ایالات متحده Coronavirus مرگ و میر نزدیک 100,000 جنوبی و آمریکا موارد افزایش

دو خواهر سوگواری مرگ پدر خود را از عوارض مربوط به Covid-19 در شهر نیویورک در این ماه. عکس: اندرو ک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 7 خرداد 1399

دو خواهر سوگواری مرگ پدر خود را از عوارض مربوط به Covid-19 در شهر نیویورک در این ماه.

عکس: اندرو کلی/ایسنا

به عنوان ایالات متحده مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس صعود نزدیک به 100,000 کشورهای دیگر—به خصوص در آمریکای جنوبی—در حال مبارزه با افزایش نرخ ابتلا به عفونت.

تعداد کل تایید coronavirus موارد نزدیک 5.6 میلیون نفر در سراسر 188 کشور و منطقه با آمریکا ساخت تا 1.68 میلیون نفر از کسانی که با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا مرگ و میر بیش از 98,900 در حالی که بیش از 350 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته شده اند از Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

آخرین CORONAVIRUS

  • دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا و میر تصویب 98,000; با موارد فوق 1.6 میلیون
  • بیش از 5.5 میلیون نفر در سطح جهان با بیش از 350 ، 000 مرگ و میر

در حالی که تعداد موارد جدید کاهش می یابد و در برخی از نقاط ایالات متحده افزایش عفونت در جنوب امریکا است که باعث زنگ.

Carissa اتین مدیر واشنگتن-بر اساس سازمان بهداشت پان آمریکا گفت: آمریکا باید تبدیل به مرکز جدید از این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 2.4 میلیون نفر و بیش از 143,000 مرگ و میر.

"ما به ویژه نگران آن است که تعداد موارد جدید گزارش شده در هفته گذشته در برزیل به بالاترین سطح برای هفت روز پس از وقوع آغاز شد. هر دو کشور پرو و شیلی نیز گزارش بالا, بروز," او گفت:, و هشدار داد که این زمان برای استراحت محدودیت و یا مقیاس استراتژی های پیشگیرانه برای بسیاری از کشورها در منطقه است.

در آمریکا بازگشایی برنامه های در حال حرکت رو به جلو در بسیاری از نقاط کشور است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تنظیم شده است برای دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در روز چهارشنبه به بحث در مورد بودجه فدرال برای کمک به دولت است. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان می تواند شروع بازگشایی در اولین یا دومین هفته از ماه ژوئن است. برنامه های در راه برای تعیین چگونگی رسیدن به اجتماعی فاصله در حمل و نقل عمومی است.

شش پرچم Entertainment Corp. یک پارک تفریحی شرکت مستقر در تگزاس گفت: این امر بازگشایی آن اول محل برگزاری ژوئن 5 با ظرفیت محدودیت. Frontier شهرستان در شهر اوکلاهما خواهد شد که پروتکل های ایمنی از جمله درجه حرارت چک اجتماعی فاصله و یک نیاز است که بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک. پارک های آب در تگزاس می تواند دوباره به عنوان به زودی به عنوان جمعه با 25 درصد ظرفیت دولتی گرگ ابوت گفت.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

در آسیا و برخی از کشورها مجبور به تنظیم مجدد بازگشایی مجدد استراتژی شامل یک تجدید حیات از عفونت.

کره جنوبی گزارش داد 40 عفونت های جدید, بزرگترین افزایش روزانه 49 روز به بیش از دو میلیون نفر به رهبری بازگشت به مدرسه یکشنبه به عنوان بخشی از یک مرحله به مرحله بازگشایی. اما در شهرستان بوچئون خارج از سئول تا دوباره به راه افتادند اجتماعی-دورى از طریق اقدامات ژوئن 2 پس از یک کلاستر جدید از عفونت در یک مرکز توزیع منجر به حداقل 36 مورد جدید. محدودیت های جدید را با تاخیر بازگشت به مدرسه برای بسیاری از دانش آموزان در شهر و بسته شدن از امکانات ورزشی است.

در هند متحده از جمله بیهار در شرق این کشور و راجستان در شمال غربی گزارش داده اند که افزایش در تعداد موارد جدید به عنوان کارگران مهاجر در بازگشت به خانه از شهرستانها. هند گزارش 6,387 عفونت های جدید روز شنبه به عنوان مجموع تعداد موارد تایید شده در صدر 150,000 با 4,337 مردم, مرده, وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت.

در چین که در آن موارد برای اولین بار از coronavirus تشخیص داده شد در اواخر سال گذشته زندگی تا حد زیادی به حالت عادی بازگشته و در هفته های اخیر. ملی کمیسیون بهداشت گزارش یک عفونت در یک فرد که به تازگی از خارج از کشور از هفت روز پیش از آن. اما ظهور ده ها تن از عفونت های جدید در اطراف شمال شرقی شهر چینی منجر به تجدید مستند در این منطقه از هفته گذشته.

روزانه گزارش Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. آخرین به روز رسانی
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

در ژاپن دولت در حال حرکت به جلو با برنامه تشویق گردشگری داخلی این کشور همچنان ادامه دارد به گزارش فقط قطره ای از موارد جدید در هر روز.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا گفت: برنامه ای برای ارائه به ¥20,000 ($186) یک روز در یارانه ها به مسافرانی که به سفر شبانه است که به احتمال زیاد اثر را در اواخر ماه جولای برای نزدیکی سفر و گسترش به تمام سفرهای داخلی در ماه اوت است. یارانه ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت برای مسکن و غذا و هزینه های دیگر. بازدید کنندگان خارجی, تقریبا تمام آنها ممنوع از فرود در ژاپن حداقل تا ماه جولای فاقد شرایط لازم هستند.

سنگاپور بدترین آمار کشور در جنوب شرقی آسیا با بیش از 32,000 تایید عفونت پرده برداری از یک چهارم بسته محرک اقتصادی این کشور خود را آماده شل محدودیت در کسب و کار و اجازه می دهد دانش آموزان به مدرسه از هفته آینده. دولت افزایش خواهد یافت و هزینه های برای مبارزه با کروناویروس به $65.4 میلیارد دلار یا حدود 19 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به چونگ پینگ در کوه chong.kohping@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن