که روشن نظرات به بدون علامت انتقال Coronavirus

مسافران آماده شده به هیئت مدیره یک قطار در بارسلونا در تاریخ 13 مارس به عنوان گسترش جدید کروناویروس ش

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 21 خرداد 1399

مسافران آماده شده به هیئت مدیره یک قطار در بارسلونا در تاریخ 13 مارس به عنوان گسترش جدید کروناویروس شد ramping تا.

عکس: مارتا پرز/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه گفت: مشخص نیست که چگونه اغلب مردم قرارداد و سپس گسترش Covid-19 بدون نشان دادن علائم عقب کشیدن از بالا, رسمی, پیشتر ادعای اینکه چنین نامرئی انتقال به نظر می رسد نادر است.

این توضیح نشان می دهد که شش ماه به این بیماری همه گیر کوروناویروس این آژانس سازمان ملل متحد و محققان عدم شفافیت در چه مرکزی معما در چگونه بیماری تنفسی در گردش است. برآوردها نشان می دهد حداقل 6%—و تا آنجا که 41 درصد از افرادی که قرارداد این بیماری ندارد و علائم و گفت که ویژگی های منجر ماریا ون Kerkhove. هیچ پزشکی اجماع در مورد چگونگی بسیاری از این افراد پس از آن آلوده شخص دیگری است.

"این یک سوال باز و که باقی می ماند یک سوال باز" او گفت. "این یک بیماری جدید. ما در حال یادگیری زیادی در مورد آن."

او در بیانیه ای به دنبال انتقاد از بهداشت عمومی محققان از سخنان روز شنبه هنگامی که او گفت: "از داده های ما, آن را هنوز هم به نظر می رسد نادر است که یک فرد بدون علامت در واقع انتقال بعد به ثانویه فرد است."

روز سه شنبه او گفت که او تا به حال شده است مشخص نیست در حالی که گفت او زودتر ادعای مبتنی بر بخش خصوصی-انتقال اطلاعات از دولت او نمی شناسایی و همچنین به عنوان "دو یا سه مطالعات."

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

سردرگمی تأکید چگونه کمی کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند حتی سوال اساسی بیش از چگونه coronavirus گسترش می یابد که با در نظر گرفتن موقعیت است که دیگر دولت ها و مقامات بهداشتی استدلال می کنند در برابر.

آژانس اولین دلسرد دولت ها در اروپا و آمریکا از ممنوعیت سفر به و از چین یک گام مقامات در حال حاضر می گویند مهم در خرید زمان برای واکنش نشان می دهند. در ماه ژانویه این سازمان به پیام های مخلوط یا نه شواهد اشاره به انسان به انسان انتقال است.

نگرانی که این بیماری ممکن است گسترش از افرادی که به نظر نمی رسد بیمار درخواست مقامات برای اولین بار در اروپا و سپس آمریکا به درخواست شهروندان به پوشیدن ماسک صورت حتی اگر آنها احساس می کنید خوب است. ماسک صورت می تواند بلوک قطرات تنفسی است که پرواز را از دهان در حالی که صحبت کردن. که البته در ابتدا توصیه می شود تنها افراد بیمار و یا مراقبان آنها پوشیدن یک ماسک و موقعیت آن را بعد نرم بر شواهد است که برخی از افراد بدون علامت ممکن است گسترش بیماری به دیگران.

این سوال از جمله به اصطلاح سکوت گسترش است که یک ماده بسیار زیادی برای بهبود اقتصاد جهانی را تحت تاثیر قرار چگونه به راحتی کشورها می تواند استراحت مستند اقدامات و یا صفحه نمایش به موارد مشکوک. از اوایل هفته از این بیماری همه گیر بهداشت کارشناسان مشکوک است که بسیاری از افراد که احساس نمی کنید یا بیمار ممکن است ناخواسته گسترش این ویروس به دیگران است.

دیگر بهداشت عمومی محققان هشدار داده اند که, بود که خیلی بیش از حد خوش بینانه در آن تکیه بر اطلاعات خصوصی از دولت—و یا یک تعداد انگشت شماری از مطالعات به این نتیجه که چنین بدون علامت گسترش نادر است.

این بیماری ساده تر خواهد بود برای مهار اگر تنها مشخصه افراد بیمار می تواند آن را اجازه می دهد کسب و کار و مدارس برای بازگشایی با اعتماد به نفس بیشتری که مراحل ساده مانند دما چک می تواند در جلوگیری از انتقال. اصطلاح "سکوت گسترش" باعث می شود این بیماری بسیار سخت تر برای پیگیری خواهد نیاز مردم به حفظ امن فاصله فیزیکی از حتی افراد سالم و ارائه مراحل مانند فرودگاه نمایش به مراتب کمتر موثر است.

"من کاملا متقاعد شده است که که رخ داده است سوال این است که چقدر" مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه روز سه شنبه گفت.

چند مدل سازی مطالعات پیشنهاد کرد که تا آنجا که 60 درصد از Covid-19 انتقالات هستند از مردم که هنوز یا هرگز نشان می دهد علائم هاروارد بهداشت جهانی موسسه در بیانیه ای گفت. همچنین شواهدی وجود دارد که افراد ممکن است عفونی بیشتر در یا دو روز قبل از آنها نشانه توسعه.

"این که ایجاد سردرگمی دیروز" موسسه گفت. "اگر شواهد جدید در دسترس می شود که باید شفاف را در دسترس همه اطلاعات در دسترس عموم و هم به طور مختصر رسانه ها و مردم در طبیعت و تفسیر یافته است."

نوشتن به خود جلب کرد Hinshaw در drew.hinshaw@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب