دو آتلانتا ایالات بازیکنان واکنش نشان می دهند احتمالا جابجایی به اورلاندو

ایمنی و انعطاف پذیری ممکن است کلید برای از سرگیری MLS فصل در میان COVID-19 مبتنی بر واکنش های آتلانتا ایالات ب

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 25 اردیبهشت 1399

ایمنی و انعطاف پذیری ممکن است کلید برای از سرگیری MLS فصل در میان COVID-19 مبتنی بر واکنش های آتلانتا ایالات بازیکنان آنتون Walkes و فرناندو مزا به دو گزارش طرح های ساخته شده توسط این لیگ در این هفته.

در مورد امکان از لیگ جابجایی تیم اورلاندو مسکن آنها را در استراحتگاه در سراسر والت دیزنی جهان و برگزاری آموزش ها و بازی ها در یک ESPN پیچیده Walkes گفت: "مسئولیت اصلی این است که ایمنی از همه اولین و مهمترین. ...

"این ایده از بازی به نظر می رسد بسیار هیجان انگیز است. وجود دارد هیچ چیز بیشتر من می خواهم نسبت به از سرگیری برنامه من است. اما ایمنی برای همه مهم ترین چیز است. ما همه مشتاق و مشتاق برای شروع در مسیر بازگشت. برخی از این نگرانی ها فقط مطمئن شوید که هر کس می تواند امن باشد. ما می توانیم حرکت رو به جلو وجود دارد."

MLS فصل که شامل بازی و آموزش به عنوان تیم بود به حالت تعلیق در مارس 12 سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش COVID-19. تیم بازی کرده بود فقط دو تا از 34 بازی.

هر چند او گفت که تدارکات این طرح به نظر می رسد چالش مزا گفت: بازیکنان باید سعی کنید به کار با لیگ دوباره شروع این فصل است.

"به عنوان بازیکن ما در حال حاضر به انعطاف پذیر به سعی کنید به کار با MLS به سعی کنید برای پیدا کردن بهترین راه حل او گفت:" از طریق یک مترجم.

نه بازیکن به نظر می رسید برای لذت بردن از ایده ماندن منزوی در یک رفت و آمد مکرر در فلوریدای مرکزی به صورت ماه به ماه. Walkes گفت که او امیدوار است برنامه وجود دارد برای کمک به بازیکنان روانی و همچنین جسمی اگر این طرح را به حرکت است.

"چیزهایی که با آن می آیند مانند ترک خانواده خود را," او گفت:. "بعضی از بچه ها ممکن است قادر به نشستن در اتاق خود را دریافت کنید و به نوبه خود روشن می شود و در بهترین خود را. ما فقط نیاز به در نظر گرفتن چه کار می کند و چه توسعه به طوری که ما می توانیم بیشتر از خودمان است. اگر ما می توانید انجام دهید که آن را به نفع لیگ.

"به ذهن همه راست راست بدن است که نقش مهمی نیز... آن را بیش از فقط یک ورزش فیزیکی است. این خواسته بسیاری ذهنی. آن را می شود سخت به دور برای چند ماه برای دریافت این بازی از راه. در صورتی که برخی تا ما به آمده تا با راه حل های برای مراقبت از خودمان را از نظر روحی و روانی."

مزا موافقت کرد که این امر می تواند دشوار است اما بازیکنان باید سعی کنید به کار با لیگ.

"اگر این بدان معناست که ما باید در قرنطینه برای 2-3 هفته به آن را انجام دهد ما آن را انجام دهد به دنبال پروتکل," او گفت:.

Walkes گفت که او فکر می کند آن را بیش از 2-3 هفته کامل تمرین تیم برای بازیکنان آماده برای رقابت در بازی.

"اگر من بر روی زمینه من می خواهم به همه من می توانم" او گفت:. "دو-سه هفته نمی تواند به اندازه کافی برای من. خطر آسیب می تواند بسیار بالا است."

MLS آغاز شده در هفته گذشته اجازه می دهد بازیکن را به شرکت داوطلبانه در تمرینات فردی در تیم خود را در زمینه آموزش.

Walkes گفت که او احساس امن در حالی که آموزش به دلیل پروتکل به محل قرار داده.

هنگام کار کردن بازیکنان باید صبر کنید در اتومبیل های خود را قبل از اینکه مجاز به پارک پس از پس از یک سیگنال رادیویی داده شده است که آنها وارد شده اند. بازیکنان خواهد شد و سپس دریافت کلمه توسط تلفن است که آنها می توانید راه رفتن به زمین تمرین. بازیکنان مجاز نیست در رختکن, به عنوان مثال. بازیکنان باید پوشیدن ماسک به عنوان آنها راه رفتن از اتومبیل های خود را در یک مسیر در اطراف ساختمان اصلی به سمت زمین. هنگامی که در نزدیکی مزارع خود را در درجه حرارت گرفته شده و از آنها خواسته چند سوال در مورد رفاه خود و جایی که آنها بوده است گذشته 24-48 ساعت قبل از آنها مجاز به قطار.

"این بسیار عجیب و غریب اما آنچه آنها را راه اندازی فوق العاده است; آنها انجام داده ایم کاملا بزرگ و من بسیار سپاسگزار هستم," او گفت:.

یکی دیگر از گزارش لیگ پیشنهاد کرده است MLS درخواست MLSPA برای بازیکنان به 20 درصد کاهش پرداخت این فصل است.

Walkes گفت که در حالی که بازیکنان نمی خواهید قطع پرداخت او را درک مکالمات نیاز به جایی برای حرکت در این لیگ رو به جلو است. او گفت که او را نمی کند و مایل به مرحله سعی کنید به حرکت با فصل سوی یک نور سبز.

"این یک موضوع که در آن بازیکنان و لیگ را به کار با هم به سعی کنید برای پیدا کردن بهترین راه حل" مزا گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن