5 فیلیز تست مثبت برای COVID-19; تیم نزدیک اردوگاه

فیلادلفیا فیلیز خاموش خود را در زمستان مجموعه پس از پنج بازیکن تست مثبت برای COVID-19 و حداقل دو نفر دیگر تیم

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 31 خرداد 1399

فیلادلفیا فیلیز خاموش خود را در زمستان مجموعه پس از پنج بازیکن تست مثبت برای COVID-19 و حداقل دو نفر دیگر تیم ها بسته اردوگاه جمعه, بالا بردن امکان coronavirus همه گیر می تواند فرضا تمام تلاش را در یک فصل لیگ بیس بال.

تورنتو بلو جیز توقیف سایت خود را در Dunedin, فلوریدا — حدود پنج مایل از فیلیز' اردوگاه در ویکی — بعد از یک بازیکن نشان داد نشانه های سازگار با این ویروس.

سان Francisco Giants' تسهیلات در اسکاتسدیل آریزونا بسته شد بعد از یک نفر که تا به حال شده به این سایت و یکی از اعضای خانواده به نمایش گذاشته علائم پنج شنبه.

همچنین Houston Astros گفت: یک بازیکن کار خود را در بهار اردوگاه در غرب پالم بیچ فلوریدا آزمایش مثبت چند روز پیش و دوره نقاهت بود.

این تعطیلی آمد در حالی که MLB صاحبان و بازیکنان سعی کنید به مذاکره یک معامله به شروع فصل در میان همه گیر با طرفین در گیر تلخ اختلاف بر سر پول است.

دو طرف امیدوار بود به بازیکنان شروع آزمایش سه شنبه و پس از آن شروع دور دوم بهار آموزش آخر هفته آینده. اکثر تیم ها احتمال برگزاری این تمرینات در خانه خود ballparks به جای در بهار اردوگاه در فلوریدا و آریزونا.

در اوایل این هفته معاون کمیسر دن Halem نوشت: در نامه ای به اتحادیه بازیکنان کننده ارشد بروس مایر که "گسترش COVID-19 شیوع بیماری در سراسر کشور در طول هفته گذشته و این واقعیت که ما در حال حاضر می دانم چندین 40-مرد فهرستی از بازیکنان و کارکنان که آزمایش مثبت افزایش یافته است خطرات مرتبط با شروع بهار آموزش در چند هفته آینده."

با توجه به پیامدهای شیوع بیماری در فصل فیلیز گفت: "خیلی زود است که به می دانم."

این اتحادیه بازیکنان پیشنهاد 70-بازی به طور منظم فصل برنامه دوشنبه, برنامه بلافاصله رد بیس بال کمیسر راب مانفرد. طرف 10 بازی و حدود 275 میلیون از هم جدا. طرف صحبت کرده بود در مورد داشتن روز افتتاحیه در جولای 19.

"MLB است به اطلاع انجمن که آن را نمی خواهد پاسخ به آخرین پیشنهاد و نمی خواهد بازی بیش از 60 بازی ها" این اتحادیه در بیانیه ای گفت: شب جمعه.

فیلادلفیا شد, اولین تیم لیگ شناخته شده بود زده شیوع. سه نفر از کارکنان در این اردوگاه نیز آزمایش مثبت و فیلیز نیست شناسایی هر یک از کسانی که تحت تاثیر قرار است.

فلوریدا را تجربه کرده است افزایش حوادث از موارد جدید و نرخ آن آزمایش مثبت برای COVID-19. بیش از دو هفته گذشته نورد متوسط تعداد روزانه موارد جدید در فلوریدا افزایش یافته 1,422.7 یا 144.4%.

فیلیز گفت: اولین مورد تایید شده شنبه رخ داده است. این باشگاه گفت: هشت کارکنان آزمایش منفی برای این ویروس در حالی که 12 کارکنان و 20 بازیکن — عمده leaguers و جزئی leaguers — زندگی در ویکی منطقه در حال آزمایش هستند.

فیلیز بسته تسهیلات خود را در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل ورزشی. بازیکنان از بازگشت از صدمات اجازه داده شد تا برای ادامه نوتوانی پس از این تاسیسات بود و کاملا تمیز. چند تیم ورزشی مربیان و کارکنان باقی مانده برای نظارت بر ایمنی و اقدامات احتیاطی گرفته شد.

چند بازیکن بیشتر شروع به کار در این مرکز بیش از چند هفته گذشته اما, اندازه گروه محدود شد.

در بیانیه مدیریت شریک جان میدلتون گفت: "فیلیز متعهد به سلامت و رفاه ما بازیکنان و مربیان و کارکنان به عنوان بالاترین اولویت ما است."

"به عنوان یک نتیجه از این تایید تست تمام امکانات در ویکی بسته شده اند و به طور نامحدود به تمام بازیکنان و مربیان و کارکنان و بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که مقامات پزشکی اعتماد به نفس است که این ویروس را تحت کنترل است و ما امکانات ضد عفونی," او گفت:.

جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن که نمی بازگشایی بهار اردوگاه آنها را به اشتراک با هوستون پس از بسته شدن سهم خود را در اواسط ماه مارس گفت: آنها می خواهم تا به حال یک جزئی لیگ بازیکن تست مثبت در مرکز خود را در جمهوری دومینیکن.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب