو Jeong در andrew.jeong@wsj.com و فیلیپ ون در philip.wen@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب