به همین دلیل مطرح کردن بحث یک درخواست تغییر نام در حال حاضر ؟

آن زمان برای بحث و گفتگو. هیچ دستور کار است. هیچ مبارزه است. بدون انگیزه های نهان. شده است وجود دارد برخی از د

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 20 تیر 1399

آن زمان برای بحث و گفتگو.

هیچ دستور کار است. هیچ مبارزه است. بدون انگیزه های نهان.

شده است وجود دارد برخی از درجه ای از بحث در اطراف بریوز نام و به یک درجه بیشتر تاماهاوک ریز ریز کردن و شعار. آن را به ظاهر در سال گذشته در طول بریوز' حذفی سریال با کاردینالز. آن را به ظاهر دوباره به تازگی با NFL را Washington Redskins و MLB را Cleveland Indians اذعان افکار تغییر نام به دلیل بومی آمریکا تجسم و تصویرسازی. فقط چند سال پیش واشنگتن صاحب دانیل اسنایدر قول داد این تیم نام هرگز هرگز توان تغییر داد و در اینجا ما بودند. باید بریوز بعدی خواهد بود ؟

بیایید صحبت کنید.

در هماهنگی ما بسته از داستان ما قاطعانه در ارائه سه طرف به این مهیجی بحث — کسانی که از بومیان آمریکا بریوز و طرفداران. این داستان از جمله چند قول از بریوز, طرفداران همراه با نتایج هفت سوال بررسی. ماموریت انجام شد.

قطعا شروع یک بحث باز درب برای انتقاد از کسانی که به سوال ما انگیزه. شما باید را دیده اند واکنش — رسانه های اجتماعی و ایمیل — decrying پوشش ما از جنجال قبل از بازی 5 که لیگ ملی را بدست آورد سری سال گذشته است. شما می دانید زمانی که بریوز نیست توزیع فوم tomahawks و سپس بی درنگ تسلیم 10-باز یافته اجرا می شود در حذف از دست دادن -- و ما بخشی از دلیل. یک زن و شوهر از مورد علاقه های من در این هفته در آماده سازی داستان ما. یکی وقتی که من تهدیدی خواننده نظرات در توییتر: "و HEEEEEEERE ما بروید. می دانستم که این آینده شد. #روزنامه نگاری است." من مطمئنم پوستر بود که طعنه آمیز. دیگر یک Facebook comment on فن بررسی: "نهایی بر طعمه... حتی بدون باز کردن لینک من می دانم که (یک) آن است که شدت و (ب) وجود دارد خواهد بود یک نیم دوجین تبلیغات است که تولید درآمد برای AJC!" من نمی دانم اگر که خواننده پاسخ در نظرسنجی ما اما من مثبت من پرداخت خواهد بود در این هفته.

به طور جدی وجود دارد هیچ کار اشتباهی با برخی از خوب و سالم بحث است. به عنوان شفاف که ممکن است ما بود که انگیزه در ارائه این سری از داستان است. شاید سال پایین جاده, مجله آتلانتا قانون اساسی را بررسی همین موضوع است. شاید وجود خواهد داشت داستان در آتلانتا بریوز برنده یکی دیگر از سری جهانی عنوان در مقابل خشن, سفت, شعار جمعیت. شاید وجود خواهد داشت داستان در آتلانتا (قرار دادن نام اینجا) برنده یکی دیگر از سری جهانی عنوان در مقابل خشن جمعیت.

در هر صورت اجازه دهید نگه داشتن سالم بحث در مورد چنین ظریف بحث و یا اینکه آیا آنها واقعا تلاش یک قربانی bunt در هفتم زمین باز یافته.

نگه داشتن خواندن. صحبت کردن نگه دارید.

— کریس Inquirer Group, ورزشی, ویرایشگر,

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب