ایالات متحده وزن گزینه های محدود برای تنبیه چین بیش از هنگ کنگ

این بورس سهام هنگ کنگ. قلمرو این وضعیت به عنوان یک مرکز مالی جهان پیچیده ایالات متحده در تلاش برای پا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 تیر 1399

این بورس سهام هنگ کنگ. قلمرو این وضعیت به عنوان یک مرکز مالی جهان پیچیده ایالات متحده در تلاش برای پاسخ دادن به چین امنیتی جدید قانون.

عکس: وینسنت یو/آسوشیتد پرس

واشنگتن—ایالات متحده با مقامات وزن تحریم چین بیش از آن حرکت های اخیر در هنگ کنگ شهر وضعیت به عنوان یک مرکز مالی جهانی محدودیت منو موثر اهرم های موجود برای واشنگتن است.

عمده اقدامات در برابر دلار هنگ کنگ سیستم مالی خطر هدف قرار دادن آمریکا و غرب و هنگ کنگ شرکت ها و مصرف کنندگان مقامات و تحلیلگران می گویند. بیشتر تحریم های هدفمند علیه مقامات چینی و تجارت اقدامات در برابر محصولات ساخته شده در هنگ کنگ خواهد تاثیر کمی در پکن ادغام این شهرستان به سرزمین اصلی سیاسی و سیستم امنیتی این افراد می گویند.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت مورد بحث هنگ کنگ قصد دارد روز شنبه در کاخ سفید نشست, به گفته افراد آشنا با جمع آوری شده است. مقامات را دوباره در اوایل این هفته و ممکن است اعلام تحریم یا اقدامات دیگر یک مقام گفت.

"شما می خواهید برای پیدا کردن تحریم ها که صدمه دیده و با عاملان قانون بدون تیراندازی خود را در این پا و آن را دشوار است ورزش گفت:" وندی کاتلر, معاون رئيس جمهور از انجمن آسیا, موسسه سیاست و ارشد سابق ایالات متحده در تجارت رسمی. "وجود دارد مقدار زیادی از گزینه ها اما هیچ یک از آنها بزرگ هستند."

پکن در ماه گذشته پرده برداری جدید امنیتی قانون است که به سرزمین اصلی نقش بیشتری در سیاست گذاری و محدود کردن جنبش های سیاسی در قلمرو یک گام است که آمریکا و دیگر کشورهای غربی می گویند نقض "یک کشور دو سیستم" اصل و پیمان که منتقل هنگ کنگ به چین دولت در سال 1997.

در حالی که ایالات متحده می پردازد رمان coronavirus نژادی و بی عدالتی و مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری تنش با چین همچنان گشوده است. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: وانگ ژائو/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

چین هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اقامت در خارج از آنچه آن را توصیف به عنوان یک داخلی, سیاسی, مهم, و تهدید به مقابله به مثل در برابر اقدامات آمریکا و سطوح در برابر آن.

"چین و آمریکا باید به دنبال عوض کردن هر یک از دیگر" وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفت: روز شنبه در یک سخنرانی در پکن. "آنها باید با هم کار کنند برای پیدا کردن راه هایی برای همزیستی مسالمت آمیز از سیستم های مختلف و تمدن."

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس گذاشته مرحله ممکن است واشنگتن را در نظر بگیرید اگر پکن رفت جلوتر با امنیت آن قانون از جمله پایان دادن به هر دو ایالات متحده را استرداد پیمان با هنگ کنگ و سرزمین های ویژه تجارت و سفر از وضعیت صادرات و مسافران است. اما تا کنون دولت تنها اعلام کرد که این امر جلوگیری از تعداد نامعلومی از شهروندان چینی از گرفتن ویزا و محدودیت های نظامی و امنیتی مربوط به صادرات به هنگ کنگ.

برخی از مقامات وزارت امور خارجه باید در مورد احتمال undercutting هنگ کنگ به عنوان یک مرکز مالی است که منافع چین—با در نظر گرفتن گام برای از بین بردن هنگ کنگ ثابت نرخ ارز به دلار آمریکا با توجه به دو نفر آشنا با مباحث.

اما یک مقام ارشد تهمت رسمی دولت گفت که این حرکت در برابر دلار هنگ کنگ نرخ ارز شده است از مطالعه حذف از اقدامات مورد نظر حداقل در کوتاه مدت. همچنین بسیاری از مقامات اقتصادی ایالات متحده مخالفت عمده مالی جدید تحریم ها که اقتصاد جهانی است swooning تحت coronavirus بیماری همه گیر.

مردم صف در روز شنبه به رای دادن در طول غیر رسمی اولیه انتخابات سازماندهی شده توسط طرفدار دموکراسی گروه در این شهر است.

عکس: بحرانهاي کای یونگ/NurPhoto/زوما پرس

وزارت امور خارجه کاهش یافته است به نظر در سیاست های اقتصادی به سمت هنگ کنگ. کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

بیشتر احتمال دارد گزینه این است که یک مجموعه از دقت هدف تحریم های فعلی و سابق آمریکا می گویند. مجلس نمایندگان و سنا به اتفاق آرا به تصویب یک قانون در این ماه فعال کردن وزارت امور خارجه و وزارت خزانه داری گروه ها برای اعمال تحریم بر مردم و یا نهادهای درگیر در انجام هنگ کنگ امنیت قانون است. این امر همچنین هدف بانک که تسهیل قابل توجه معاملات مربوط به افراد و اشخاص.

آقای ترامپ است که انتظار می رود به ثبت نام در این لایحه با توجه به گسترده کنگره حمایت می گویند مردم پیروی از قانون. دولت در حال حاضر به احتمال زیاد قادر به تکیه بر مجوز قبلی برای تحریم های هدفمند از جمله 2019 قانون با هدف پکن حرکت در هنگ کنگ پس از تظاهرات گسترده فوران در این سرزمین است.

"واشنگتن احتمالا اعمال برخی از تحریم ها در midlevel مقامات چینی جدید, هنگ کنگ, قانون, اما آن را جلوگیری از اقداماتی که تهدیدی برای منطقه ثبات مالی و یا میخکوب کردن محکم کردن در برابر دلار" مایکل Hirson بالا چین متخصص در گروه اوراسیا نوشت: روز جمعه در یک توجه داشته باشید.

آقای ترامپ قبلا تردید برای مقابله با چین بر سر برخی از مسائل با توجه به نگرانی بیش از مذاکرات برای پایان دادن به tit-for-tat تجارت جنگ او را دنبال پس گرفتن ، او امضا "فاز یک" توافقنامه تجارت در ماه ژانویه است که نیاز به چین برای خرید دهها میلیارد اضافی صادرات ایالات متحده در این سال است. چین نیست و در مسیر رسیدن به آن مورد نیاز خرید این سال است.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون دولت باز خواهد شد درهای خود را به طور بالقوه میلیون ها نفر از هنگ کنگ ،

عکس: اندرو پارسونز/زوما پرس

چین کارشناسان انتظار دارند که ایالات متحده به زودی لغو آن معاهده استرداد با هنگ کنگ به دلیل نگرانی در مورد عدم مستقل از پلیس و دادگاه در سرزمین های تحت چین امنیتی جدید قانون. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تهدید برای پایان دادن به آن است. رئیس جمهور همچنین با اشاره به امکان پایان دادن به هنگ کنگ ویژه تجارت و سفر از وضعیت.

سرزمین اصلی کالاهای چینی هنوز تعرفه ها حتی پس از فاز یک معامله تجاری. هنوز هنگ کنگ-صادرات به ایالات متحده در سال گذشته بالغ بر فقط $4.7 میلیارد دلار در مقایسه با $452 میلیارد از سرزمین اصلی است.

ماه گذشته آمریکا و قانونگذاران از هر دو طرف معرفی یک لایحه به دادن پناهندگی به هنگ کنگ از ساکنان در معرض خطر آزار و اذیت جدید امنیت ملی قانون است.

در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون گفت: دولت برنامه ای برای تغییر قوانین مهاجرت به مجوز به عنوان بسیاری از 3 میلیون دارندگان ملی بریتانیا (خارج از کشور) گذرنامه به کار و اقامت در انگلستان برای مدت پنج سال در یک مسیر به شهروندی.

با کلی ایالات متحده-چین تنش هنوز هم در حال افزایش اصطکاک بیش از هنگ کنگ ممکن است پیچیده به طور کلی فشار بر پکن آنجا که الحاق کریمه به روسیه presaged اصطکاک و تحریم ها در مناطق دیگر.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه باید متحده آدرس پکن حرکت برای افزایش حاکمیت ملی خود را بیش از هنگ کنگ? پیوستن به مکالمه زیر.

ایالات متحده است و با توجه به در نظر گرفتن اقدامات بیشتر علیه چین نرم تلاش ها با هدف قرار دادن ایالات متحده در این مقام ارشد گفت. وزیر امور خارجه مایک Pompeo, وقتی پرسیده شد که در طول این هفته در طول یک فاکس نیوز مصاحبه اگر ایالات متحده باید ممنوعیت چینی-اجتماعی رسانه ها از جمله برنامه های Infinite گفت: دولت به دنبال این مسئله است.

این ماه آمریکا با ارسال دو ناو هواپیمابر به دریای چین جنوبی است که در امتداد جنوب هنگ کنگ و در اطراف جزایر مورد مناقشه میان چین و دیگر کشورهای آسیایی. خزانه داری و ادارات دولتی در هفته گذشته اعمال تحریم علیه مقامات بالا در چین سین کیانگ منطقه بیش از درمان اویغوری مسلمانان و دیگر گروه های اقلیت وجود دارد.

آقای Pompeo ملاقات خود با همتای چینی Yang Jiechi در هاوایی در ماه گذشته برای جمع آوری به عنوان تلاش برای از خط خارج افزایش تنش است. مقامات ایالات متحده نمی استناد به هر گونه بتن پیشرفت های آینده از این نشست است.

نوشتن به ویلیام در ملدن william.mauldin@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن