انگلستان تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab در مجلس در روز دوشنبه معرفی مراحل جدید در پاسخ به چین تحمیل امنیت مل

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 30 تیر 1399

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab در مجلس در روز دوشنبه معرفی مراحل جدید در پاسخ به چین تحمیل امنیت ملی و قانون در هنگ کنگ.

عکس: -/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

لندن—دولت بریتانیا خود را به حالت تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ در پاسخ به پکن تصمیم به تحمیل امنیتی جدید قانون در این مستعمره سابق بریتانیا, آخرین نشانه ای از بدتر شدن روابط دیپلماتیک بین کشورهای غربی و چین است.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab گفت: مجلس در روز دوشنبه که معاهده استرداد خواهد بود به طور نامحدود به حالت تعلیق و انگلستان خواهد نوار فروش اسلحه به هنگ کنگ تشدید فشار بیش از آنچه که دولت بریتانیا می گوید یک سخت گیرانه امنیتی قانون است.

"ما را نگه چین به تعهدات بین المللی خود" آقای Raab گفت.

انگلستان است و پس از سرب کانادا و استرالیا که باید نقل مکان کرد به تعلیق معاهدات استرداد با هنگ کنگ.

ایالات متحده همچنین گفت: آن را ارسال توجه به خروج آن معاهده استرداد با شهر. وزیر امور خارجه مایک Pompeo است پرواز به انگلیس برای گفتگو با آقای Raab نخست وزیر بوریس جانسون و قانونگذاران بریتانیا بیش از هنگ کنگ و دیگر مسائل.

بریتانیا می گوید که چین امنیت ملی و قانون نقض توافق بین لندن و پکن که قرار بود برای تضمین هنگ کنگ استقلال قضایی برای 50 سال پس از این مستعمره سابق بریتانیا را تحویل به چین در سال 1997.

لیو Xiaoming چینی سفیر انگلیس روز یکشنبه گفت که پکن خواهد پاسخ به هر گونه تغییر به انگلستان استرداد رژیم است. "من فکر می کنم انگلیس باید خود را مستقل سیاست خارجی و نه از رقص به لحن آمریکایی," او گفت: British Broadcasting Corp.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت امضا تحریم لایحه با هدف قرار دادن مقامات چینی و گفت: او را پایان درمان خاص برای هنگ کنگ است. وال استریت ژورنال اندرو Dowell به نظر می رسد در چگونه تنش بیش از یک امنیت ملی قانون به تازگی اعمال شده توسط پکن در حال تغییر مالی توپی. عکس کامپوزیت: جورج فراز

استرداد پیمان با هنگ کنگ اجازه می دهد تا برای انتقال افراد مجرم و یا مشکوک به یک جرم جنایی. در عمل تعلیق را به عنوان اثر بسیار کمی وجود دارد و فرهنگ جامعه تبدیل بین انگلستان و هنگ کنگ گفت: بن کیت های انگلستان وکیل و کارشناس در استرداد.

اما این حرکت در برابر دلار هنگ کنگ بود فوق العاده آقای Keith گفت: پس از انگلستان حفظ معاهدات استرداد با برخی از کشورها آن را به انتقاد از جمله روسیه و لیبی.

"از آن است که دور خارج کردن روابط دیپلماتیک" او گفت:.

نخست وزیر بوریس جانسون است که رو به افزایش فشار از هر دو ایالات متحده و خود حزب محافظه کار برای برگزاری یک شرکت با خط چین بیش از آن هنگ کنگ و اویغوری مردم اکثریت جمعیت مسلمان است که در مواجه با سرکوب در منطقه غربی سین کیانگ.

چین گروه پژوهشی خوشه چین-شکاک قانونگذاران در پارلمان بریتانیا و مخالفان حزب کارگر خواستار آقای جانسون به سرکوب موارد نقض حقوق بشر در چین است.

دولت بریتانیا تحت فشار قرار دادند در جبهه های مختلف از چین به اجرا در هنگ کنگ قانون تامین اواخر سال گذشته مون. هفته گذشته انگلستان گفت: این امر بار اپراتورهای مخابراتی از خرید 5G تجهیزات از چین, Huawei Technologies Co. تا پایان سال است.

آقای جانسون نیز ساخت آن را آسان تر برای حدود 3 میلیون Hongkongers مهاجرت به انگلستان با قوانین جدید است که به دلیل به اجرا در آمده است در اوایل 2021.

بریتانیا دارای یک تحریم تسلیحاتی با چین که قدمت آن به سال 1989 ممنوعیت فروش سلاح به این کشور است. آقای Raab گفت: این امر می تواند توسعه یافته به هنگ کنگ. او گفت: فروش تجهیزات مورد استفاده برای سرکوب اختلال عمومی مانند manacles و دود نارنجک نیز ممنوع شود.

انگلستان با این حال نشده اعلام کرد هر گونه تحریم مقامات چینی برای درمان Uighurs.

تعلیق معاهده استرداد به طور موثر calls زمان در بریتانیا "دوران طلایی" از روابط تبلیغ تحت قبلی دیوید کامرون نخست وزیر. آقای Raab گفت که او می خواهیم همه کسب و کار را به نگاه بسیار با دقت در چگونگی پاسخ به آنها به چین سیاست در هنگ کنگ است.

اعضای "پنج چشم" اتحاد ایالات متحده آمریکا, استرالیا, انگلستان, نیوزیلند و کانادا در حال در نظر گرفتن اقدام هماهنگ در برابر چین است.

استرالیا به عنوان مثال گفته است که حدود 10 ، 000 دلار هنگ کنگ از ساکنان در استرالیا دانشجو و یا موقت ویزای کار خواهد بود ارائه فرصت برای گسترش آن توسط پنج سال با یک مسیر به اقامت دائم در پایان آن دوره است.

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب