جایی که آنها در حال حاضر ؟ Marquand مانوئل سابق شاهین دفاعی هماهنگ کننده

یادداشت سردبیر: The Atlanta Journal-Constitution جلب با سابق آتلانتا چهره های ورزشی در این گاه به گاه سری. ام

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 13 خرداد 1399

یادداشت سردبیر: The Atlanta Journal-Constitution جلب با سابق آتلانتا چهره های ورزشی در این گاه به گاه سری. امروز: Marquand مانوئل.

در پایان ناامید کننده 7-9 نجومی در سال 2018 به شاهین تمیز کردن خانه.

حمله هماهنگ استیو سرکیسیان ویژه-تیم هماهنگ کننده کیت آرمسترانگ و دفاعی هماهنگ کننده Marquand مانوئل بودند اجازه رفتن.

خروج از مانوئل که ندارد خود را یک سال دیگر تمدید شد و خیره کننده. واحد خود را به حال شده است خدشه دار آسیب در سال 2018 پس از یک قوی 2017 فصل است.

"من همیشه می گویم که زندگی موانع همیشه شما را بهتر است در پایان" مانوئل گفت: به تازگی در یک مصاحبه تلفنی با Atlanta Journal-Constitution. "بخش خنک برای همه چیز که برخوردی من در یک قرارداد یک ساله. این درک بود که من از کار اخراج شد. که بخشی از برای من ناامید کننده بود. آن آشکار شد."

مانوئل در زمان بیش از دفاع در سال 2017 پس از Falcons رسیده سوپر باول LI.

شاهین بهبود فوق العاده در دفاع در طول سال 2017 فصل تحت مانوئل. دفاع بهبود یافته از 27 تا هشتم به ثمر رساند دفاع از 25 تا نهم در مجموع متری 17 به نهم در عجله متری و 28 به 12 در عبور متری.

او اشاره کرد که در سال 2018 دفاع خدشه دار شد توسط کلید صدمات به linebacker Deion جونز, قوی, ایمنی کیانو نیل و ایمنی رایگان Ricardo آلن. همچنین دفاعی مقابله با Grady Jarrett, cornerback رابرت الفرد و دفاعی پایان Takkarist McKinley همه از دست رفته حداقل یک بازی.

"به من توجه (برای) تغییر آن را و آن را بهتر اما (آنها) به من کل سرزنش" مانوئل گفت. "این یک بلوغ نقطه در حرفه مربیگری. آن بزرگ بود."

مانوئل, 40, بازیکن سابق (2002-09) بود که دستیار مربی در سیاتل Super Bowl XLVIII-برنده کارکنان نشسته 2019 فصل است.

"من تا به حال به دور از آنجا که زمانی که شما به عنوان پرشور که من و شما همه چیز را به جدول هر روز به هر کسی در سازمان بهتر" مانوئل گفت. "نه فقط مردان که شما در برخورد با. که هر که شما را در تماس با آمده.

"من تا به حال به مطمئن شوید که من آمادگی روحی, ذهنی و جسمی ... هر جا که خدا بود به زمین من بعدی."

مانوئل گفت که او نمی توانست خود را اگر او تا به حال مربی در سال 2019.

"من و دن (Quinn) ما را ساخته اند ما را اصلاح كند" مانوئل گفت. "ما تا به حال گفتگوهای ما به عنوان مردان از آن. که با توجه که من برای او و درک آن است. آن را تلخ و شیرین (به دلیل) چیزهایی که ما انجام داده اند, با هم حرفه ای آمد به مانند یک پایان ناگهانی. ... من به عنوان من هرگز هر چیزی.

"این بیانیه که از من او را درک. من آرزو او بهترین است."

مانوئل تعجب نیست که 2019 شاهین دفاع خیلی تلاش کرد بیش از هشت بازی به عنوان تیم غرق به 1-7.

"اما من درک در پایان که اثر من بود و نشان داده شده است آنچه که من انجام داد" مانوئل گفت. "این نه فقط از نظر روانی از آنچه که من را به بازی نه تنها در این زمینه بلکه روزانه پیشرفت در هر روز است. دوست من گفت: من آرزو می کنم او بهترین است."

شاهین تا به حال به حرکت سابق گسترده ای از گیرنده های مربی Raheem موریس به دفاع راست کردن واحد در وسط فصل. او به نام های دفاعی هماهنگ کننده پس از این فصل است.

"من هنوز هم باید با توجه بالا به صورت (کوین)," مانوئل گفت. "دن می داند که چگونه من احساس می کنم در مورد او شخصا و حرفه ای. من فقط گفت که چون آن را برای تلفن های موبایل خوب است. او درک می کند که."

در حالی که مانوئل لذت می برد با این خانواده و کمک مربی خود پسر 9 ساله فوتبال جوانان تیم پمبروک پاینز (Fla.) Bengals.

"بعد از بازی من روز بعد از من بازنشسته و دو ماه بعد من در فلوریدا مربیگری با دان" مانوئل گفت. "من واقعا هرگز تا به حال هم خانواده است."

او لذت می برد که ریشه چمن فوتبال تجربه با پسر خود تیم.

"پسر من فوتبال برای اولین بار پس من رفتم به پارک" مانوئل گفت. "او در بازی با کودک 9 ساله در پمبروک پاینز. من در فلوریدا. من فقط رفت و اختصاص داده شده به آن است."

مانوئل نمی خواهید به سر مربی تیم. او کمک کرد تا با اصول برای تمام گروه های سنی.

"برای من این طراوت بود چون من همیشه شناخته شده است که من تا به حال یک تماس می خواهید به بازگشت به جامعه" مانوئل گفت. "همین دلیل است که من به عنوان پرشور به من. من کلینیک برای مربیان. کمک کرد با همه بچه ها. آن طراوت بود به اطراف مردم که عاشق فوتبال است."

در حالی که مانوئل اشاره کرد که آرمسترانگ کردم او به گلف, و او هنوز هم کار بر روی بازی خود را.

"این واقعا طراوت را به پا کردن پدال" مانوئل گفت.

همکار جوانان-لیگ دستیار مربیان سوگند مانوئل روحیه بیش از حد. زمانی که شاهین بودند به خود لرزان شروع در بخشی به دلیل ثانویه بود داغ در ظروف سرباز یا مسافر آنها اشاره کرد و آن را به مانوئل.

"آنها مدام به من" انسان آنها از دست رفته شما'" مانوئل گفت. "چیزی در زندگی باید به دور گرفته شده برای مردم را به توجه به آنها. که واقعیت آن را."

همچنین مانوئل می دانست که او تا به حال به ماندن در بالای همه چیز در NFL. هنگامی که بچه ها به مدرسه رفت او کار فیلم به عنوان اگر او بودند دفاعی هماهنگ کننده آماده شدن برای بازی های خیالی.

"من تا به حال فرصتی برای نشستن و مطالعه آنچه که قرار بود" مانوئل گفت. "به جای شما مورد بررسی قرار گرفت. که واقعا سرد است."

مانوئل تماشای فیلم از لیگ برتر دفاع.

"از (انگلستان مربی بیل) Belichick در لیست" مانوئل گفت. "من تا به حال این فرصت را به مطالعه (مینه سوتا مربی مایک) زیمر. من تا به حال این فرصت را به مطالعه بچه ها که من واقعا تا به حال این فرصت را به واقعا رفتن و مطالعه است. من تا به حال فرصتی برای انجام این کار است.

"من در بالا-10 جرائم و شکست آنها را از نقطه نظر آنچه که آنها انجام می دهند و آنچه آنها عالی است. که سرد بود. که بخشی برای من به من کمک کرد انتقال حق به این حرکت."

او به برخی از یافته ها با آن دالاس دفاعی بازی-caller کریس ریچارد و سان فرانسیسکو دفاعی هماهنگ رابرت صالح.

با شاهین تجربه پشت سر او مانوئل قادر به پذیرش موقعیت جدید خود را به عنوان دفاعی پشت مربی تیم فیلادلفیا ایگلز با آنچه که او به نام "قلب خالص است."

"من یک تماس برای رفتن به فیلادلفیا," مانوئل گفت. "من تا به حال یک زن و شوهر از گزینه های دیگر اما من نمی توانستم در هر نقطه در سال گذشته ... نه فقط به خاطر قلب من صدمه زدن (اما) من می خواستم قلبم را به خالص. این جایی که من هستم در حال حاضر. قلب من خالص است. آن بوده است و طراوت است."

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مانوئل هنوز خود را برای دیدار با بازیکنان جدید در فرد است.

"همه گیر اتحادش را تغییر همه" مانوئل گفت. "این تغییر بسیاری از چیزهای مختلف است."

مانند شاهین, عقاب در حال برگزاری مجازی offseason برنامه از طریق اینترنت.

"من بسیار هیجان زده هستم," مانوئل گفت. "من راه رفتن در و اولین چیزی که من به آنها گفتم که من برنده مسابقات قهرمانی. شما بچه ها را به عنوان به خوبی, اما ما آن را انجام نداده اند با هم."

مانوئل به نظر می رسد به جلو به کار با فیلادلفیا دفاعی هماهنگ کننده جیم شوارتز.

"او را به عنوان شدید به عنوان آنها می آیند" مانوئل گفت. "از نظر من در آینده به ارمغان بیاورد جزئیات و لذت بردن از چیزهای خوب از این لحظات از گرفتن هر کس در همان صفحه به همان سرعتی که ما می توانیم حتی اگر ما در حال انجام آن عملا."

یک نتیجه ناخواسته از مانوئل خروج بود که در آن زمان او یک آفریقایی-آمریکایی از یکی از آرزو هماهنگ کننده مواضع این نقاط که در آن صاحبان گاهی نگاه به استخدام مربیان سر.

تحت آرتور خالی شاهین استخدام سه دفاعی هماهنگ کننده در جیم مرا مایک اسمیت و کوین. او تنها توهین آمیز استخدام شد بابی Petrino.

مانوئل دوست دارد تغییرات اخیر به رونی قانون است.

"این یک گفتگو است که مثبت" مانوئل گفت. "این اولین چیزی است که ما می توانید بپرسید. این گفتگو که آغاز شده است.

"این رفتن به یک مقدار زیادی از علت سعی و کوشش. آن را به بسیاری از دیدن آن از طریق' به منظور آن را به تدریج بهتر شود. این یک گفتگو است که آغاز شده است و آن را به تدریج رفتن در مسیر درست است. که از بخش های خوب در مورد آن است."

مانوئل نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به میدان است.

"یک بار (خرس دفاعی هماهنگ کننده) چاک Pagano به من گفت وقتی که من برای اولین بار در آن شما می دانم که شما در گرفتن اخراج کسب و کار مناسب است؟" مانوئل گفت. "زمانی که شما قبول که شما همه حق است. این فرصت فقط منجر به مردان است که تغییر نکرده است برای من."

---

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن