مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق کردن بابا والاس نسکار بیش از مؤتلفه پرچم ممنوعیت

نسکار لایه ارتباط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به نوبه خود تیز دوشنبه هنگامی که مغلوب سا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 17 تیر 1399

نسکار لایه ارتباط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به نوبه خود تیز دوشنبه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی سری برای ممنوعیت مؤتلفه پرچم و به اشتباه متهم به ورزش را تنها تمام وقت, سیاه, راننده مرتکب "جعل" هنگامی که یک عضو خدمه در بر داشت طناب دار در تیم گاراژ غرفه.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد بابا والاس باید عذر خواهی پس از ورزش بسیج در اطراف او پس از طناب دار شد خود اختصاص غرفه در آلاباما Superspeedway در آلاباما. مقامات فدرال حکم ماه گذشته طناب دار حلق آویز شده بود پس از ماه اکتبر بود و نه یک جنایت نفرت. نسکار و FBI را به طور انحصاری با اشاره به طناب بود که استفاده می شود به جلو و درب گاراژ بسته به طناب دار.

"استیو هامر: نسکار پیدا کرده است صدای خود را در بی عدالتی نژادی

این تنها گاراژ بیرون از 1,684 اصطبل در 29 بازرسی نسکار آهنگ به مد به عنوان یک طناب دار.

نسکار جمهور استیو فلپس است bristled در پیشنهادات طناب دار بود و یک جعل است. والاس نشان داده شد یک عکس از طناب دار, هرگز شخصا آن را دیدم و گفته شد توسط نسکار مقامات او قربانی یک جنایت نفرت.

"اتحاد @BubbaWallace عذرخواهی به همه کسانی که NASCAR drivers & مقامات که آمد به کمک او ایستاده بود کنار او بازی می کردند و حاضر به فدا کردن همه چیز برای او تنها برای پیدا کردن که همه چیز فقط یکی دیگر از جعل?" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "که & Flag تصمیم باعث شده است که پایین ترین رتبه بندی تا کنون!"

توییت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از یک جفت از استقلال بعد سخنرانی به حفاری عمیق تر به امریکا بخش توسط متهم معترضان که تحت فشار قرار دادند برای عدالت نژادی از درگیر شدن در یک "بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما است." این سخنان به عنوان یک درخواست تجدید نظر مستقیم به جمهوری خواه رئیس جمهور پایگاه سیاسی, از جمله بسیاری از رای دهندگان ناراضی سفید, با کمتر از چهار ماه قبل از روز انتخابات.

والاس پاسخ در توییتر با توجه به "نسل بعدی و آنهایی که کمی زیر پای من قدم" است که در آن او از مردم خواست تا با استفاده از پلت فرم خود را و نمی شود detracted توسط "نفرت در حال پرتاب در شما."

"عشق به طور طبیعی باید به مردم آموزش داده می شود به نفرت" والاس توییتی. "حتی زمانی که آن را نفرت از POTUS .. دوست دارم برنده است."

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در دفاع از رئیس جمهور تصمیم به اب راه رفتن را به والاس مورد گفت: در مصاحبه ای در رادیو فردا که رئیس جمهور صرفا اشاره به این که ما باید اجازه دهید به حقایق آمده قبل از ما به قیامت." او همچنین در ارتباط با حادثه به عجله به قیامت تشبیه آن به بازیگر Jussie Smollett ادعای او قربانی یک جنایت نفرت.

در طول یک مجلس جلسه بعد سه شنبه McEnany ادامه به انتقاد از مطبوعات خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن یک صدای جیر جیر "کامل کیفرخواست از رسانه ها با عجله قضاوت."

McEnany کاهش یافته است به توضیح دهد که چرا رئیس جمهور فکر والاس باید به عذر خواهی او داده نمی گزارش طناب دار. McEnany حاضر به گفتن یا نه از رئیس جمهور پشتیبانی از نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم.

نسکار بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اندرو Murstein مالک مشترک از Richard Petty موتورسواری تیم که زمینه والاس ماشین به نام تهمت را صدای جیر جیر "در اواخر اطلاعات غلط و در واقع نادرست از بیانیه است." او همچنین گفت که بی جا و اشاره کرد عکس نسکار منتشر شده از طناب دار.

"یک تصویر ارزش هزار کلمه" Murstein در بیانیه ای گفت. "بابا واکنش نشان داد در یک راستگو و حرفه ای در سطح رهبری به شیوه ای. نسکار جامعه و کسانی که در همه ایستاده او را."

والاس تنها سیاه راننده در بالا سری led فشار برای نسکار به ممنوعیت مؤتلفه نمادها در آهنگ. دو هفته بعد طناب دار پیدا شد در اولین مسابقه برخی از هواداران اجازه داده شد به حضور پس از خاموش کردن. در همان روز یک هواپیمای کشیدن یک بنر مؤتلفه پرچم است که به عنوان خوانده شده "پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار" بود گردان پیگیری و معترضان در خارج از جاده سریع السیر نمایش داده می شود پرچم های خود را.

دو رانندگان نسکار آمد به والاس دفاع روز شنبه در رسانه های اجتماعی. هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson, در حال حاضر بارش باران با coronavirus نوشته شده یک تصویر از والاس شماره 43 که استفاده شده بود توسط رانندگان در اوایل #IStandWithBubba مبارزات انتخاباتی. تایلر Reddick, a rookie که همواره برای ریچارد Childress توییتی اما بعد از حذف یک پاسخ به تهمت است که به عنوان خوانده شده: "ما اصلا نیاز به عذرخواهی است. ما آنچه را که درست بود و ما فقط خوب بدون پشتیبانی خود را."

نسکار رابطه پیچیده با مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخ به زود در اولین انتخاباتی که رئیس سابق برایان فرانسه به ارمغان آورد مشروط از رانندگان به تجمع در گرجستان است.

فرانسه بعد از آن با ارسال یادداشتی به نسکار کارکنان خود را بیان کرد اعتقادات سیاسی خود بود و او بود که صحبت از طرف سازمان. فرانسه جایگزین شد به عنوان رئیس پس از دستگیری برای رانندگی در حالی که اختلال در سال 2018 و دیگر ایفای نقش کرده است با خانواده اش کسب و کار.

دیگر اعضای خانواده فرانسه استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن به دیتونا برای فصل باز, نژاد در ماه فوریه است. بسیاری از رانندگان و صاحبان آمیخته با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک منطقه عملیات و ارسال شده عکس های سلفی با رئیس جمهور.

والاس که در آلاباما متولد شد گرفته شده یک نقش فعال در فشار برای برابری نژادی. او را پوشیده است و یک پیراهن و گفت: "من نمی توانم نفس بکشم" و مسابقه با موضوع زندگی رنگ و طرح در ویرجینیا.

این سری برای اولین بار سعی کردم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم پنج سال پیش بود اما هیچ چیز به اجرای سفارش.

رمزی Poston سابق نسکار مشاور و در حال حاضر رئیس مدیریت بحران شرکت Tuckahoe Stategies گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن جیر مضر است به نسکار فشار برای گنجاندن و تنوع است. والاس یکی از تنها تعداد انگشت شماری از غیر سفید رانندگان است. دنیل سوارز مکزیکی است و Aric Almirola است از کوبایی تبار. Kyle Larson که نیمه آسیایی اخراج شد در ماه آوریل برای استفاده از نژادی لکه دار کردن و در حال حاضر رقابت در نسکار.

"دم فرهنگی جنگ در نسکار برای برابری را فقط در گرفت و این ورزش تلاش برای جدا شدن از گذشته خود فقط رو سخت تر" Poston گفت. "رئيس جمهور در نظر دارد در اصل یک تماس تجمع برای افرادی که حمایت مؤتلفه پرچم را به چالش ورزش های اخیر پرچم ممنوعیت و ایجاد هرج و مرج است."

در حالی که تهمت ادعا نسکار رتبه بندی آنها در واقع ، مایکل Mulvihill معاون اجرایی رئیس جمهور در Fox Sports, توییتی درست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن که روباه بینندگان است تا 8 درصد پس از ورزش پس از بازگشت از این بیماری همه گیر وقفه در مارس 17.

NBC در زمان بیش از حقوق پخش این آخر هفته گذشته و گفت: طرح رتبه بندی برای Xfinity سری مسابقه در روز شنبه افزایش یافته بود.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب