ایالات متحده نشان می دهد قدرت شلیک خود را به پکن در دریای چین جنوبی

یو اس اس رونالد ریگان مانور را از طریق آبهای بین المللی در دریای چین جنوبی در جولای 4. عکس: متخصص

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 15 تیر 1399

یو اس اس رونالد ریگان مانور را از طریق آبهای بین المللی در دریای چین جنوبی در جولای 4.

عکس: متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس Jason ترلتن/نیروی دریایی ایالات متحده

اعتصاب مبارزان و الکترونیکی-جنگ جت در زمان روز و شب از آمریکا دو ناو هواپیمابر در دریای چین جنوبی برای شبیه سازی پایدار در حمله به پایگاه های دشمن به عنوان واشنگتن قرار دادن در یک نمایش قدرت شلیک برای مقابله با چین رو به رشد حضور نظامی در منطقه است.

در طول تعطیلات آخر هفته USS Ronald Reagan و USS Nimitz تکمیل صدها نفر از راه اندازی جت نظارت هواپیما و هلیکوپتر در برخی از بزرگترین نظامیان وجود دارد در سال های اخیر, بازتاب افزایش تنش بین واشنگتن و پکن به چین به دنبال گسترش حوزه خود را از کنترل است.

چین برگزار می شود خود را در مقیاس بزرگ دریل در اطراف جزایر پاراسل در دریای چین جنوبی از طریق پنج شنبه که در آن ساخته شده است موشک های پایگاه های رادار و امکانات یک فرودگاه. ویتنام و تایوان نیز ادعای Paracels.

نیروی دریایی اغلب بادبان را از طریق دریای چین جنوبی را به چالش پکن ادعای ارضی, اما تشدید اصطکاک بین ابرقدرت بیش از تجارت اتهامات جاسوسی و تغییر موازنه نظامی را نیز دروغ پشت نادر ظهر و مقیاس آخرین نشان می دهد آمریکا نیروی.

"از آنجا که از دولت بالا ما آمادگی جهانی در حال حاضر ما باید از این فرصت برای گسترش عملیات با دیگر حامل" عقب Adm. George M. Wikoff فرمانده اعتصاب گروه به رهبری ناو یو اس اس رونالد ریگان در مصاحبه ای گفت:. "به من که کاملا غیر معمول برای انجام این مقدار زمان کار با هم به عنوان یک حامل نیروی اعتصاب در این تئاتر است."

او گفت: تمرینات خواهد بود "نشان می دهد یک سیگنال روشن به شرکا و متحدان ما است که ما متعهد به ثبات و امنیت منطقه ای."

این دو حامل شروع مشترک دریل در دریای فیلیپین در ژوئن 28 قبل از حرکت به دریای چین جنوبی در روز شنبه. مشترک حامل عملیات به طور معمول برگزار می شود برای یک یا دو روز هنگامی که یک حامل است که عبور از این منطقه که در آن دیگر مستقر شده است Adm. Wikoff گفت.

F/A-18 سوپر هورنت حمله جنگنده پرواز بر فراز عرشه ناو یو اس اس رونالد ریگان در جولای 4.

عکس: متخصص ارتباطات جمعی 2 کلاس سامانتا Jetzer/نیروی دریایی ایالات متحده

آمریکا به دنبال پروژه قدرت نظامی چین پدید آمده از این بیماری همه گیر کوروناویروس با فشار بر کشورها و سرزمین های اطراف آن حاشیه. پکن افزایش یافته جت جنگنده پرواز در نزدیکی تایوان جنگیدند مرز زد و خورد با هند و گذشت امنیت ملی و قانون برای محدود کردن هنگ کنگ استقلال.

مقامات ایالات متحده می گویند چین ممکن است در تلاش برای بهرهگیری از آمریکا را در مبارزه با این بیماری همه گیر توسط پله تا فعالیت خود را در جنوب دریای چین عمده تجارت جهانی مسیر.

چین ادعای حاکمیت بر تقریبا تمام دریای چین جنوبی جزایر آن و منابع آن است. یک دادگاه بین المللی حکومت در سال 2016 است که ادعای خود—که با هم تداخل دارند با کسانی که از ویتنام و مالزی و برونئی و تایوان و فیلیپین—مبنای قانونی ندارد.

پکن را رد کرده و حکم و ساخته شده است و امکانات نظامی در برخی از دیگر دریای چین جنوبی و جزایر.

در اواخر ماه آوریل چین در گفت و گو با "اخراج" ایالات متحده ویرانگر که میره نزدیک به جزایر پاراسل. پنتاگون گفت که این عملیات به پایان رسید به عنوان برنامه ریزی شده بود و به دنبال آن بیشتر از تمرین های مشابه در نزدیکی جزایر در اواخر ماه مه.

"این اقدامات تحریک آمیز آمریکا به طور جدی نقض مربوطه هنجارهای حقوق بین الملل به طور جدی نقض چین حاکمیت و منافع امنیتی مصنوعی افزایش امنیت منطقه ای خطرات و مستعد به علت غیر منتظره حوادث" نظامی چینی سخنگوی Li Huamin در بیانیه ای گفت: پس از آوریل عملیات.

پکن هیچ فوری واکنش رسمی به آخرین متحده دریل اما چینی سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian روز جمعه گفت: "علت اساسی بی ثباتی در دریای چین جنوبی است که در مقیاس بزرگ فعالیت های نظامی و خم عضلات توسط برخی از nonregional کشور نهفته است که هزاران مایل دورتر."

متحدان ایالات متحده پیوسته اند برخی از آن های اخیر تمرینات نیروی دریایی در دریای چین جنوبی از جمله زنده آتش دریل با نیروی دریایی استرالیا در ماه آوریل و مانور آموزشی با ژاپن نیروی دریایی در ماه ژوئن.

Oriana Skylar Mastro ساکن محقق در آمریکا سازمانی موسسه اتاق فکر در واشنگتن که در مطالعات دریایی اختلافات با چین گفت که او مورد علاقه پله تا عملیات نظامی ایالات متحده با متحدان خود در دریای چین جنوبی به مقاومت در برابر توسعه طلبی چین.

اما اوباما می تواند با انگیزه را جسورانه اقدام نظامی در منطقه که باعث افزایش خطر رویارویی "به خصوص اگر وضعیت سیاسی در هنگ کنگ بدتر صلح آمیز الحاق با تایوان کمتر می شود به احتمال زیاد یا داخلی انتقاد از مدیریت خود را از رمان coronavirus شیوع بیماری را افزایش می دهد" خانم Mastro گفت.

این عملیات مشترک بین یو اس اس رونالد ریگان و USS Nimitz در دریای چین جنوبی هستند اولین بار در ایالات متحده برگزار کرده است آموزش با دو حامل در منطقه پس از سال 2014.

"همکاری با یکی دیگر از اعتصاب حامل گروه پیشرفته فراهم می کند فرصت برای انجام پایان آموزش را افزایش می دهد که ما warfighting آمادگی" عقب Adm. James A. کرک فرمانده اعتصاب رهبری USS Nimitz در بیانیه ای گفت:.

در طول تمرینات F/A-18 سوپر هورنت اعتصاب مبارزان از هر کشتی شبیه سازی حملات هوا به سطح موشک در حالی که EA-18G Growler جنگ الکترونیک جت در زمان بخشی در آموزش به جم دشمن ارتباطات است. این هواپیما نیز استفاده می شود برای شبیه سازی حملات علیه اعتصاب حامل گروه آزمون دفاع.

چهار هدایت موشک رزمناو و ناوشکن همراه ناو هواپیمابر در دریل طراحی شده برای شناسایی و رهگیری تهدیدات. طول مته و تمرکز در دفاع نیز به رسمیت شناختن توسعه سریع چین قدرت نظامی. چین اولین خانه ساخته شده ناو هواپیمابر وارد خدمات در اواخر سال گذشته.

"ما واقعا استرس خودمان را به پرواز بالاتر سرعت مجموعه ای از عملیات تا ساعت 24 ساعته است چیزی متفاوت و خوب برای تیم ما برای دیدن ساختمان های ما به طور کلی اعتماد به نفس در توانایی های ما," Adm. Wikoff گفت.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب