راه رفتن Coronavirus مهار Tightrope: چگونه کشورهای تعادل صرفه جویی در زندگی و اقتصاد

توسط مارکوس واکر نزدیک مارکوس واکر بیوگرافی @MMQWalker مارکوس.Walker@wsj.com 14 ژوئیه سال 2

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 24 تیر 1399

به عنوان جهان شل شدن آن مستندات در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس که نتایج اولیه از محدوده شکننده موفقیت به وخیم تر شدن بحران است.

بسیاری از شرق آسیا و اروپا به سرکوب این بیماری همه گیر را موج اول است و در حال مبارزه برای نگه داشتن عفونت را به سطح قابل کنترل. اما سرایت هنوز در حال گسترش به شدت در ایالات متحده امریکا و هند در میان مکان های دیگر ترک کشور با یک انتخاب بین اقتصادی از تمدید محدودیت در زندگی روزمره و یا پذیرش تلفات انسانی از توده عفونت.

واگرا تجارب بازگشایی نشان می دهد برخی از اصلی ترین درس های آموخته شده تا کنون از مبارزه با کروناویروس می گویند اپیدیولوژی و دیگر دانشمندان در حال مطالعه همه گیر. سخت مستندات ناودان ترمز در صورت تصاعدی در حال رشد شیوع ویروس. کشورهایی که قفل شده است به سرعت دچار مرگ و میر کمتر از کشورهایی است که عمل دیر است. زمان بندی نیز اثبات مهم در بلند کردن اجسام مستندات: عفونت تسریع در کشورهایی که بازگشایی قبل از آنها تا به حال سرکوب موج اول.

مهمتر از همه برخی از کشورها استفاده می شود این هفته از مستند بهتر از دیگران به توسعه شدید کمتر پیچیده تر از راه های مبارزه با ویروس.

قبر سنج در مانائوس, برزیل.

عکس: Tommaso Protti برای وال استریت ژورنال

"مستندات کار به این معنا که شدید اجتماعی-فاصله اقدامات جلوگیری از انتقال. اما آنها در کوتاه مدت تاکتیک. آنچه شما انجام است خرید خود می گوید:" جان Lessler, اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی. "هنگامی که شما بازگشایی اقتصاد خود را, شما باید یک استراتژی در محل."

اکثر بهداشت عمومی کارشناسان معتقدند بیش از آنچه که استراتژی باید نگاه مانند: افزایش ظرفیت آزمون, ردیابی و جداسازی ویروس حامل و پیدا کردن نقطه شیرین برای اجتماعی-دورى قوانین در زندگی روزمره نگه می دارد که عفونت خطرات کم اما همچنین اجازه اقتصاد نفس بکشد. تقریبا تمام دولت ها در این شرایط اما برخی از کشورها را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی در حالی که دیگران از جمله آمریکا در حال تلاش برای هماهنگ کردن تلاش های خود را.

"بسیاری از آنچه که شما می بینید در شکل عفونت منحنی است که چگونه به خوبی کشور با استفاده از مستندات می گوید:" جزایر Hsiang, مدیر سیاست جهانی آزمایشگاهی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. کشورهای اروپایی که سرکوب موج اول و تا کنون بازگشایی شد با تنها محدود upticks در عفونت ها "استفاده از زمان به راه اندازی سیستم های تست و تماس با ما-ردیابی است که می تواند تحمل وزن بعد از مستندات" او می گوید. "در ایالات متحده ما را نکرد. ما اتلاف وقت است."

ایتالیا اولین کشوری خارج از آسیا به بد با ویروس واکنش نشان داد و در اواخر و تا به حال در جهان, مرگبارترین شیوع تا زمانی که ایالات متحده پیشی گرفت و آن مرگ و میر. اما پس از ایتالیا بازگشایی در ممکن است عفونت را به کاهش خود ادامه داد, به حدود 200 روز در حال حاضر. بسیاری از کسانی که همراه موارد کشف شده از طریق مقیاس بزرگ آزمایش خون—قابلیت تشخیص است که ایتالیا قبل ندارد.

ایتالیا همچنان عصبی در مورد خطر این ویروس تندرست اگر مردم استراحت بیش از حد یا بیش از حد بسیاری از موارد فرار از آن آزمون جدید-و-سیستم های ردیابی. چندین کشور اروپایی باید دست و پنجه نرم با خوشه های تازه عفونت پس از بازگشایی از جمله آلمان و اسپانیا و لهستان. اعداد باقی می ماند بسیار کمتر از در ماه مارس و آوریل ،

نگه داشتن عفونت های جدید پایین است اثبات سخت کار در همه جا. حتی کشورهای شرق آسیا به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته برای قوی ویروس-توانایی مبارزه مانند کره جنوبی و سنگاپور را با دست و پنجه نرم جدید خوشه از موارد. اسرائیل که سرکوب موج اول با سریع مستند نشان می دهد که چگونه به سرعت پیشرفت می تواند تبخیر شود: ناگهان سودای عفونت باعث شد که دولت به حدی معکوس بازگشایی اقتصاد است.

کشورهای آسیایی مانند کره جنوبی به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته برای قوی ویروس-توانایی مبارزه.

عکس: ژان چانگ برای وال استریت ژورنال

آهسته بازگشت از مسافرت های بین المللی به شمار می یکی دیگر از چالش برای کشور است که باید نگهداری داخلی سرایت کم است. یونان قفل شده است و به سرعت پس از کشف اولین coronavirus موارد یک واکنش معمولی از کشورهایی که می ترسید آنها فاقد بهداشت و درمان-مراقبت از منابع برای مقابله با شیوع بزرگ. در حال حاضر یونان تشخیص عفونت در میان گردشگران و تلاش برای تعادل خطرات بهداشتی با نیازهای گردشگری آن-وابسته به اقتصاد است.

تنها دردناک گزینه های باقی مانده برای کشورهای با افزایش عفونت است که در حال حاضر شده است از طریق لحاظ اقتصادی پرهزینه مستندات. خاموش کردن اقتصاد برای بار دوم تست می تواند جوامع انسجام و ذخایر مالی به نقطه شکستن. کشورهای در حال توسعه که فاقد اجتماعی-بهره مندی از سیستم های غرب و کشورهای اروپایی در حال حاضر در تلاش برای حمایت از خود idled کارگران در اولین مستند.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آن را هنوز هم ممکن است برای ایالات متحده به پیاده سازی استراتژی از کشورهای دیگر برای رسیدگی به گسترش coronavirus و باید آن را انجام دهید? پیوستن به مکالمه زیر.

از کشورهای فقیر مانند هند به ثروتمندان آمریکا فشار اقتصادی بر خانواده ها یکی از عوامل اصلی است که مسئولین نسبت به لغو محدودیت وجود هنوز هم بالا بگیرد.

"بهترین استراتژی برای کشورهای فقیر است به مطمئن شوید که جمعیت در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله به منظور به دست آوردن زمان به سطح شیب دار تا نظارت و تست تماس با ما-قابلیت ردیابی می گوید:" Swapnil میشرا عمومی-بهداشت محقق در امپریال کالج لندن است.

اجتماعی-فاصله محافل در یک پارک در میلان. پس از ایتالیا بازگشایی در ممکن است عفونت را به کاهش خود ادامه داد.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

آقای Mishra co-نوشت: یکی از اولین همکار بررسی مطالعات مستندات' تاثیر را در انتقال با استفاده از داده های کروناویروس و میر در 11 کشور اروپایی برای پی بردن به چگونگی کسب و کار تعطیلی stay-در-خانه سفارشات و اقدامات دیگر تحت تاثیر گسترش ویروس. این مطالعه نشان داد مستندات به شدت کاهش میزان عفونت و ذخیره حدود 3.1 میلیون نفر در اروپا در مقایسه با نامحدود نمایی شیوع بیماری در این قاره است.

آقای Hsiang تیم در برکلی منتشر شده یکی دیگر از عمده مطالعه کارشناسی در مستندات با استفاده از روش اقتصادسنجی برآورد تاثیر بر میزان عفونت خاص اجتماعی-دورى سیاست در آمریکا و انتخاب کشورهای اروپایی و آسیایی ، این مطالعه نشان داد که عفونت بودند دو برابر تقریبا هر دو روز یک سرعت انفجاری بود که پیشتر توسط اژدهایی سیاست تلاش و همکاری مردم عادی است.

مشکل در حال حاضر این است که چگونه برای حفظ چنین اقدام هماهنگ می گوید: آقای Hsiang. "این استقامت در برابر چالش های نامرئی دشمن."

یک سوم مقاله اخیر بررسی داده ها از 84 کشور توسط محققان در MIT Sloan School of Management استدلال می کند که جوامع انگیزه اجتماعی را حفظ فاصله کلید به مرحله بعدی—و بدتر از همه گیر هنوز در پیش روست زمستان آینده. موج دوم هشدار MIT مطالعه می تواند متمرکز در چند کشور از جمله هند و آمریکا

"چشم انداز برای این بیماری همه گیر باقی می ماند گریم با اکثر سازمان ملل حل و فصل را به یک حالت پایدار از موارد و مرگ و میر است که در حالی که خود را در زیر قله هستند troublingly بزرگ" MIT محققان هشدار می دهند.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

نوشتن به مارکوس واکر در marcus.walker@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن