ویروس موارد در اروپا افت به کمترین از ماه مارس; هند می بیند افزایش

سلامت کارگران در گواتی هند روز چهارشنبه وارد coronavirus 'مهار منطقه' برای جمع آوری نمونه. عکس: شا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 14 خرداد 1399

سلامت کارگران در گواتی هند روز چهارشنبه وارد coronavirus 'مهار منطقه' برای جمع آوری نمونه.

عکس: شاتر/european pressphoto agency

•آمریکا coronavirus تلفات افزایش یافت و به بیش از 106 ، 000 در حالی که موارد گزارش شده پیشی گرفته 1.8 میلیون, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهانی مورد تصویب 6.4 میلیون; مرگ و میر در ایستاده بود بیش از 380,000.

• موارد در اروپا کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود از مارس 22, با توجه به سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

• نیویورک روزانه مرگ و میر کاهش یافت و به زیر 50.

•هند گزارش 8,909 جدید کروناویروس موارد آن بزرگترین واحد-افزایش روز به تعداد کل عفونت های رز فوق 200,000.

روزانه گزارش Covid-19 نفر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. آخرین به روز رسانی
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی
روزانه گزارش Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. آخرین به روز رسانی
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی
ایالات متحده آمریکا

کارولینای شمالی: رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر گفت: کمیته ملی حزب جمهوری خواه است که عدم قطعیت در اطراف همه گیر ساخته شده آن را غیر ممکن به تضمین دولت می تواند برگزاری یک "کامل" کنوانسیون در شارلوت در ماه اوت باعث جمهور تهمت به دوباره تهدید به حرکت جمع آوری و به دولت دیگر. یک RNC رسمی بعد گفت: رئیس جمهور رسمی پذیرش نامزدی خواهد بود نقل مکان کرد و در جاهای دیگر.

نیویورک: روزانه مرگ و میر در نیویورک ادامه داد و خود را کاهش انداختن زیر 50 پس از معلق در هوا در نزدیکی 60 برای چند روز. با توجه به داده های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ارائه شده در روزانه خود را در نشست خبری وجود دارد 49 مرگ و میر در روز سه شنبه.

به عنوان شهر نیویورک آماده برای ورود به فاز 1 از بازگشایی ژوئن 8, شهردار, بیل د Blasio, اعلام تغییرات به جرم حمل و نقل با هدف محدود کردن گسترش جدید کروناویروس. این شهر که در حال کار برای افزایش خدمات در طول یک ساعت یک عجله قصد دارد به توزیع یک میلیون و پوشش صورت خواهد بود که اجباری برای سواران. ضد عفونی کننده دست در دسترس خواهد بود در ایستگاه در سراسر نیویورک. به ترویج اجتماعی فاصله آقای د Blasio همچنین گفت که هر صندلی خواهد بود مسدود کردن در اتوبوس در این شهر است.

نوادا: برخی از لاس وگاس بزرگترین استراحتگاه و مراکز کنوانسیون آماده برای باز کردن درهای خود را روز شنبه به عنوان نوادا به دنبال بازیابی از بزرگترین ضربه به نیروی کار هر کشور ایالات متحده آمریکا. سوالات معطل مورد چگونه حاضر آمریکایی ها خواهد بود به پرواز گرفتن یک جفت تاس را از یک غریبه و رقص در یک کلوپ شبانه.

26 مه سال 2020
توجه: موارد برای یوتا بهداشت منطقه. شهر نیویورک است که برای تمام پنج بخش نیویورک.
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

واکسن و درمان: نوارتیس AG موافقت کرده است برای ساخت یک ژن مبتنی بر coronavirus واکسن در حال توسعه توسط دانشمندان در ماساچوست چشم و گوش در بیمارستان عمومی ماساچوست و دانشگاه پنسیلوانیا هموار کردن راه برای انسان آزمایش برای شروع بعد از این سال. Anthony Fauci, یک متخصص برجسته در دولت ایالات متحده را همه گیر پاسخ ابراز خوشبینی محتاطانه در روز سه شنبه که چندین موفق واکسن نامزدها را به اثبات موثر "در یک مدت زمان معقول" برای مبارزه با پاتوژن.

محققان در حال بررسی این که آیا داروهای تایید شده برای درمان بیماری های قلبی نیز می تواند در پیشگیری یا کاهش عوارض ناشی از Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس و کمک به بیماران بستری در بیمارستان هر چه زودتر بهبود می یابند.

مترو هادی در شهر نیویورک عینک ماسک برای محافظت از.

عکس: جان مور/گتی ایماژ

اقتصاد: روز جمعه مشاغل آمریکا در گزارش از وزارت کار می رود که ایالات متحده کارفرمایان ریختن نزدیک به 30 میلیون مواضع این بهار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و خاموش شدن ناگهانی. دیگر داده ها نشان می دهد اخراج ممکن است در صدر 40 میلیون در حالی که تعداد دیگری نشان می دهد تنها حدود 20 میلیون نفر در حال بهره برداری از مزایای بیکاری. تقلب نیز رویه در میان افزایش تعداد مدعیان بیکاری به طور بالقوه هزینه متحده میلیاردها دلار است.

سهام روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران در فعالیت های اقتصادی بهبود خواهد یافت اضافی هزینه های دولت به ساحل بازیابی.

جهان

سازمان بهداشت جهانی: "دیروز شاهد کمترین موارد گزارش شده در اروپا پس از 22 اسفند" دکتر Tedros گفت. با وجود این اخبار خوب در اروپا, دکتر Tedros گفت: او به ویژه نگران افزایش موارد مرگ و میر در آمریکای جنوبی و مرکزی. "برای چند هفته تعداد موارد گزارش شده در هر روز در آمریکا شده است بیش از بقیه جهان هم قرار دادن" دکتر Tedros گفت.

هند: تعداد کل عفونت های گل رز بالاتر از 200000 نفر به عنوان کشور سست محدودیت بیشتر. هند گزارش 8,909 جدید کروناویروس موارد شنبه خود بزرگترین واحد-روز افزایش آوردن تعداد کل موارد به 207,615 با توجه به داده ها از وزارت بهداشت و رفاه خانواده. این چهارمین روز متوالی در کشور ثبت بیش از 8000 عفونت های جدید. تعدادی از مرده افزایش 217 هل دادن کلی مرگ و میر به 5,815.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

نیوزیلند: نخست وزیر Jacinda protocol wine studio منتشر شد جزئیات ممکن است شل شدن از محدودیت های است که به معنی نیوزیلند کسب و کار می تواند به حالت عادی بازگشت و بدون جمع آوری هر گونه محدودیت و یا اجتماعی-فاصله گرفته است. کلیساها قادر خواهد بود برای بازگشت کامل خدمات ورزشی و کنسرت استادیوم قادر خواهد بود به فروش او گفت:.

افغانستان: به پولیس و یک طالب در بحرانزده افغانستان درگذشت Covid-19 افغانستان به روز سه شنبه گفت. رئیس پلیس مرگ برای اولین بار از یک مقام ارشد افغان رسمی از این بیماری نگرانی که عفونت ممکن است گسترش در میان نیروهای امنیتی در مبارزه با طالبان در کندز. نیروهای امنیتی می گویند که آنها در حال بدست گرفتن اقدامات برای حفاظت از نیروهای نظامی خود را از ویروس. افغانستان ثبت شده بیش از 76 ، 000 موارد Covid-19 و نزدیک به 300 مرگ و میر.

ایران: وزارت بهداشت گزارش 3,134 عفونت های جدید در روز چهارشنبه افزایش روزانه تلفات به همان سطح به عنوان زمانی که عفونت رای به اوج خود رسید و در ماه مارس است. ایران همچنین گزارش داد 70 مرگ و میر یک شبه آوردن مجموع به 8,012 مرگ و میر در میان 160,696 افراد آلوده. وزارت بهداشت و درمان گفت: یک پرش های اخیر در موارد ناشی از "لازم" بازگشایی بسیاری از محل های کار و کسب و کار.

کره جنوبی: این کشور گزارش داد 49 موارد جدید عمدتا در اطراف سئول شهری آوردن مجموع به 11,590. نزدیک به دو دوجین کوچک کلیساها مرتبط شده اند تقریبا با 50 موارد جدید, سلامت, مقامات گفت. اما شیوع بیماری شده اند به اندازه کافی کوچک در تعداد برای مقامات به ادامه اعزام دانش آموزان به مدرسه با حدود 1.8 میلیون رفتن یکشنبه.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

چین: این کشور گزارش داد یکی از جدید وارداتی مورد آوردن مجموع به 83,021 با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. مرگ و میر در ایستاده بود 4,634.

بخش خدمات در چین پدید آمده از سه ماه رکود به رکورد رشد قوی در مارس اما همچنان به شغل را کاهش دهد.

اروپا: نرخ بیکاری در کشورهای اتحادیه اروپا افزایش یافت 211,000 در مارس برگزار می شود در بررسی برنامه های دولت است که پوشش دستمزد کارگران قرار داده و در پرداخت را ترک کنند. در طول همان ماه متحده بیکاری تعداد افزایش تقریبا 16 میلیون.

ایتالیا: دولت برداشته درون منطقه ای سفر بان کی مون آزادی ایتالیایی ها برای سفر به هر نقطه در کشور و رسیدن به دور خانه در تابستان سواحل و استراحتگاه کوه. در روز سه شنبه ایتالیا ثبت 55 مرگ و میر ناشی از Covid-19 یکی از کمترین عوارض روزانه از اوایل ماه مارس. مجموع مرگ و میر ناشی از این بیماری بیش از رسیده 33,500; شناخته شده عفونت بیش از 230,000.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت می گوید جمهوری خواهان در حال حاضر به دنبال به حرکت خود کنوانسیون از کارولینای شمالی; شیکاگو حاصل با بازگشایی قصد دارد با وجود اعتراضات پس از کشتن جورج فلوید; تصویری-برنامه چت زوم گزارش افزایش درآمد است. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

آموزش و پرورش: تعطیلی مدارس در این بهار سمت چپ بیش از 1.5 میلیارد کودک در سراسر جهان خارج از کلاس درس. در حال حاضر مقامات در کشورهای غربی در حال تقلا برای حفظ کودکان از رها کردن به طور کامل. عدم دسترسی به تکنولوژی مانع یادگیری از راه دور planhttps://www.wsj.com/articles/the-pandemic-sent-1-5-billion-children-home-from-school-many-might-not-return-11591179919s برای دانش آموزان در سراسر نقاط اروپا و آمریکا به این معنی برخی از کودکان نمی شرکت در فعالیت های مدرسه پس از خاموش شدن آغاز شد.

مربوط به پوشش

  • ایالات متحده Coronavirus محرک بودجه تا حد زیادی تخلیه شده پس از نه هفته
  • چگونه وام دهندگان دیدار کنندگان هدف صدمه دیده توسط Coronavirus
  • چگونه بسیاری از ایالات متحده کارگران مشاغل از دست رفته طی بیماری همه گیر کوروناویروس? راه های مختلفی وجود دارد به تعداد
  • تغذیه وعده داده شده به خرید اوراق قرضه است اما پیدا کردن چند Takers

نوشتن به Talal انصاری در Talal.Ansari@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب