مغلوب ساختن پیشی جستن به جلو و هزاران نفر از نیروهای ایالات متحده از آلمان

رئیس جمهور منظور خواهد درپوش در 25,000 تعداد سربازان آمریکایی در آلمان در هر زمان. اینجا سربازان آمری

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 17 خرداد 1399

رئیس جمهور منظور خواهد درپوش در 25,000 تعداد سربازان آمریکایی در آلمان در هر زمان. اینجا سربازان آمریکایی در آلمان در فوریه. 20.

عکس: دیوید Hecker/گتی ایماژ

رئیس جمهور تهمت کارگردانی کرده است پنتاگون به حذف هزاران نفر از سربازان آمریکایی از آلمان در ماه سپتامبر یک حرکت است که به طور چشمگیری تغییر شکل نظامی ایالات متحده استقرار در اروپا و نشان دهنده رشد تنش ها میان واشنگتن و برلین بیش از هزینه های نظامی و دیگر مسائل امنیتی مقامات دولت ایالات متحده روز جمعه گفت.

به منظور حذف کاهش می دهد, آمریکا حضور نظامی در آلمان توسط 9,500 از 34,500 سرویس کاربرانی که به طور دائم اختصاص داده شده وجود دارد. همچنین این کلاه در 25,000 تعداد سربازان آمریکایی در آلمان در هر زمان. تحت عمل فعلی به طور کلی نیروهای نظامی سطوح می تواند به افزایش عنوان بالا به عنوان 52,000 به عنوان واحد چرخش در داخل و خارج و یا شرکت در تمرینات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داد که تغییر در یک تفاهم نامه امضا شده به تازگی توسط کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین مقامات روز جمعه گفت.

تصمیم به خود جلب کرد انتقاد از برخی ارشد سابق دفاع مقامات و قانونگذاران نگران آن است که آن را بیشتر تضعیف کلیدی اتحاد و تقویت آمریکا و دشمنان. مسکو به احتمال زیاد به باز کردن صفحه نمایش از تفاوت های بین دو کلید سازمان پیمان آتلانتیک شمالی متحدان آمریکا گفته کارشناسان هر چند روسیه نیست نظر عموم در توسعه است.

یک مقام ارشد آمریکایی گفت که دولت بحث شده است حرکت از سپتامبر و که آن را مرتبط با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان تصمیم به حضور در یک G-7 جلسه آقای تهمت بود به میزبان در واشنگتن در پایان ماه ژوئن.

اما این مقام اذعان کرد که آن را منعکس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طولانی و نا امیدی با سیاست ها و به خصوص ملت سطح نظامی صرف و اصرار خود در تکمیل این بحث Nord Stream 2 خط لوله که کانال گاز روسیه به طور مستقیم به آلمان تحت دریای بالتیک است.

یک مقام ارشد آلمانی دفاع گفت: دولت او نبوده است به طور رسمی به اطلاع از این حرکت هر چند آن را به حال شده است که شنیدن شایعات از طریق کانال های دیپلماتیک است که ایالات متحده کاهش لشکر آینده شد.

"ما همیشه می دانستیم که تهمت خواهد شلاق را زمانی که او تحت فشار است که در داخل کشور اما ما فکر کردیم که او را برای اولین بار بیرون از افغانستان" این مقام گفت. "این حرکت را نمی خواهد کمک به دوستان آمریکا در آلمان که در حال کار سخت برای حفظ روابط اروپا و آمریکا را تقویت ضد آمریکایی احساسات است که منتشر شده است در اینجا."

آلمان وزیر دفاع وعده داده شده در سال گذشته برای دیدار با ناتو هدف از گذراندن 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی خود در دفاع اما در تاریخ مورد نظر برای رسیدن به این هدف است 2031.

مقامات پنتاگون کاهش یافته است به نظر.

ریچارد Grenell سابق سفیر ایران در آلمان که به تازگی پا به پایین به عنوان سرپرست مدیر اطلاعات ملی به مدت طولانی فشرده به صورت قابل توجهی کاهش نیروهای نظامی هر چند دولت نبود یک ذهن در این سوال و برخی دیگر از مقامات امیدوار بودند که برای بیشتر از متوسط کاهش.

به عنوان بخشی از تصمیم گیری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز بازنگری تعدادی از نیروهای ایالات متحده فرستاده شده به آلمان به طور موقت برای, آموزش, مقامات گفت.

آلمان شده است یک مرکز بزرگ برای آمریکا آموزش نظامی در اروپا و آرایه ای از مهم آمریکا پایگاه های نظامی قرار دارد. آنها عبارتند از عمده آموزش نظامی در محدوده Grafenwoehr و Hohenfels به عنوان به خوبی به عنوان ستاد نیروی هوایی ایالات متحده و نیروهای ارتش در اروپا است. ایالات متحده در آفریقا فرمان نیز واقع شده است و در آلمان است.

پنتاگون در آغوش یک استراتژی دفاع در سال 2018 که خواستار افزایش تلاش ها برای جلوگیری از امکان روسی و چینی تجاوز. به عنوان او به مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و خواستار بازگشت نیروهای خود از آنچه که او به نام "جنگ بی پایان" در افغانستان و خاورمیانه است.

منتقدان می گویند که در هل دادن به کاهش حضور نظامی آمریکا در آلمان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد hamstringing خود استراتژی نظامی.

فردریک هاجز بازنشسته ارتش که قبلا فرماندهی ارتش ایالات متحده نیروهای خود در اروپا گفت: آمریکا از حضور در آلمان به تسهیل پنتاگون توانایی به پروژه قدرت در اروپا و فراتر از آن.

"روسیه هیچ کاری برای کاهش آن تهدیدی برای متحدان ما. چرا ما می خواهیم به پاداش این رفتار با کاهش نیروهای ما در اروپا؟" ژنرال هاجز گفت. "آلمان است که مهم ترین متحد ما در اروپا است. این به نظر می رسد مانند مجازات به نحوی."

آقای ترامپ را سفارش می دهد پنتاگون برخی از انعطاف پذیری در انجام برشهای زمانی که وجود دارد بیش از 25,000 نیروهای نظامی در آلمان در هر دوره یک فرد آشنا با این طرح گفت.

برخی از مقامات آمریکایی پیشنهاد کرد که ایالات متحده ممکن است دیدار که سقف و هنوز هم حفظ یک نیروی قابل توجهی در اروپا با تغییر برخی از نیروهای نظامی به لهستان و دیگر کشورهای اروپایی در حالی که آوردن بقیه صفحه اصلی.

یک مقام گفت که بیش از 1000 نفر از سربازان ترک آلمان خواهد بود اعزام به لهستان است که در نشست ناتو نظامی-هزینه های هدف و تصمیم گرفته است برای توقف خرید گاز از روسیه در مجموع پس از 2022.

زیرساخت در لهستان و دیگر کشورهای اروپایی مرکزی اما, به طور کلی نه به عنوان به خوبی به عنوان در آلمان است. و ناگهانی از حرکت ممکن است نگرانی متحدان از جمله کره جنوبی است که قفل شده است و در اختلاف با واشنگتن بر سر چه مقدار از آن باید پرداخت به تامین هزینه های نظامی ایالات متحده استقرار وجود دارد.

"یک حرکت مثل این نه تنها کارائی اعتماد با آلمان اما با دیگر متحدان بیش از حد" گفت: James Townsend یک ارشد سابق پنتاگون رسمی برای اروپا و ناتو است. "دیگر متحدان خواهد بود درخواست 'من خواهد بود؟"

کنگره هنوز به طور رسمی از تصمیم گیری آگاهانه. سناتور. جک رید (D. R. I.) ارشد دموکرات در کمیته نیروهای مسلح سنا در انتقاد از آن به عنوان یک "نفع به پوتین و دیگر, شکست رهبری توسط این دولت است که بیشتر گونه روابط با متحدان ما."

به کوئینسی موسسه یک مخزن فکر می کنم که نعمت محدود نقش نظامی آمریکا به تمجید آقای تهمت تصمیم در نشستی که دولت به دنبال آن با یک استراتژی گسترده تر است که "سبب اروپا به مسئولیت امنیتی خود را دارد."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده از دیگر اقداماتی است که ثابت کرده اند که بحث در مورد دفاع ایالات متحده امریکا در اروپا است.

در مه, Rep. الیوت انگل (D. n. y.) که ریاست کمیته روابط خارجی مجلس و دیگر نمایندگان مجلس شکایت کرده است که پنتاگون در نظر گرفتن بودجه نظامی از ساخت و ساز تلاش در اروپا برای پرداخت مرز با مکزیک. کاهش درگیر $274 میلیون دلار در هزینه های که تا به حال در نظر گرفته شده برای ساخت سایت فروشگاه مهمات و سوخت و دیگر الزامات لجستیکی.

نوشتن به Michael R. گوردون در michael.gordon@wsj.com و گوردون Lubold در Gordon.Lubold@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن