یکبار برای همیشه از شر قلعه بادی خلاص شوید

خبر خوب این که ساخت شهربازی روباز این مجتمع هم در دستور کار قرار گرفته و در حال حاضر در مرحله خاکبرداری است.

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

خبر خوب این که ساخت شهربازی روباز این مجتمع هم در دستور کار قرار گرفته و در حال حاضر در مرحله خاکبرداری است. اگر به بیلیارد و بولینگ علاقه دارید، شهربازی خلیج فارس شیراز گزینه فوقالعادهای برای یک عصر خاطرهانگیز است. مجتمع تجاری، تفریحی، توریستی و اقامتی خلیج فارس در ابتدای شهر جدید صدرا واقع شده و یکی از وسیعترین و مجهزترین مجتمعهای تجاری ایران و جهان به شمار میرود. اکثر افراد باهدف بازدید از جاذبههای تاریخی به این شهر سفر میکنند، غافل از اینکه مدرنترین و بزرگترین شهربازی مسقف کشور در شیراز واقع شده است. از نمونه مشاغل این شهربازی میتوانیم به آتشنشانی، پلیس، فرودگاه، تعمیرگاه ماشین، دندانپزشکی و مواردی دیگر اشاره کنیم. قلعه سحرآمیز در کنار «لونا پارک 1» قرار گرفته و نمونه بازیهای آن شامل: ماشین کوبنده، تیراندازی لیزری، رانندگی و مواردی از این دست است. در پارک المهدی یک شهرک ترافیک کوچک طراحی شده و کودکان میتوانند تا حدودی با برخی از علائم راهنمایی و رانندگی آشنا شوند. چراکه در کنار شهربازی آن، یک فودکورت با انواع فستفودها، غذاهای ایرانی و لبنانی ساخته شده و از همه هیجانانگیزتر یک اتاق فرار پنیک روم نیز در این مجتمع وجود دارد.

این شهربازی برای کودکان دو تا 13 سال مناسب است. شاید شما با خواندن این مطلب ترغیب شدید که به این شهر سفر کنید و جاهایی را ببینید که از نظر شما زیباترین باشند. شهربازی ایران لند شیراز با بیش از 130 دستگاه بازی برای تمام سنین، به عنوان وسیعترین و بهروزترین شهربازی سرپوشیده کشور شناخته میشود. قلعه بادی وسیلهای است که در پارکهای بزرگ و اماکن تفریحی، شهربازی یا به تازگی در مهدکودکها استفاده میشود و ممکن است در مدلهای مختلفی یافت شود. نکته جالب اینکه این پل بسیار محکم ساخته شده به طوری که بعد از ۹۰ سال هنوز قابل استفاده است. این پل بر روی «رودخانه بابلرود» ساخته شده و با ساخت آن، بخش شرقی و غربی فریدونکنار به هم وصل شدند. از شهربازی های قدیمی تهران، دنیای بازی چمران است که بیشتر آن را با نام «بولینگ عبدو» میشناسند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که بزرگترین و مدرنترین شهربازی مسقف کشور در تهران قرار ندارد و در شیراز واقع شده است. مجتمع نگین فارس که در خیابان فرشته شیراز واقع شده، یک مجتمع تازه تاسیس و لوکس است که در 3 طبقه ساخته شده است. در واقع بر خلاف ظاهر پر جزئیات و حجیم، این محصول بسیار سبک بوده و در حالت باد شده نیز به راحتی قابل حمل است.

در حالت کلی، غیر از شهربازی، وجود سالنهای ورزشی، رستوران، پردیس سینمایی و فضاهای مختلف دیگر، این مجموعه را بیش از پیش جذاب کردهاند. بازدید از این قلعه که بسیار جذاب است. یکی از جذابیتها پل فلزی فریدونکنار این است که میتوانید روی آن ایستاده و طلوع و غروب خورشید را تماشا کنید. علاوه بر این، با خرید اشتراک «طاقچه بینهایت» و پرداخت هزینهای معادل هزینهٔ خرید یک کتاب، میتوانید به بیش از ۳۰ هزار کتاب متنی و صوتی در طاقچه دسترسی پیدا کنید. در این گورستان میتوانید سنگهای بزرگی را ببینید که ریشه در گذشته دارند و هر کدام از آنها داستانی را از زمانهای قدیم بازگو میکنند. از قلعه های بازی نوع خانگی معمولا در منازل استفاده شده و در صورتیکه جهت مهد کودک ها و مراکز کودک یاری استفاده شود زود تر دچادر آسیب دیدگی میشوند، این محصولات معمولا در دو مدل یک و دو نفره تولید شده که قیمت بسیار پایین و ارزانی دارند، جنس اکثر آنها از پلاستیک فشرده است که در صورت خرابی و پنچری با چسب مخصوص اینتکس قابل تعمیر میباشند. قلعه بادی کودک اینتکس طرح دونات از سری محصولات با کیفیت و پر کاربرد اینتکس است که مختص کودکان طراحی و تولید شده است.

به همین دلیل تطابق این محصول با سلیقه کودک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. سپس با استفاده زا آن پمپ باد مخصوص و دریچه های تعبیه شده بر روی بدنه اقدام به ره اندازی محصول کنید. برای بزرگسالان هم یک سالن بولینگ با 12 خط و یک سالن بیلیارد وجود دارد. در طاقچه بیش از ۹۰ هزار کتاب وجود دارد. با توجه به قدمت بیش از ۹۰ ساله، این پل یکی از بناهای تاریخی شهر است. یک هتل بینالمللی 5 ستاره، یک پردیس سینمایی با 8 سالن نمایش، 2500 واحد تجاری، سالنهای ورزشی، استخر، سونا، جکوزی و غیره از بخشهای مختلف این مجتمع هستند. تکههایی از دیوار قلعه، قسمتی از فضای سرپوشیده پایههای یکی از برجهای نگهبانی و غیره از این مجموعه به جای ماندهاست. به همین دلایل، در این متن بهترین شهربازی های تهران را به شما معرفی میکنیم. دستگاههای بازی متنوع، امن و مدرن، شاید تمام چیزی باشند که از یک شهربازی خوب توقع داریم. در ذهن شما چه چیزی یک شهربازی را تبدیل به بهترین شهربازی شهر میکند؟ Th​is has be en g enerat​ed  wi᠎th the ᠎help  of GSA Con​tent᠎ Generator D emoversion​.

آخرین مطالب