ووهان برنامه برای تست تمام 11 میلیون نفر به کروناویروس ایجاد تردید

دولت چین در شهر ووهان گفت: این آزمایش سه میلیون نفر برای coronavirus و با هدف تست تمام 11 میلیون.

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 26 اردیبهشت 1399

دولت چین در شهر ووهان گفت: این آزمایش سه میلیون نفر برای coronavirus و با هدف تست تمام 11 میلیون.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Coronavirus مربوط به محدودیت های تنظیم شده برای سهولت بیشتر در بیشتر ایالات متحده به عنوان stay-at-home سفارشات در حال به چالش کشیده و در برخی از ایالت ها در حالی که در چین کارشناسان در حال بازجویی امکان تست هر ساکن در شهر ووهان مرکز اصلی این بیماری همه گیر.

تعداد coronavirus موارد بیش از 4.4 میلیون دلار در سطح جهان تقریبا یک سوم در ایالات متحده و مرگ و میر در صدر 302,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا مرگ و میر به تنهایی نزدیک است 86,000. کارشناسان می گویند رسمی شماره به احتمال زیاد درک میزان این بیماری همه گیر.

افزایش اقتصادی و میر در ایالات متحده است که با اضافه کردن فشار متحده اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی شده است. بیش از 2.9 میلیون کارگر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به 36.5 میلیون تعدادی از برنامه های کاربردی در دو ماه پس از coronavirus منجر به گسترش کسب و کار تعطیل.

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: آمریکا در موارد ضربه 1.4 میلیون; مرگ و میر بالا 85,000.
  • دانشگاه جانز هاپکینز: جهان گسترده ای از موارد بیش از 4.4 میلیون; مرگ و میر بالا 302,000.
  • بیشتر reopenings در حال برنامه ریزی برای پنج شنبه در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا

بیشتر محدودیت های تنظیم شده به سهولت جمعه در آیووا و بخش هایی از نیویورک و ویرجینیا و اورگان است.

روز دوشنبه در فلوریدا دو سخت ترین-آمار شهرستان اجازه خواهد داشت به آغاز بازگشایی Gov. ران DeSantis گفت. میامی-Dade و Broward شهرستان باید دولت بیشترین تعداد موارد تایید شده از Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

در ویسکانسین برخی از کسب و کار شروع بازگشایی پنج شنبه یک روز پس از یک محافظه کار اکثریت در دولت دیوان عالی کشور یک ایالت اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. تونی Evers, یک دموکرات است. این روشن نیست که چگونه به طور گسترده ای در کسب و کار خواهد بازگشایی: برخی که آیا دوباره بسته بدون ساعت پس از شهرستان صادر دستورالعمل.

در میشیگان که گزارش شده بیش از 49,000 موارد و تقریبا 4,800 مرگ و میر قانونگذاران لغو اصلاحات در جلسه روز شنبه به تظاهرکنندگان برخی از مسلح جمع شده بودند برای سومین بار در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اقامت-در-خانه محدودیت.

یک اعتراض است و انتظار می رود در ایالتی پنسیلوانیا پایتخت در روز جمعه یک روز پس از رئیس جمهور تهمت بازدید از پزشکی-شرکت توزیع در دولت اظهار داشت: "ما باید به خود فرماندار در پنسیلوانیا شروع به باز کردن در اینجا." رژیم صهیونیستی. تام گرگ دموکرات تهدید کرده است که خودداری فدرال کمک به شهرستانهای که باز قبل از دولت تغییرات خود را هدایت.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

بازار بورس نیویورک گفت: این امر بازگشایی آن طبقه به تعداد محدودی از معامله گران که مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و رعایت اجتماعی-فاصله, قوانین, on May 26.

به عنوان محققان مسابقه برای پیدا کردن درمان برای Covid-19 مطالعه هزاران نفر از مردم که از دریافت خون پلاسما انتقال از بهبود بیماران نشان داد این درمان به نظر می رسد امن و هموار کردن راه برای آینده مطالعات و آزمایش های بالینی. این مقاله توسط پژوهشگران در کلینیک مایو دانشگاه ایالتی میشیگان و دانشگاه جانز هاپکینز نیست و در عین حال کارشناسی شده.

دولت چین در شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته و که در آن یک کلاستر جدید از عفونت مطرح است ترس از موج دوم انتقال گفت: آزمون تمام 11 میلیون نفر.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

دولت شهرستان گفت: این آزمایش از سه میلیون تا کنون با ساکنان که نیست قبلا تست شده و افراد مسن و افرادی که زندگی می کنند در پرجمعیت املاک و مسکن در اولویت قرار داده شده.

برخی از سوالات مطرح شده در مورد امکان چنین مقیاس گسترده ای تست.

فنگ Zijian معاون مدیر چینی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که این احتمال وجود دارد که جدید خوشه ها ادامه خواهد داشت و نیاز به کنترل از طریق هدفمند توده تست.

جیانگ Qingwu سابق مدیر موسسه بهداشت عمومی در دانشگاه Fudan گفت که آزمایش هر ساکن ووهان هزینه دو میلیارد یوان ($282 میلیون) به نامشخص اثر است. "من امیدوارم که ووهان را مقامات دولتی می تواند به آرام کردن" او گفت:.

چین مشخص شده اولین دوره 30 روزه بدون جدید و میر گزارش شده از coronavirus با چوب خط حساب کردن بدون تغییر در 4,633 پس از تاریخ 14 آوریل. تعداد موارد گزارش شده در سرزمین اصلی چین افزایش یافت به 82,933 روز جمعه پس از ملی کمیسیون بهداشت گزارش چهار عفونت های جدید, همه مربوط به اخیر خوشه با منشا ناشناخته در شمال شرق استان جیلین است که مطرح شده آن هشدار سطح متوسط به پايين از روز جمعه.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در یک نشست خبری در روز جمعه Li Mingzhu رسمی در چین ملی کمیسیون بهداشت گفت که چین نشده بود را تکذیب کرد سازمان بهداشت جهانی دسترسی به ووهان موسسه ویروس شناسی که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها پیشنهاد ویروس ممکن است سرچشمه گرفته است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo شده است هل دادن برای ایالات متحده دسترسی به آزمایشگاه و گفت: این کمک خواهد کرد که جهان درک بهتر منشاء این بیماری همه گیر. هیچ شواهد بتن پدید آمده برای حمایت از آزمایشگاه تئوری و دولت چین بارها و بارها آن را تکذیب کرد.

کره جنوبی روز جمعه گزارش 29 بیشتر موارد 17 نفر از آنها مربوط به یک خوشه از عفونت منشاء آن در سئول Itaewon محله. بسیاری از جدید موارد گزارش شده بودند در شهر سئول کره جنوبی اینچئون پر جمعیت مناطق شهری افزایش ترس که این ویروس به راحتی می تواند گسترش به مردم بیشتر.

نوشتن به شا هوآ در sha.hua@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب