انگلستان رشد اقتصادی 20 درصد در ماه آوریل به عنوان مستند آمار

در مارس انگلستان را در اقتصاد تجربه بزرگترین انقباض پس قابل مقایسه با پرونده آغاز شد و در سال 1997 به

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 خرداد 1399

در مارس انگلستان را در اقتصاد تجربه بزرگترین انقباض پس قابل مقایسه با پرونده آغاز شد و در سال 1997 به عنوان بارها و مغازه ها و رستوران ها بسته خود را درب.

عکس: مت Dunham/آسوشیتد پرس

لندن—انگلستان رشد اقتصادی توسط یک پنجم در ماه آوریل کاهش رکورد که در معرض هزینه های سراسر کشور مستندات در جهان اقتصادهای پیشرفته.

انگلستان رشد اقتصادی 20.4% در ماه آوریل در مقایسه با ماه مارس و تولید ناخالص داخلی بود 24.5 درصد کمتر از ماه مشابه در سال قبل آمار منتشر شده از سوی دفتر آمار ملی انگلیس نشان داد جمعه. که بزرگترین ماهانه سقوط در خروجی پس قابل مقایسه با پرونده آغاز شد و در سال 1997 فایرفاکس گفت.

تولید صنعتی کاهش 20.3 درصد در ماه led با تولید خروجی آن کاهش یافت و تقریبا یک چهارم به عنوان کارخانه زمین را متوقف کند.

خروجی در انگلیس در بخش خدمات است که با حدود 80 درصد از اقتصاد کاهش 19 ٪ در سال به عنوان هتل ها رستوران ها سالن های تئاتر و دیگر کسب و کار بسته خود را درب.

انگلستان است که در میان تنها تعداد انگشت شماری از اقتصاد که گزارش ماهانه ملی داده های خروجی. ارقام ارائه یکی از اولین دقیق نگاه اجمالی از هزینه coronavirus ناشی از خاموش شدن ناگهانی در یک اقتصاد است. ایالات متحده ارقام تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه دوم با توجه به منتشر شده 30 جولای.

جدید کروناویروس که اولین ظهور در چین در اواخر سال گذشته در حال حاضر آلوده حداقل 7.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 421,000 با توجه به ارقام وارد شده روزانه توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

انگلستان شده است و در میان بدترین ضربه با 41,000 مرگ و میر مرتبط با پاتوژن. هزینه های واقعی در زندگی این است که به فرض به مراتب بالاتر داده شکاف در تست.

عمده ترین اقتصاد تحمیل سخت اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و اقامت در خانه سفارشات در اوایل سال جاری برای مهار این ویروس را گسترش. کسانی که مستندات موثر قرار دادن تکه های بزرگی از اقتصاد جهانی در deep freeze. اقتصاد باید در هفته های اخیر شروع به آرامی بازگشایی.

سازمان همکاری اقتصادی و توسعه پیش بینی اقتصاد جهانی کوچک خواهد شد 6 درصد در سال جاری افزایش به 7.6% اگر موج دوم عفونت شوی بزرگ اقتصاد.

نوشتن به Jason Douglas در jason.douglas@wsj.com و پل Hannon در paul.hannon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب