6 سال پس از ATV تصادف, Georgia Tech را Jaylend Ratliffe نزدیک خط پایان

زمانی که Georgia Tech بسته دانشگاه خود را در اواسط ماه مارس به دلیل گسترش coronavirus Jaylend Ratliffe به خانه

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 1 خرداد 1399

زمانی که Georgia Tech بسته دانشگاه خود را در اواسط ماه مارس به دلیل گسترش coronavirus Jaylend Ratliffe به خانه بازگشت به لرینبرگ, N. C., و سپس بازگشت به آتلانتا تنها چند روز بعد. کوتاه ماندن یاد او را دوباره, چگونه زندگی خود را تغییر داده بود پس از او وارد شده در Tech در سال 2016.

"آن را مانند خانه است که برای شما دیگر" Ratliffe گفت.

یک پسر کشور که پیش بینی بودن دلتنگ زمانی که او در سمت چپ به صورت Tech چهار سال پیش Ratliffe در حال حاضر هیچ علاقه ای به ساخت عمر خود را در بازگشت به خانه.

"آسمان محدود" گفت: Ratliffe, 23. "من نمی خواهد ذهن بودن در هر شهر است."

Ratliffe چشم انداز آینده خود را تنها بخشی از تحول شخصی که او تجربه کرده است و پس از ثبت نام در فن آوری در ژانویه 2016. افزایش ارشد در اسکاتلند بالا در تابستان 2014, Ratliffe متعهد شد به بازی کارفرمایی برای تکنولوژی زمانی که او دچار ضربه مغزی در حادثه ATV است که در نهایت به پایان رسید خود را حرفه ای بازی فقط به عنوان آن را به نظر می رسد آماده به اوج.

با تشکر از مربی سابق پل جانسون تصمیم به افتخار خود را به بورس ارائه دهد حتی اگر آن را بسیار بعید است که او تا به حال بازی یک ضربه محکم و ناگهانی Ratliffe بود قادر به حضور در تکنولوژی. اما همزمان به تعقیب وی را از تحصیل در رشته ادبیات, رسانه و ارتباطات, Ratliffe تلاش کرده است با از دست دادن هویت خود را به عنوان یک بازیکن فوتبال. او آن را به نام بزرگترین چالش از زمان خود را در فن آوری, آزمایش هایی که باعث افسردگی و افزایش علمی خود را در تلاش.

با ورزشی, وضعیت, رفته, او گفت:, "من احساس می کنم معنی نیست که هر چیزی را به هر کسی."

Ratliffe همچنان به مبارزه با حس خود را از خود, اما او نیز در پرتگاه از اتمام مدرک خود را. اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده او را پایان ترم خود را در پایان ماه ژوئیه و اولین مرحله از کار خود را حرفه ای.

"من فکر می کنم که این یک داستان از یک مرد جوان که به یکی از دانشکده های مهندسی در جهان ساخته شده و آن را اتفاق می افتد برای خود" گفت: Jocelyn Wilson, استادیار که علم نژاد و فن آوری کلاس Ratliffe گرفت و در بهار سال 2019. "و او آن را به اتفاق می افتد در زمین فوتبال است. او ساخته شده آن را اتفاق می افتد در کلاس درس."

'هیچ چیز بدتر از آن روز'

Ratliffe هنگامی که یک چشم انداز جذاب در اسکاتلند بالا در لرینبرگ.

"او می تواند پرتاب توپ; او واقعا خوب رهگذر و او واقعا سریع و گریزان" جانسون هفته گذشته گفت: "او کمی بزرگتر از (سابق Tech جاستین ستاره Thomas). اگر شما بخواهید هر کسی از پایین وجود دارد, او یک جهنم از یک بازیکن در مدرسه بالا است."

یک امتیاز بسیار چشم انداز Ratliffe متعهد به تکنولوژی در مارس 2014. اما ATV حادثه که در ماه جولای همه چیز را تغییر داد. او شکسته جمجمه دچار خونریزی در مغز و مغز او دارای عقاید به این نکته که بخشی از جمجمه او تا به حال برداشته شود. او القاء شده به حالت اغما رفت. اما او جان سالم به در برد و از بیمارستان مرخص شد. که در ماه سپتامبر.

بدترین روز زندگی خود را, او گفت: زمانی بود که خود دکتر به او گفت که او نمی خواهد بود قادر به بازی فوتبال که قرار می گیرند.

"هیچ چیز بدتر از آن روز, پس از آن, بعد از آن روز, آن را مانند یک فرایند مداوم," Ratliffe گفت. "من فقط استفاده کردم برای شنیدن" نه.""

او خود را امضا کرد نامه ای از قصد و تکنولوژی در فوریه 2015 و پس از آن منتظر اضافی ترم برای ثبت نام در ژانویه 2016. Ratliffe گفت که او پاک شده است توسط خود جراح مغز و اعصاب و آموزش شده بود قبل از ورود در محوطه بود اما او پاک نیست به بازی در فن آوری.

او تا به حال انتظار می رود برای زندگی حرفه ای او به پایان رسید اما تنظیم به کالج دشوار بود. مانند بسیاری از دانشجویان سال اول, او می خواست برای ایجاد خود را در میان همسالان خود و یکی از راه های مطمئن است که او تا به حال شده است قادر به انجام این کار – فوتبال خود را توانایی – در زمان گذشته.

"هنگامی که من برای اولین بار به Tech, من احساس می کردم یک 40 ساله در یک 18 ساله, بدن چون من می گفت چگونه من استفاده می شود به انجام این کار و من استفاده می شود به انجام این کار" Ratliffe گفت.

رابطه نزدیک با جانسون

جانسون قرار داده و او را برای کار به عنوان یک دانش آموز دستیار. او جدولها نقش و خراب تمرین و بازی های ویدئویی. نزدیک بودن به جانسون به او متفاوت قدردانی خود را برای بازی-برنامه ریزی و playcalling فراست.

جانسون تماس خواهد بود همان بازی چهار یا پنج جرقه بزند در یک ردیف Ratliffe گفت: "از آنجا که او به معنای واقعی کلمه انتخاب یک بازیکن در دفاع. مربی تیم جانسون خواهد نوع بازی where's Waldo?' که آن را به در حال اجرا خود را به جرم. او را پیدا کردن که در آن والدو بود و انتخاب او در کل بازی است."

دو توسعه یک رابطه نزدیک در این فرآیند است. جانسون در آنجا ماند و پس از Ratliffe به نگه دارید تا مدرسه خود را. در طول دوره از زمان خود را در فن آوری Ratliffe گاهی اوقات skirted مشکل مثل گم شده یک کلاس Ratliffe گفت.

"مربی چلسی برای اولین بار به جلو و من در دفتر خود و بگید " هی من نمی شما را در اینجا برای شما به B. S. در اطراف' " Ratliffe گفت. "من شما را به اینجا آورده برای شما را به انجام چیزی با خود نمی بازگشت به لرینبرگ می شود و هیچ کس."

آنها همچنان به ماندن در گاه به گاه لمس پس جانسون بازنشسته در ماه دسامبر سال 2018 است.

"من قصد ندارم بگویم او پدر من است اما او بود تا آنجا که او چگونه با تعامل من" Ratliffe گفت.

"او بزرگ شده و بالغ" جانسون گفت. "او یک بچه خوب."

در همان زمان Ratliffe است مجادله با دیگر قادر به بازی فوتبال. یک مسیحی Ratliffe گفت: این درحالی است که خدا برای در نظر گرفتن توانایی های خود را به بازی فوتبال. بر خلاف اکثر رقابتی ورزشکاران Ratliffe را دیدم هرگز به پایان کار خود را در آینده و تا به حال هیچ شانسی برای رسیدن خودش.

احتمالا هر روز او گفت: "من به عقب نگاه کنید و من مانند" دنگ من این فرد است.' "

یک زندگی جدید در آتلانتا

اما او همچنان به فشار رو به جلو و به آغوش آتلانتا و زندگی است که یک فن آوری مدرک ارائه می کنند. زمانی که او دانشجوی سال اول او اغلب می خواستم به بازگشت به خانه برای تعطیلات آخر هفته Ratliffe مادر شارون مک اینتایر گفت. اما در طول زمان سفر به لرینبرگ یک روستایی شهرستان از حدود 15000 نزدیکی کارولینای جنوبی, مرز, رشد کمتر.

او در آنجا زیاد بود به انجام زمانی که او آمد و او تا به حال دوستان که به مشکل قانونی و در حال حاضر در زندان با توجه به مک اینتایر. در نهایت Ratliffe تصمیم او برای بازگشت به زندگی می کنند.

"باید صادقانه با شما من خیلی خوشحالم که او ساخته شده است که تصمیم" مک اینتایر گفت. "است که احتمالا یکی از بهترین تصمیمات است که او را تا کنون در زندگی خود را."

پس از آن بود که او ساخته شده خود را سریع U-نوبه خود زمانی که او به خانه بازگشت و به لرینبرگ زمانی که این بیماری همه گیر بسته پردیس, اما پس از آن به زودی سوار به آتلانتا و آپارتمان خود را در نزدیکی محوطه دانشگاه. آن را در بخشی از آنجا که او نمی باید دسترسی به اینترنت در خانه, اما همچنین به این دلیل او به سادگی ترجیح داده بودن در آتلانتا.

علاوه بر Johnson, او تا به حال حمایت از فوتبال مشاور تحصیلی براندون Pottebaum و استادان مانند ویلسون. در زمان های مختلف در برخورد با سخت کار کردن از فن آوری آموزش و پرورش Ratliffe می خواستم به آن را بسته و به خانه بروم.

"براندون خواهد بگوید من شخص شما در حال گرفتن یکی از معتبر ترین مدارک تحصیلی در جهان,'" Ratliffe گفت. "این امر می تواند احمقانه برای شما به انجام این کار است.'"

ویلسون گفت که او متوجه Ratliffe – او نشسته در ردیف جلو و مایل بود به سوال بپرسید که نشان داد چه او نمی دانست – و احساس چیزی خاص در مورد او.

به عنوان او را به او را می دانم و آموخته های خود را در گذشته او به او را تشویق به کانال خود را از سرخوردگی و خشم نسبت به پایان رساندن مدرک خود را و به رسمیت شناختن آنچه که او در میان انجام می باشد.

"در پایان روز زمانی که شما فارغ التحصیل و شما قادر به این می گویند: شما رفت به گرجستان و شما قادر به پرش از طریق و از طریق تمام این چالش ها" ویلسون گفت:. "این داستان در حال رفتن به طنین در راه است که هیچ یک از ما حتی می توانید تصور کنید در حال حاضر."

فراتر از تکنولوژی

تابستان گذشته او زندانی برای RaceTrac آموزش با انسان-مدیر منابع. در پاییز پس از کار کردن با مربی جف کالینز و کارکنان خود را در بهار و تابستان, او گفت که او تصمیم به ترک نقش خود در این تیم به تمرکز بر روی پیدا کردن کار. او گفت: Collins بود: "100 درصد حمایت" از تصمیم و نگه داشته و او را در دانش خود را.

سلامت خود را خوب است اگر چه خود خوب-هماهنگی حرکتی و تعادل بودند در این حادثه آسیب دیده. او اجرا می شود به طور منظم.

او دارای دو کلاس یک زمین علوم کلاس و حساب دیفرانسیل و انتگرال. او باید به پایان رسید و در پایان ماه ژوئیه که او را برای اولین بار در خانواده (او دومین فرزند ارشد از چهار پسر) به فارغ التحصیل از کالج. او در نظر یک حرفه ای در کسب و کار اگر چه او را یک فرصت برای پیدا کردن راهی برای بازگشت به فوتبال است.

این مسیر او را انتخاب کرده اند برای خود, اما آن است که ایمان خود دستور او انتخاب شد برای او.

"به من گفته شده است توسط بسیاری از مردم است که شما هنوز هم در این زمین به دلیل" Ratliffe گفت. "زمانی که من فکر می کنم در مورد فوتبال و که من بود و من هم باید به فکر می کنم در مورد آنچه که من اینجا هستم،"

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب