استرالیا تلاش می کند به ریختن وضعیت به عنوان افترا کانون

Rebel Wilson, مرکز, شکایت یک مجله استرالیایی ناشر افترا و اهدا شد 4.8 میلیون دلار قبل از آن کاهش یافت

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 7 مرداد 1399

Rebel Wilson, مرکز, شکایت یک مجله استرالیایی ناشر افترا و اهدا شد 4.8 میلیون دلار قبل از آن کاهش یافته بود در دادگاه تجدید نظر.

عکس: لوئیس ascui/سازمان حفاظت محیط زیست-efe/rex/shutterst/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

سیدنی—استرالیا قانونگذاران توافق کرده اند که برای تعمیرات اساسی این کشور افترا قوانین اجتماعی-رسانه سن و آنها را کمتر مطلوب برای مشاهیر و چهره های عمومی است که ادعای شهرت خود را آغشته شده اند.

که به دنبال آن ولع خوردن از دادخواهی اعم از موارد بالا مشخصات مربوط بازیگران هالیوود به خصوصی شهروندان squabbling بیش از slights اجتماعی-رسانه, پست, است که مقامات می گویند خطرات گرفتگی تا دادگاه. شرکت های رسانه ای باید مبارزه برای قوی تر از دفاع در برابر افترا ادعا می کند در حالی که منتقدان می گویند استرالیا قوانین موجود می تواند به جلوگیری از قربانیان آزار و اذیت جنسی از صحبت کردن.

استرالیا افترا قوانین هستند در مقایسه با کسانی که در ایالات متحده جایی که متمم اول قانون اساسی محافظت از آزادی بیان. در ایالات متحده آن است که شاکی مسئولیت برای اثبات اتهام توهین آمیز بیانیه نادرست است. در استرالیا که در آن رایگان-گفتار نیست به صراحت حفاظت شده توسط قانون اساسی متهم باید ثابت کند یک بیانیه درست است.

"ایالات متحده در یک سو از آزادی رسانه ها و استرالیا است و تقریبا در افراطی دیگر گفت:" پیتر Bartlett یک شریک و رسانه وکیل در شرکت حقوقی MinterEllison.

این تغییرات برنامه ریزی شده در استرالیا با هدف محدود کردن این فاصله نیاز به شاکی نشان می دهد آنها دچار آسیب های جدی به دلیل اظهارات توهین آمیز و روزنامه نگاران اجازه می دهد به استفاده از اصطلاح "منافع عمومی" دفاع در دادگاه. برای محتوای آنلاین شاکیان را یک سال به شکایت از تاریخ که مواد اول پست شده در مقایسه با به طور موثر نامحدود زمان محدود در حال حاضر.

قوانین جدید هنوز باید به تصویب پارلمان در استرالیا هشت متحده و سرزمین های, هر چند به طور کلی وکیل از هر حوزه قضایی موافقت کردند به تغییرات در اصل در جلسه روز دوشنبه.

مقامات در حال برنامه ریزی دور دوم اصلاحات که در نگاه که رسانه های اجتماعی و دیگر سیستم عامل های دیجیتال باید در قبال مطالب ارسال شده در سایت های خود را. که موضوع برجسته شد ماه گذشته زمانی که استرالیا دادگاه متوجه شد که روزنامه ها و ایستگاه های تلویزیونی که ارسال مقالات Facebook , Inc.'s پلت فرم در قبال دیگر کاربران توهین آمیز نظرات این پست.

"استرالیا افترا قوانین تصویب شد قبل از رسانه های اجتماعی و آنلاین پوشش خبری" مارک Speakman دادستان کل برای ولز جنوبی جدید وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت:. "این اصلاحات را افترا قوانین را به دوران مدرن بهبود تعادل بین حفاظت از شهرت و آزادی بیان است."

هنوز هم برخی از وکلا می گویند این تغییرات نمی خواهد تغییر بار اثبات از متهمان به شاکیان. "این اصلاحات یک گام در مسیر درست است اما نمی خواهد از تعداد بسیار زیادی از افترا اقدامات صادر" آقای بارتلت گفت.

در سال گذشته بازیگر جفری راش اهدا شد 2.9 میلیون دلار استرالیا دلار یا حدود 2.1 میلیون دلار در یک افترا کت و شلوار در برابر استرالیا دیلی تلگراف روزنامه که انتشار یک مقاله در مورد رفتار خود را در طول یک تئاتر محلی تولید می باشد. دیلی تلگراف متعلق به یک شرکت تابعه از اخبار پارسیان, که همچنین صاحب Dow Jones & Co., ناشر از وال استریت ژورنال.

Rebel Wilson, دیگر بازیگر شکایت کرد یک مجله استرالیایی ناشر افترا و در ابتدا اعطا 4.8 میلیون دلار, هر چند مقدار آن کاهش به$600 ، 000 در دادگاه تجدید نظر.

ائتلافی از سازمان های رسانه ها به نام استرالیا را حق می دانید که شامل اخبار پارسیان استرالیا و شرکت تابعه آن گفت: استقبال از تغییرات پیشنهادی.

بین 2014 و 2018 استرالیا دادگاه صادر شده بیش از دو برابر مقدار اساسی افترا تصمیم گیری به عنوان u. k. دادگاه استرالیا با وجود داشتن کمتر از نیمی از مردم با توجه به تحقیقات از مت کالینز یک رسانه وکیل و معاون رئیس جمهور از استرالیا در کانون. استرالیا تصمیم گیری متمرکز بودند فقط در یک state: New South Wales که شامل سیدنی.

"بسیاری از داستان در نهایت سیراب فراتر از به رسمیت شناختن و یا binned به طور کامل و خوب نیست برای سلامتی ما دموکراسی گفت:" آقای کالینز است که نشان داده شده هر دو متهم و شاکیان در افترا اختلافات.

در ایالات متحده کارشناسان حقوقی گفت: آن را دشوار است به تعیین که چگونه بسیاری از موارد افترا در حال ثبت به عنوان بسیاری از آنها در دادگاه های ایالتی است که سخت تر برای جستجو از دادگاه های فدرال.

تنها در حدود 25% موارد در استرالیا قابل توجهی افترا تصمیم گیری بین 2013 و 2017 شامل یک سازمان رسانه ای به عنوان یک متهم, با توجه به مطالعه از مرکز رسانه های انتقال در دانشگاه تکنولوژی سیدنی.

این مطالعه نشان داد که فقط 21 درصد از شاکیان در نظر گرفته شد به عمومی آمار و ارقام نشان می دهد که خصوصی spats در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است. در یک افترا مورد تصمیم در کوئینزلند دولت در این سال یک مدیر مدرسه با موفقیت شکایت اعضای جامعه ساخته شده است که نظرات مورد خود را آنلاین.

درک Wilding, co-مدیر مرکز گفت: آینده اصلاحات می تواند تعیین کند که یک پلت فرم های دیجیتال برگزار می شود مسئول محتوای توهین آمیز نوشته شده آنلاین و چه باید بکنید هنگامی که آگاه ممکن است توهین آمیز بیانیه.

که چالش بزرگ هنگامی که آن را شامل تعداد زیادی از پست ها. "این سوال خوبی است که آیا این معقول و منطقی به انتظار سیستم عامل قادر به مقابله با آن به سرعت" آقای Wilding گفت.

نوشتن به مایک Cherney در mike.cherney@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن