انگلستان عملیات پلیس در حال بررسی حمله با چاقو که در سمت چپ سه مرده

انگلستان پلیس گفت که آنها در حال درمان یک حمله با چاقو در شهر خواندن به عنوان یک حادثه تروریستی. عک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 1 تیر 1399

انگلستان پلیس گفت که آنها در حال درمان یک حمله با چاقو در شهر خواندن به عنوان یک حادثه تروریستی.

عکس: Alastair گرانت/آسوشیتد پرس

چاقو حمله که در سمت چپ سه کشته و سه مجروح در یک شهر 40 مایلی غرب لندن است که درمان به عنوان یک حادثه تروریستی, پلیس گفت:.

وقوع حمله شنبه شب در Forbury باغ پارک در خواندن است که تا به حال استفاده شده است در روز قبل از آن به عنوان یک محل برای یک زندگی ماده تظاهرات. پلیس گفت: این دو رویداد نبودند متصل می شود.

"من وحشت زده و بیمار است که مردم باید از دست دادن زندگی خود را در این راه" نخست وزیر بوریس جانسون گفت.

در نامه ای به پدر و مادر یکشنبه هولت مدرسه در نزدیکی Wokingham گفت: جیمز فورلانگ یکی از معلمان آن بود که در میان قربانیان است. این مدرسه گفت: سر خود را از تاریخ و سیاست و دولت بوده است "بسیار مهربان و آرام است."

"کلمات نمی توان توصیف ما شوک و غم و اندوه در این زمان" مدرسه دو سر معلمان نوشت.

مدت کوتاهی پس از این حمله تیمز ولی به گفته پلیس آنها را دستگیر کرده 25 سال آنها مظنون به قتل پس از مرگ سه نفر. پلیس در ابتدا گفت: آنها نبودند درمان آن را به عنوان یک حمله تروریستی اما تغییر رویکرد خود در روز یکشنبه.

این تحقیقات در حال حاضر خواهد شد به رهبری مبارزه با تروریسم پلیس جنوب شرق با حمایت از دره رودخانه تیمز پلیس نیروی محلی.

"افسران پیدا کرده اند هیچ چیز به نشان می دهد هر کس دیگری بود که در این حمله گفت:" نیل باسو سر از عملیات پلیس در انگلستان "هیچ اطلاعات خاص به نشان می دهد هر کسی حضور در مکان های شلوغ و در معرض خطر است. اما من می خواهم درخواست عمومی لطفا هوشیار نیست نگران زمانی که شما در خارج وجود ندارد."

ویدئوها از بلافاصله پس از این حمله شد ارسال شده در, رسانه های اجتماعی, جرقه انواع تفاسیر به عنوان انگیزه این حمله است.

"ما می خواهیم به شنیدن از کسی که فیلم" جان کمپبل TVP ارشد پاسبان. "از احترام به آن مرحوم و مجروح به همراه عزیزان خود را لطفا فراموش نکنید گردش این فیلم در رسانه های اجتماعی—این خواهد بود که فوق العاده ناراحت کننده."

مرگ شدند برای اولین بار در انگلستان در دست یک مظنون تروریستی از نوامبر سال 2019 هنگامی که عثمان خان به کشته شدن دو نفر در یک ساختمان در پل لندن, قبل از اینکه به ضرب گلوله توسط پلیس.

نوشتن به پل Hannon در paul.hannon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب