ایالات متحده نتواند برای جلوگیری از اخراج مهاجران آلوده با Covid-19, گواتمالا مقامات می گویند

Guatemalans اخراج از آمریکا خط به هیئت مدیره یک اتوبوس پس از ورود در La Aurora فرودگاه در گواتمالا شه

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 5 تیر 1399

Guatemalans اخراج از آمریکا خط به هیئت مدیره یک اتوبوس پس از ورود در La Aurora فرودگاه در گواتمالا شهرستان در تاریخ 9 ژوئن.

عکس: Moises Castillo/آسوشیتد پرس

ایالات متحده از این کشور اخراج کرده است به گواتمالا بیش از دو دوجین از مهاجران که تست مثبت برای coronavirus پس از موافقت با ایجاد پروتکل های بهداشت برای جلوگیری از اخراج از آلوده مهاجران ارشد گواتمالا رسمی گفت.

در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در فقیر آمریکای مرکزی کشور و به درخواست گواتمالا مقامات دولت آمریکا توافق برای اخراج تنها مهاجران با گواهی پزشکی نشان آنها آزمایش منفی برای Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است.

اما یک گواتمالا سلامت رسمی گفت که 28 اخراجی آزمایش مثبت به محض ورود از مه 4 زمانی که اولین پرواز تحت پروتکل های جدید وارد از Brownsville, Texas تا اواسط ماه ژوئن. کسانی که مهاجر هستند در نظر گرفته شده توسط مقامات گواتمالا به عنوان "منفی کاذب."

ایالات متحده مهاجرت و گمرک نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مقامات گواتمالا دیدن اخراج از ایالات متحده آمریکا است که آمار این بیماری همه گیر با بیش از دو میلیون Covid-19 موارد به عنوان یکی از اصلی ترین منابع بالقوه سرایت در کشور است.

Coronavirus همه گیر است که تسریع در گواتمالا و مرکزی امریکا با وجود سخت مستندات اجرا در بسیاری از کشورها. تعداد موارد تایید شده در گواتمالا, منطقه پرجمعیت ترین کشور سه برابر شده است از اوایل ماه ژوئن به برخی از 14,500 در حالی که مرگ و میر رشد پنج برابر رسیدن به 582 روز سه شنبه با توجه به گواتمالا وزارت بهداشت.

گواتمالا وزارت بهداشت پرسنل در لباس محافظ و ماسک در ماه آوریل در یک سرپناه موقت برای گواتمالا مهاجران که وارد آمریکا اخراج پرواز.

عکس: لوئیس echeverria/ایسنا

روز جمعه رئیس جمهور Alejandro Giammattei اخراج وزیر بهداشت و بالای همکاران. ادوین آستوریاس که سر ریاست جمهوری کمیسیون برای Covid-19 اورژانس گفت: هفته گذشته که تعداد موارد می تواند 10 برابر بالاتر داده گواتمالا را محدود تست.

برخی از بیمارستان های دولتی در حال حاضر اشباع شده با کروناویروس بیماران. "متاسفانه این کار در حال رشد است به طرز وحشیانه ای گفت:" مارکو آنتونیو Barrientos مدیر بیمارستان روزولت در گواتمالا سیتی ،

در کشور همسایه هندوراس تایید موارد نیز سه برابر شده در ماه ژوئن به حدود 14000. رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز, در بیمارستان بستری شد برای ذات الریه در هفته گذشته پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. او گزارش شده است که در شرایط با ثبات است.

اخراج پرواز در حال حاضر تیره و تار روابط بین ایالات متحده و رئیس جمهور Giammattei که یک جراح و سابق زندانها مدیر با تجربه سیاسی که در ماه ژانویه است.

آقای Giammattei گفت: ممکن است که آمریکا ارسال شده است "منفی کاذب" به گواتمالا اگر چه او مشخص نیست که چگونه بسیاری از. که آمد روز بعد از او به شدت انتقاد کرد و در ایالات متحده در یک کنفرانس برگزار شده توسط واشنگتن-بر اساس اطلس شورا انجام نمی دهد به اندازه کافی برای تضمین امن اخراج پرواز.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

"گواتمالا است یک متحد ایالات متحده آمریکا است نه یک متحد از گواتمالا," او گفت: در این رویداد است. در بیانیه سفارت آمریکا در گواتمالا بعد گفت: آن متعهد است 2.4 میلیون دلار برای حمایت از گواتمالا پاسخ به همه گیر.

از ماه مارس ایالات متحده با ارسال هفتگی متوسط 75 اخراج پروازها به دوازده کشور در آمریکای لاتین با توجه به غیر انتفاعی شاهد در مرز. بسیاری از پروازها شد به مکزیک و مرکزی امریکا که در آن برخی از 90 ٪ از تمام اخراجی آمده است.

معلوم نیست که آیا کشورهای دیگر دریافت کرده اند آلوده اخراجی. تماس به هندوراس و ال سالوادور مهاجرت سازمان نیست بازگشت. یک سخنگوی در مکزیک وزارت امور خارجه نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

پرواز را موجب نگرانی در میان گروه های حمایت که ایالات متحده در حال کمک به گسترش این ویروس جدید در این قاره است.

"مسئول ترین و انسانی پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید برای متوقف کردن تمام اخراج پرواز در همه گیر" گفت: مورین مایر, مدیر مکزیک و مهاجر حقوق در غیر انتفاعی واشنگتن برای آمریکای لاتین است.

یک دکتر در گواتمالا شهرستان مه برگ پس از چک کردن مهاجران اخراج از آمریکا

عکس: esteban biba/شاتر

یک دلیل که ممکن است توضیح دهد که چرا ایالات متحده فرستاده است برخی از مثبت coronavirus موارد به گواتمالا حتی پس از پروتکل های جدید مورد توافق قرار گرفت در این است که ایالات متحده در حال انجام سریع coronavirus آزمون به اخراجی, گواتمالا مقامات می گویند.

ایالات متحده به طور عمده با استفاده از ID در حال حاضر سریع نقطه از مراقبت از آزمون Abbott Laboratories, با توجه به مقامات گواتمالا که مقامات می گویند باید یک کم دقت هستند. ابوت می گوید این آزمایش پیدا کردن موارد مثبت Covid-19 با میزان دقت حدود 95%.

ناظران همچنین می گویند که برخی از آزمایشات که در ابتدا منفی به نوبه خود مثبت چند روز بعد.

آمریکا و گواتمالا در حال مذاکره به منظور بهبود راه ایالات متحده آمریکا است که دست زدن به اخراجی های گواتمالا وزارت خارجه آمریکا گفت.

گواتمالا مرزهای خود را بسته در اواسط ماه مارس و تحمیل یک کشور مقررات منع رفت و آمد از 6 بعد از ظهر تا 5 صبح

ایالات متحده از این کشور اخراج کرده است بیش از 2100 مهاجران به گواتمالا از اواسط ماه مارس. گواتمالا را آزمایش کرده است برخی از 900 از آنها به محض ورود به گواتمالا سلامت رسمی گفت. در مجموع 186 مهاجران آزمایش مثبت از ژوئن 15.

ایالات متحده فرستاده است 14 پرواز با برخی از 640 مهاجران پس از مارس 4, زمانی که پروتکل های جدید شروع به اجرا با توجه به گواتمالا خارجی-مقام وزارت. پروازهای کمتر بوده و نرخ اشغال از در prepandemic بار.

نوشتن به خوان در منتس juan.montes@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب