مغلوب ساختن پیشی جستن گام به مجازات پکن بیش از هنگ کنگ

رئیس جمهور تهمت مشخص شده یک سری از اقدامات در برابر چین در واکنش به پکن اقدامات اخیر در هنگ کنگ. او گف

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 10 خرداد 1399
رئیس جمهور تهمت مشخص شده یک سری از اقدامات در برابر چین در واکنش به پکن اقدامات اخیر در هنگ کنگ. او گفت که ایالات متحده نیز پایان ارتباط آن با سازمان بهداشت جهانی است. عکس: مندل فا نگن/AFP

واشنگتن—رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی طرح به معنای تنبیه کردن چین برای کنترل افزایش فشار بیش از هنگ کنگ و برای ادعا كرده از جاسوسی به دست زدن به آن از coronavirus همه گیر در حرکت به احتمال زیاد به ترکیب تنش رقابت با پکن است.

اقدامات آقای ترامپ جمعه اعلام کرد عبارتند از: خروج از سازمان بهداشت جهانی, تعلیق ورود به آمریکا توسط اتباع چینی تلقی خطرات امنیتی به آمریکا و پژوهش های علمی مورد نقد و چینی شرکت های پذيرفته شده در بازار آمریکا.

او همچنین گفت که ایالات متحده شروع می شود نورد بازگشت به تنظیمات خاص برای هنگ کنگ و او را تهدید به جای تحریم های چینی و هنگ کنگ مقامات "به طور مستقیم یا غیر مستقیم درگیر در فرسایش هنگ کنگ استقلال" پس از چین منتقل پیش رو با برنامه ای برای اعمال به طور بالقوه شدیدی ملی-قوانین امنیت در این شهر است.

به سفارت چین در واشنگتن خواسته از نظر مراجعه کننده به های اخیر اظهارات دولت خواستار واکنش جهانی به این بیماری همه گیر و اصرار آمریکا برای انجام بخشی خود را برای مدیریت بهتر مشکلات در روابط بین دو کشور.

رئیس جمهور فشار بر چین می آید که خود دولت مواجه شده است و انتقاد خود را برای دست زدن به همه گیر که در چین نشات گرفته است و در حال حاضر ادعا کرد بیش از 100,000 آمریکا زندگی می کند و پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن قبل تا به حال حمایت پکن مراحل را برای کاهش آن. همچنین سیگنال های دریافت-سختی رویکرد به چین که مبارزات انتخاباتی خود را پیشنهاد کرده بود یک موضوع مرکزی به عنوان رئیس جمهور به دنبال انتخاب مجدد در پنج ماه است.

عقب نشینی ایالات متحده از سیاست های ترجیحی نسبت به دلار هنگ کنگ است که پوشش همه چیز را از تجارت به سفر و استرداد خواهد بود یک ضربه به این شهر ایستاده به عنوان یک مرکز مالی بین المللی. ایالات متحده به رسمیت شناختن اتحاد بین المللی تقویت اعتماد به نفس در این شهر که میزبان عمده موسسات مالی جهانی نیز دیده می شود نزدیک به یک سال از تظاهرات در برابر پکن تلاش برای اعمال کنترل بیشتر بر ساکنان.

آقای ترامپ با انتقاد از این که سازمان ملل متحد' رئیس بهداشت جهانی موسسه به عنوان زیر چین نوسان و عدم پاسخ کافی به این بیماری همه گیر کوروناویروس. آقای ترامپ گفت: ایران می خواهد هدایت منابع مالی آن در حال حاضر می فرستد که به دیگر "شایسته فوری جهانی بهداشت عمومی نیاز دارد" از آنجا که این سازمان موفق به ایجاد اصلاحات در ایالات متحده درخواست کرده بود. این که نمی دهید.

آمریکا خروج از این که می تواند به چین بیشتر نفوذ این گروه کارشناسان سیاست خارجی گفته اند.

برخی از اطلاعیه های مجموعه ای در حرکت فرآیندهای است که می تواند هفته ها یا دیگر به نوبه خود به سیاست ها و است که می تواند به حالت تعلیق در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ،

به طور کلی, آخرین حرکت اضافه کردن به طول یک لیست از اختلافات بین ایالات متحده و چین از این بیماری همه گیر در پاسخ به تجارت و امنیت و در حال حاضر هنگ کنگ ترک این دو قدرت در رقابت برای نفوذ جهانی.

"این یک نقطه عطف قابل توجهی در ایالات متحده آمریکا-هنگ کنگ, آمریکا و چین روابط" گفت: Michael Wessel عضو U. s.-China اقتصادی و امنیتی بررسی کمیسیون دو حزبی پانل است که باعث می شود توصیه به کنگره است. "رئیس جمهور شناسایی کرده است یک سری از جدی پاسخ به چین تجاوز در هنگ کنگ آزادی و آزادی و در روزهای آینده خواهیم دید که آیا همه آن اجرا شده است یا نه."

صحبت کردن در باغ گل رز کاخ سفید در روز جمعه آقای تهمت و اتهام جارو "الگوی سوء رفتار" توسط چین در تجارت مالکیت معنوی دست زدن به آن از همه گیر و تصمیم خود برای اعمال امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ. رئیس جمهور بود که احاطه شده توسط خود را بالای اقتصادی و امنیت ملی و مشاوران کاهش یافته است به استادانه درست شده در اطلاعیه و نمی به پرسش های خبرنگاران.

بیشتر هنگ کنگ پوشش

  • هنگ کنگ رئیس تجدید نظر برای شهروندان حمایت
  • هنگ کنگ قانون درایوهای گوه بین اتحادیه اروپا و متحدان
  • چین حرکت برای از بین بردن هنگ کنگ استقلال به شمار معضل برای سیاست آمریکا

"چین ادعا می کند آن است که حفاظت از امنیت ملی است, اما حقیقت این است که هنگ کنگ بود امن و مرفه به عنوان یک جامعه آزاد. پکن تصمیم برعکس همه که" آقای ترامپ گفت.

"جهان در حال حاضر رنج می برند به عنوان یک نتیجه از تخلفات دولت چین" آقای ترامپ گفت: با اشاره به کروناویروس که اولین ظهور در ماه دسامبر در ووهان چین. او تکرار اتهامات که مقامات چینی نکردن به موقع و کامل هشدارهای پاتوژن بالقوه به گسترش است.

روابط با چین را به عنوان یک مرکزی موضوع در ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری است. آقای ترامپ متهم کرده است معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن این احتمالي دموکرات نامزد شده بیش از حد نرم در چین در حالی که بایدن کمپین گفت: آقای تهمت تصمیم گیری در اوایل سال به اعتماد رئیس جمهور چین برای جلوگیری از این بیماری همه گیر را گسترش خواهد صدمه دیده است او را با رای دهندگان.

قبل از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام یک سخنگوی وزارت امور خارجه در پکن جمعه تصریح کرد که ایالات متحده نباید دخالت در چین امور داخلی از جمله هنگ کنگ ، سخنگوی ژائو Lijian اشاره کرد که منافع آمریکا در هنگ کنگ شامل بیش از 85000 شهروندان و 1300 کسب و کار شرکت. آقای ژائو گفت: پکن خواهد "مبارزه" در برابر هر گونه تلاش برای آسیب چین منافع.

در حالی که روابط با چین را رو به وخامت بوده است برای بسیاری از ماه های پکن قصد دارد برای تشدید کنترل بر هنگ کنگ ایجاد یک نقطه عطف. وزیر امور خارجه مایک Pompeo در اوایل این هفته به اطلاع کنگره که دلار هنگ کنگ بود دیگر به اندازه کافی مستقل از Beijing—تعیین شد که راه را برای طیف وسیعی از اقدامات تازه.

در Q&A با وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib دیابت تسلیت می گوید چین در آخرین حرکت برای تحمیل جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ می تواند در قلمرو خاص بودن وضعیت لغو. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

آقای ترامپ گفت: او را با لينک مستقيم مقامات دولت برای آغاز فرایند از بین بردن سیاست معافیت است که باید درمان شود هنگ کنگ به طور جداگانه از سرزمین اصلی چین از پکن در زمان کنترل شهر از بریتانیا در سال 1997 تحت وعده برای حفظ آن سرمایه داری راه های غربی و نظام حقوقی.

این اقدامات را تحت تاثیر قرار, با چند مورد استثنا "طیف گسترده ای از موافقت نامه" ایالات متحده با هنگ کنگ از جمله معاهده استرداد و سهل انگاری در کنترل دوگانه و استفاده از فن آوری صادرات به شهرستان, او گفت:.

آقای ترامپ نیز گفت: او را لغو هنگ کنگ درمان ترجیحی به عنوان یک جدا آداب و رسوم و سفر از خاک چین است. او گفت: وزارت امور خارجه مشاوره سفر به هنگ کنگ خواهد بود تجدید نظر "به منعکس کننده افزایش خطر نظارت و مجازات توسط دولت چین دستگاه امنیتی." که به طور موثر تغییر قرار می دهد هنگ کنگ, در تاریخ همتراز با بقیه سرزمین اصلی چین است.

تحریم ها علیه مقامات چینی و سازمان ها را برای اولین بار در ایالات متحده استفاده از این ابزار بیش از پکن درمان از هنگ کنگ.

پس آقای Pompeo تعیین این هفته در هنگ کنگ, وزارت امور خارجه صادر شده که پیشنهاد به احتمال زیاد اهداف تحریم. آن را شناسایی قانونی کمیسیون امور چین قوه مقننه پکن دفتر رابط در هنگ کنگ و چین مرکزی دولت هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر به علاوه سران این دو دفتر است.

آقای ترامپ ادا تصمیم او بر این است که در شرایط رقابت با پکن است. "چین است و در مجموع کنترل سازمان جهانی بهداشت" به رئیس جمهور گفت: با وجود چین کمک, کمتر, کمک های مالی به این سازمان از آمریکا

این که رد شد که در آن بیش از حد احترام به چین در مراحل اولیه این بیماری همه گیر. مقامات سازمان ملل متحد هشدار داده اند که قطع کمک های مالی به این گروه در طول یک بیماری همه گیر می تواند پیچیده پاسخ به بحران است.

در مارس رئیس جمهور به حالت تعلیق کمک به که خود را دولت بررسی آژانس coronavirus پاسخ.

هفته گذشته در نامه ای به مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus آقای ترامپ گفت: "تنها راه رو به جلو" برای چه کسی می تواند آن را به "نشان دادن استقلال از چین است." آقای ترامپ گفت: این گروه تا به حال 30 روز "اصلی اساسی پیشرفت" و یا او را به قطع کمک های مالی و تجدید نظر ایالات متحده عضویت.

روز جمعه اعلام شد و 11 ماه پس از ارسال این نامه است.

پس آقای تهمت اطلاعیه کاخ سفید گفت: دولت خواهد نوار چینی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران درخواست جدید ویزای اگر کار می کنند و یا مورد استفاده برای کار با یک نهاد است که با پشتیبانی از این کشور "نظامی-مدنی فیوژن" استراتژی ملی و سیاست که متصل چینی ملکی اشخاص با افراد ارتش آزادی بخش در یک هدف مشترک برای تقویت چین دفاع.

این منظور نیز دستور وزارت امور خارجه را در نظر بگیرید که آیا به موجود لغو روادید از اتباع چینی که مشغول به کار در خدمات از این سیاست.

در مورد 360,000 دانش آموزان چینی در حال تحصیل و یا کار در ایالات متحده آمریکا تقریبا یک سوم از کل دانشجویان بین المللی جمعیت. از این بسیاری از ثبت نام در برنامه های تحصیلات تکمیلی و یا کار به عنوان محققان در علوم و مهندسی.

ارشد مقامات دولت بحث شده است لغو چینی ویزای دانشجویی برای ماه و متهم چین از هدف قرار دادن دانشگاه از جمله با ارسال نظامی محققان آمریکایی به آزمایشگاه و با استفاده از استعداد-استخدام برنامه ها را بالا دانشمندان و کارآفرینان و همچنین مالکیت معنوی به چین است.

پکن را رد کرده است هر سیستماتیک تلاش به سرقت ایالات متحده تحقیقات علمی و رسانه های دولتی را به نام ایالات متحده اتهامات فکری-سرقت اموال یک ابزار سیاسی است.

نوشتن برای اندرو Restuccia در Andrew.Restuccia@wsj.com و کیت اوکیف در kathryn.okeeffe@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب