انگلستان ویروس مرگ و میر تساوی موشکافی

آمبولانس خدمه تحویل بیمار به بیمارستان سلطنتی لندن در لندن هفته گذشته است. عکس: نیل hall/سازمان حف

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 اردیبهشت 1399

آمبولانس خدمه تحویل بیمار به بیمارستان سلطنتی لندن در لندن هفته گذشته است.

عکس: نیل hall/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

لندن—انگلستان رسمی تعداد مرگ از کروناویروس جدید است که به سرعت در حال افزایش نسبت که از ایتالیا در اروپا بدترین آمار کشور تا کنون تشدید نظارت از تلاش های دولت برای مقابله با این بیماری است.

منتقدان را مرتبط با بالا بودن مرگ و میر به تصمیمات دولت برای به تاخیر انداختن اعمال یک مستند تا 23 مارس پس از بسیاری از کشورهای دیگر در زمان عمل.

نخست وزیر بوریس جانسون ظاهر می شود روز پنج شنبه در نخستین کنفرانس مطبوعاتی خود در هفته بعد از اینکه غایب برای بسیاری از مارس با یک مورد جدی از Covid-19 شور و نشاط در دفاع از دولت خود را ضبط. "من فکر می کنم به طور کلی ما درست در زمان مناسب," او گفت:.

او گفت که اوج این بیماری همه گیر در حال گذشت است و او طرح یک نقشه راه برای کاهش محدودیت در هفته آینده. تعداد روزانه مرگ و میر شده است در حال سقوط از حدود مارس 8, اما کاهش آهسته بوده است با 674 جدید مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه.

در اواسط ماه مارس در حالی که بسیاری از سرزمین اصلی اروپا رفت و به مستند دولت بریتانیا برگزار کردن این استدلال که آن را تنها به ارزش مصرف این مراحل هنگامی که ویروس در حال شروع به گرفتن نگه دارید در جوامع است. آن را نیز به تاخیر افتاد بیرون ساختمان انبوه-تست ظرفیت.

در دیگر کشورهای اروپایی "مستندات بسیار جدی تر و خیلی زودتر گفت:" ماتیاس Matthijs, یک استاد اقتصاد سیاسی بین الملل در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده مطالعات بین المللی پیشرفته. مرگ از انگلیسی ها که به احتمال زیاد گرفتار این بیماری در اواخر ماه مارس در حالی که این کشور منتظر به قفل کردن در حال حاضر buoying مرگ و میر ثبت شده او گفت:.

"ما احتمالا قفل شده است و در اواخر اگر ما صادق هستند و ما نمی انجام تست و تماس با ردیابی" گفت: Nigel ادواردز اجرایی این Nuffield اعتماد انگلستان سلامت فکر می کنم تانک.

"ما درست در زمان مناسب گفت: نخست وزیر بوریس جانسون.

عکس: pippa fowles/10 خیابان داونینگ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای جانسون گفت: دولت موفق شد در آن هدف از ساخت مطمئن شوید که سرویس های بهداشتی نبود ضعف و سوال بین المللی مرگ مقایسه کرد و گفت: این اطلاعات نیست و روشن است.

"اجازه نمی رفتن شارژ به چه کسی برنده و چه کسی را از دست داده و در این مرحله گفت:" انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin. او گفت که ساخت بین المللی مقایسه در این مرحله بود که "بی ثمر ورزش" و یک تصویر واضح تر بر عملکرد خواهد به نظر می رسد تنها یک بار بحران شد.

جدید انگلیسی, ارقام منتشر شده در این هفته است که اضافه کردن برای اولین بار Covid-19 مرگ و میر در بیمارستان ها به کسانی که در خانه های سالمندان و دیگر تنظیمات ضبط 26,711 مرگ و میر در مقایسه با 27,967 در ایتالیا. اما روزانه مرگ و میر است که رشد بیش از دو برابر سرعت در انگلستان از آن در است ایتالیا.

"ما احتمالا در مسیر به یکی از بدترین نرخ مرگ و میر در اروپا" Keir Starmer رهبر اصلی مخالفان حزب کارگر گفت: مجلس عوام در روز چهارشنبه.

فرانسه گزارش کرده است 24,087 مرگ و میر مرتبط با Covid-19 و آلمان فقط 6,518 اما cross-country محاسبات از نرخ مرگ و پیچیده مختلف گزارش معیار. برای تنظیم جمعیت تفاوت, انگلستان است سوم-بالاترین مرگ و میر در میان کشورهای بزرگ در اروپا بعد از اسپانیا و ایتالیا با 39 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر به مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری.

علی Mokdad استاد سلامت معیارهای علوم در موسسه بهداشت و معیارهای ارزیابی در سیاتل گفت که او انتظار دارد در انگلستان به پایان خواهد رسید تا با بیشترین مرگ و میر در اروپا در تابستان.

"به نظر می رسد مانند آن خواهد بود بسیار بالاتر از کشورهای دیگر در اروپا, متاسفانه," او گفت:. وی افزود: او و همکارانش در آمریکا شگفت زده شدند در انگلستان آهسته پاسخ به همه گیر داده است که این کشور اپیدمیولوژیک تخصص گفته است "بدون شک در ذهن من" تعداد مرگ و میر پایین تر خواهد بود و این کشور قفل شده را هر چه زودتر.

بریتانیا به بحران با پاک کردن همه گیر طرح است. اما آن را به اشتباه همه گیر. اپيدميولوژيستها در کشور بود و سال ها وقت صرف مطالعه 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی. اگر یک ویروس آنفولانزا آمار آن خواهد rip از طریق جمعیت است. تست توده خواهد بود کار برکنار شده و به عنوان یک گله ایمنی در جمعيت در نهایت می توان به دست آورد با توجه به این نظریه ،

پزشکی کارگر آزمایش یک بیمار برای coronavirus این هفته در چسینگتن, u. k.

عکس: بن stansall/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

"بر اساس این طرح, 'چگونه ما حفظ به عنوان کسب و کار معمول که ممکن است' گفت:" رابرت دینگولل یک جامعه شناس در دانشگاه ناتینگهام ترنت که کمک به دولت در همه گیر برنامه ریزی در اوایل 2000s.

این بیماری تنفسی که نیست آنفولانزا, گیر افتاد, انگلستان توسط تعجب. انگلستان رها توده تست در مارس 12, چرا که آن را نمی باید به اندازه کافی تست در دسترس است.

با وجود تلفات سنگین آقای جانسون در حال آمدن است تحت فشار از خود و اعضای کابینه اش به سهولت محدودیت. "مردم می خواهید برای دیدن برخی از امید" به گفته یکی از مقامات ارشد حزب محافظه کار مجلس.

انگلیسی عمومی به شدت تایید lockdown اما شواهدی وجود دارد که پایبندی شل شدن. با توجه به اطلاعات دولت تعدادی از اتومبیل در جاده ها سقوط به زیر 40 درصد از سطح نرمال اما رز در اوایل این هفته به بالاترین سطح خود از مارس 23 مستند.

در حالی که دولت همواره ستایش شده خود را برای پاسخ سریع به کاهش, بحران اقتصادی, انتقاد متمرکز شده و چرا از آن موفق به استفاده از چهار هفته زمان منجر شود آن را به حال بیش از ایتالیا برای آماده سازی بهتر برای این بیماری همه گیر.

در ژانویه آقای جانسون تازه از هر دو ارائه Brexit و برنده شدن در انتخابات به نظر نمی رسد در پنج اضطراری جلسات دولت برگزار ویروس. خیابان داونینگ می گوید که دیگر ارشد وزیران به ریاست این کمیته به جای.

مربوط تصویری

تنظیم کننده وزن greenlighting اضطراری استفاده از جلعاد مواد مخدر بوئینگ و ایرباس را به طرح قطع هزاران شغل و Elon Musk ریل در برابر مستند اقدامات است. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: آسوشیتد پرس

Dr. Ersin این افسر ارشد پزشکی گفت: شمارش نهایی امکان پذیر خواهد بود تنها پس از همه گیر بود و باید محاسبه شده با استفاده از آمار برای "بیش از حد مرگ"—تعداد مرگ و میر بالاتر از هنجار برای یک دوره معین است.

اوایل تعداد از این متریک نیست آرامش. اولین مرگ مرتبط Covid-19 در انگلستان ثبت شد 6 مارس. هفت هفته بعد از طریق مارس 17 تا به حال بیش از 100 ، 000 مرگ و میر ناشی از تمام علل در انگلستان و ولز با توجه به داده های رسمی 35 درصد بالاتر از میانگین تعداد مرگ و میر برای همان دوره بیش از پنج سال گذشته.

این اعداد نیز منعکس کننده این مرگ و میر است که ممکن است باید اجتناب شده بود در بیمارستان ظرفیت نشده است روشن به Covid-19 و مستند اقدامات برای جلوگیری از همه گیر شده است در محل.

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com و Jason Douglas در jason.douglas@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن