حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه لوازم خانگی با پشتوانه واردات مستقیم، مو

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه لوازم خانگی با پشتوانه واردات مستقیم، مولودی متاع Moloudimall

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی تیم مولودی مال با بیش از سه دهه عمل فن ای در حوزه اسباب خانگی، به این معنی که از سال 1370 مشغول به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی فرآورده در راستا فروش لوازم خانگی اهمیت توجه به استانداردها و نیاز مشتریان حساس بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

هم درحال حاضر مولودی مال مفتخر می باشد که دارای دقت به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار لوازم خانگی جمهوری اسلامی ایران باشد. در گفتگویی که با مادح مولودی مدیر ارشد همین تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه همپا آوردیم:

امید هست که مشتریان مستمر و دیرین نیز کلیدی حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه سایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی فرآورده به جهت مشتریان قدیمی به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به وبسایت مولودی مال میتوانید از آدرس زیر استفاده نمایید:

آدرس وبسایت قانونی گروه مولودی مال: https://moloudimall.com/

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سال های گذشته به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این شرکت فعالیت خود در راستا لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ مهم واردات محصولات اصلی میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا مهم برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از همان در آغاز بر همین اصل بوده می باشد که لیاقت مشتری کالی ناب خرید کردن یک جنس حیاتی کیفیت و راضی بودن بخش می باشد و نه هر کلایی حساس هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات دارای کیفیت و نیز ارزش مطلوب و رقابتی می باشد کار بسیار پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین مجموعه امیدوار میباشد که به یاری خدا و همت همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق همین دارای موفق بوده‌اند در آینده هم جهت جلب رضایت مندی عمده مشتریانشان تلاش ببیشتری صورت بدهند.

کالی ناب بی حریف در بها محصولات شیائومی در بازار

در ضمن دکان کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اساسی بها رقابتی و مضاعف عالی به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در حیث گرفت.

برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

آدرس وب وب سایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

لوگو کالی ناب
لوگو دکان کالی ناب

فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک وبسایت آیتم پسند به جهت بانوان و نوعروسان نقص‌ پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از ابتدا سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن بنا گذارده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا دارای خدماتی گوناگون و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، با نگاهی اهمیت و هدف رضایت مشتریان خویش را از میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود گزینش کند؛ مطمئن‌تر، حساس کیفیت‌تر و حساس ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

در ارتباط اساسی وب سایت خانگی لند مهم مدیر فروش با شخصیت همین مجموعه توانا و مهم کیفیت حرف کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع زیاد فراوان این وبسایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، اما پاسخ آقای هیمن عبداله پوری دوچندان جذاب و کافی بود:

در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و دارای مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز گفتمان نشستیم و مهم متخصصین همین راستا در جهت همکاری برای پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش گروه خانگی لند

مشاهده و تحلیل محصولات وب سایت خانگی لند پیشنهاد میشه، به ویژه برای بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

آدرس وب سایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

پیشرومال یک وب سایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین تیم سایتهایی می باشد که تمرکز با آن‌ها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، همین مغازه در سال 1400 حساس فروش محصولات وبسایت آمازون در کشور‌ایران و حساس ارزش کمتر از این سایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به رخ جدی، فعالیت خویش را در زمینه محصولات 'خانگی گجت و جانبی اهمیت کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف همین مجموعه فروش محصولات اصلی میزان مرغوب بودن و حیاتی بها های مطلوب و سرویس ها مختلفی از دیگر وبسایت ها می باشد. تیم پیشرومال عملکرد بر ارسال محصولات در سرعت بالا ترین زمانه و بالاترین سرویس ها را دارد.

مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال عملکرد شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت تصور راحت ثبت سفارش نمائید.

در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو فرآورده را در بخشی این نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت پیروز آمازون در محصولات این وب سایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به همین سایت بزنید، شاید شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در بقیه سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

فروشگاه پیشرومال
لوگو دکان پیشرومال

یک وبسایت بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنج‌مین گزینه از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی ولی لازم به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به عمل شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را به جهت مشتریان فراهم می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جذاب در گزینه لپ تاپ استوک قیمت آن است. میزان دارایی مورد نیاز به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم دارایی آیتم نیاز به جهت خرید یک لپتاپ جدید مهم مشخصاتی شبیه است.

اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی اهمیت این تیم در ارتباط باشید و محصولات همین فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن سوای نگرانی

مسئله اساسی در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی تصور مشتریان، مسلما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را به جهت کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در زمانه استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع و برگشت داده و یا هزینه را به حساب خریدار واریز می کنند و یا دستگاهی بدون اختلال احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اصلی اعتنا به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

برای خرید کردن و یا بازدید دسته های محشر لپ تاپ استوک مطلقا به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

در نهایت در یک جدول میتوانیم همین چهار مغازه رو کلیدی نیز مقایسه کنیم:

در جدول پایین عملکرد کردیم بهترین ویژگی های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه سرویس ها 1+4 مغازه معرفی شده

در صورتی که شما هم دکان خوبی میشناسید بدون شک معرفی کنید.

نکات اهمیت در خرید کردن اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از نحوه اینترنت، علتی حیاتی به جهت موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین مدل معاملات شک وتردید دارا هستند چون نگران‌اند که دیتاها شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اصلی کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی بخش اعظم خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار نو نوآوری می‌شود. حساس وجودِ این، هنوز هم اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از اینترنت تردید دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته مهم که در خرید کردن اینترنتی باید به آن دقت نمایید همین است که خرید خود را از یک وبسایت دارای و خوش سوابق انجام دهید. مطلقا نظرات اعضا در رابطه با ارآیه محصول و رضایت مشتریان را در نظر بگیرید.

به این نکته توجه کنید که به جهت پیدا کردن سایت های دارای در نتیجه های کاوش ممکن میباشد تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی نمایید وب سایت هایی که میشناسید را گزینش نمایید نه لزوما وبسایت هایی که در نتیجه های ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در نام تارنما مراقب نادرست املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و قطعا از صدق و درستی آدرس وبسایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای حیاتی ssl اعتبار خرید کنید

هرگز اهمیت استعمال از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده میباشد ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی همین گزینه را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که حساس SSL رمزگذاری شده هست نشانی اینترنتی آن حیاتی HTTPS شروع می شود نیکی تنها حیاتی HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در آدرس توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار وضعیت تحت قرار دارد که جایگاه قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در وب سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. این استاندارد تا جایی اهمیت میباشد که وب سایت گوگل Chrome هر صفحه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین کار هایی که در سال های اخیر در درون مرز و بوم شروع شده، ثبت و سوق دهی مغازه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به فروشگاه های آنلاین داده می شود بهترین راه و روش برای تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت معتبر از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی مغازه های آنلاین می توانند اهمیت ثبت نام اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir التماس تصویب اطلاعات و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همچنین تمامی فروشگاه های مورد تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به ملازم یک یا این که یک‌سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی عمل چندان سختی نیست. در نتیجه درصورتیکه می خواهید از امنیت یک وب تارنما تماما مطمئن گردید به اندازه می باشد به ورقه کسب و کارهای اهمیت نماد اعتماد الکترونیکی در این وب وب سایت مراجعه کنید و مهم یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت آیتم نظر اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در این ابتدا بایستی دقت داشته باشید که هرگز به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت فردی استعمال می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اساسی به کار گیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را اصلی بانک گزینه لحاظ برقرار می کنند. به این ترتیب در صورتی که به نوار نشانی وب تارنما بانکی که از روش فروشگاه به آن متصل شده اید دقت کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را مشاهده کنید. چنانچه ورقه خزانه گزینه نظر کلیدی عبارت http می باشد هیچوقت اطلاعات حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در هنگام وارد کردن داده ها کارتتان در صفحه خزانه گزینه نظر، حتی درصورتیکه تمامی حالت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری نمایید تا ضریب امنیتی عمل شما بالاتر باشد. همچنین تا حد قابلیت از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مثل مدرسه ها و کالج به جهت انجام خرید کردن اینترنتی به کار گیری نکنید.

از مرورگر به روز استعمال کنید

بسیاری از اشخاص از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد مانند internet اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای دیرین دیگر به کارگیری می‌کنند.

توجه نمائید که در صورتی که به سالم اطلاعات خود مهم می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق بر روی مرورگر خویش ببینید، از آخری نسخه مرورگر آیتم علاقه‌تان به کار گیری کنید. چون در اورجینال مرورگرها خویش کلیدی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اهمیت کشف آن ها نسخه‌ای نو جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری نسخه مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی به کار گیری کنید.

از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین موردها امنیتی به جهت خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اساسی روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرز و بوم فراوان گسترده شده و اکثری از کسانی که اطلاعات مقداری از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در موقعیت رمز ثابت شما برای خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طریق فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک صفحه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری به جهت رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای واژه رمزی می باشد که می‌تواند فقط به جهت یک بار در تراکنش مورد استفاده قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ استدلال شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مملکت است. به همین خاطر استفاده از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در فرمان عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود با جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و صرفا بوسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از شیوه اس ام اس و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده برای ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز مهم هدف ارزیابی و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر بانک برای دریافت هدایت و خدمات مرتبط اهمیت رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها اخذ کنند. همینطور در صورت بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین اهمیت را از طرز روابط‌عمومی مدیر شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که دارای مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از شیوه یکی از بانک‌های سرزمین دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از طرز کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی اساسی طراحی و ساخت درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های دارای بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد نمودن داده ها بانکی، مبادرت به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود اقدام کنند.

مجرمان سایبری اصلی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد ورقه جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا این که در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن گوشه ای از پول فرآورده به تیتر پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و سپس انقطاع رابطه می‌کنند.

در پایان گشوده نیز می بایست به این نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه دارای را نمی اقتدار صرفا حساس توجه به مرتبه آن در وب وبسایت هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن می باشد یک برگه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی دارای هزاران تماشا کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. دارای رعایت این نکات بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در دهه اخیر، کلیدی دقت به شتاب بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید کردن اینترنتی رغبت دوچندان متعددی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از آغاز کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که مهم اعتنا به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از دنیا گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی می باشد که می‌تواند برای اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما کمک نماید و درایت شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا ببرد تا در غایت خرید اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم این مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوب تر کمک کننده و راهنما باشد.

با تشکر

زیاد
آخرین مطالب