تایلر ولف هیجان زده در مورد امکانات با آتلانتا ایالات

"آمدن به اینجا از خارج در این سیستم که آتلانتا به ارمغان می آورد از آکادمی به USL به تیم اول وجود دارد روشن-قط

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 16 تیر 1399

"آمدن به اینجا از خارج در این سیستم که آتلانتا به ارمغان می آورد از آکادمی به USL به تیم اول وجود دارد روشن-قطع مسیر برای چگونه یک آکادمی بازیکن می تواند به تیم اول," او گفت:.

ولف, 17, حال انتخاب است. او از سنگ کوه بومی و گرجستان فوتبال افسانه جاش ولف که مدیر Austin FC و قبلا دستیار تحت گرگ Berhalter در کلمبوس. ولف بزرگ در اوهایو شد و یک عضو از خدمه آکادمی. با پدرش در تگزاس در تایلر ولف می تواند امضا کرده اند که حق رای دادن.

اما ترکیبی از یک مسیر روشن و خانواده در این منطقه ثابت می شود تفاوت.

ولف گفت: او صحبت نشده با آتلانتا ایالات مدیر Frank de Boer در مورد نقش خود به جلو رفتن. او گفت: بسیار ممکن است بستگی دارد که چگونه او انجام می دهد باید او دریافت دقیقه در MLS مسابقات در اورلاندو است. آتلانتا ایالات اولین بازی است که برای برنامه ریزی روز شنبه در برابر New York Red Bulls. De Boer هفته گذشته گفت که ولف می تواند خود را در لیگ برتر اولین بار در این مسابقات است.

ولف گفت: مهم ترین توصیه های او را از پدرش این است که به دقیقه در حالی که یادگیری از مربیان و هم تیمی های, آیا آن را با تیم اول یا با آتلانتا ایالات 2 در USL.

"این است که چگونه بازیکنان رشد," او گفت:.

ولف گفت: او تلاش می کند برای مدل بازی خود را پس از Sergio Aguero یک مهاجم در منچستر سیتی. او گفت که او دوست دارد چگونه Aguero همیشه باعث می شود اجرا می شود در پشت دفاع به ارمغان می آورد و هم تیمی های خود را به بازی.

ولف نشان داد که در سال گذشته آکادمی زمستان, ویترین, که در آن او به ثمر رساند و شش گل در سه بازی و در طول این تیم را در اردوگاه های آموزشی در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا. او گفت: در حالی که وجود دارد او سعی کردم به استفاده از توصیه های داده شده به او توسط دستیاران راب والنتینو و اورلاندو Trustfull: خودتان باشید.

"او تنها 17 اما او مرا شگفت زده کرد چرا که او تا به بسیاری از توانایی" آتلانتا ایالات centerback فرناندو مزا گفت. "من فکر کردم او مسن تر بود. او تا به بسیاری از استعداد و پتانسیل زیادی. او یک بازیکن جوان و شما باید صبور باشید."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب