ACC Football Kickoff می رود مجازی

این کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس در حرکت است آن فوتبال رسانه روز آنلاین ساخت آن گذشته از 10 FBS لیگ اعلام کند که

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 خرداد 1399

این کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس در حرکت است آن فوتبال رسانه روز آنلاین ساخت آن گذشته از 10 FBS لیگ اعلام کند که مجازی به دلیل نگرانی در مورد COVID-19.

ACC Football Kickoff در اصل برنامه ریزی شده برگزار می شود در Westin در شارلوت, N. C. آن موکول شده است برای جولای 21-23 با پوشش در شبکه ACC. کمیسر جان Swofford هر یک از این کنفرانس 14 سر مربیان — از جمله گرجستان فناوری جف Collins — و انتخاب بازیکنان برجسته خواهد شد.

"همچنین: SEC رسانه روز نقل مکان کرد و از آتلانتا به آنلاین

"همانطور که ما همچنان به حرکت لازم است گام های اطراف COVID-19, انتقال این سال ACC Football Kickoff از یک فرد رویداد به یک تجربه مجازی بهترین گزینه برای ارائه دسترسی رسانه ها به ما مربیان و ورزشکاران" Swofford در بیانیه ای گفت. "تمرکز اصلی ما در همه تصمیم گیری ها همچنان به سلامت و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و در این نمونه خاص همه ما همکاران رسانه ای و رویداد شرکت کنندگان."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب