UGA دو و میدانی شرکت خواهد کرد در هر دولت furloughs

دولت تصویب $26 میلیارد بودجه برای سال مالی 2021 آغاز می شود که روز شنبه. که شامل $2.2 میلیارد دلار کاهش در پیش

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 6 تیر 1399

دولت تصویب $26 میلیارد بودجه برای سال مالی 2021 آغاز می شود که روز شنبه. که شامل $2.2 میلیارد دلار کاهش در پیش بینی درآمد کاهش می یابد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما در واقع خیلی بهتر از انتظار می رود.

در یک نقطه رهبران دولت بودند نشان می دهد 14 درصد کردند میزان برای کارکنان دولت است. رژیم صهیونیستی. برایان کمپ به تازگی به کاهش این رقم به 10 درصد اما هنوز هم نیاز به بیش از دو هفته از مرخصی بدون حقوق برای گرجستان بالاتر-پرداخت کارکنان از جمله مربی تیم فوتبال کربی هوشمند و مردان بسکتبال مربی تام Crean.

"به همین دلیل ما نمی وحشت و انجام چیزهایی که تا چیزی می شود, رسمی" یوگا مدیر ورزشی گرگ McGarity گفت: پنج شنبه. "ما فقط در حال انتظار برای دیدن آنچه دولت گفت:."

McGarity گفت: Atlanta Journal-Constitution صبح روز پنج شنبه که مدرسه را به بخش خصوصی بودجه ورزشی بخش خواهد شرکت در هر گونه کردند اقداماتی که ممکن است مورد نیاز دانشگاه با دانشگاه سیستم گرجستان است. هیئت رجنت که نظارت USG هنوز هم می تواند نشان می دهد furloughs به منظور دیدار با تنگ تر بودجه.

رجنت معرفی 10% کردند در مارس شده است که در گردش از طریق سازمان های دولتی. این یک رویکرد لایه که شامل 16-روز بدون حقوق برای کارمندان که کسب درآمد $154,000 یا بیشتر در حقوق و دستمزد پایه و کاهش را به صفر روز برای کسانی که درآمد کمتر از $33,475.

در این سناریو هوشمند و بسیاری از گرجستان مربیان در تمام رشته های ورزشی مورد نیاز خواهد بود به کار برای 16 روز. ورزشی انجمن دارای حدود 300 کارمند تمام وقت.

"آنچه همه ما باید به یاد داشته باشید این است که ما همه بخشی از دانشگاه" McGarity گفت. "ما ساختار متفاوت اما اکثر کارکنان ما این است که ثبت نام در مدرسه بازنشستگی و سیستم در دانشگاه را از برنامه های بیمه. بنابراین در حالی که ما نمی دریافت هر گونه بودجه دولت ما بخشی از این دانشگاه به عنوان دور به عنوان مزایای طرح است."

وجود سابقه است. در ماه اوت سال 2009 تمام دانشگاههای دولتی نیاز هستش کردند کارکنان برای سال مالی 2010 به دلیل محدودیت های بودجه ناشی از رکود اقتصادی است. UGA دو و میدانی شرکت کردند در کنار این دانشگاه پس از آن بیش از حد.

یوگا آمد تا با مشخص کردند خرما برای کل نهاد. اما آن را به مربیان عرض به روز های مختلف اگر آنها در تضاد با بازی و یا آماده سازی است که آنها را در ماه اکتبر و نوامبر که قرار می گیرند.

خود به خود به Bulldogs به راحتی می تواند آب و هوا یک طوفان اقتصادی. گرجستان ورزشی انجمن در حال حاضر 102 میلیون دلار در صندوق ذخیره حدود 65 میلیون آن تخصیص نیافته است. UGA دو و میدانی نیز اهدا 5 میلیون دلار به این دانشگاه پس از آن الگوی ساخت سالانه اهدای. در هیئت مدیره تصویب $149.4 میلیون بودجه.

"در دو و میدانی ما سعی می کنیم به مانند هر کس دیگری در دانشگاه" McGarity گفت. "ما سعی می کنیم به آینه آنجا که ما می توانیم آنچه همسالان ما در حال تجربه در محوطه دانشگاه."

Georgia Tech آن در پایان سال جلسه هیئت مدیره روز شنبه اعلام کرد که این امر در واقع پیاده سازی یک 10 درصد کردند دو و میدانی' کارمندان در سال آینده. اما کت زرد انجام شد آن را به عنوان یک هزینه-برش اندازه گیری برای خود کمبود مالی ورزشی بخش.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن