قبل از Georgia Tech را در سال 1990 عنوان یک 'جادویی' 1989 فصل تنظیم آن را

یادداشت سردبیر: تا سال 2020 است بزرگ برای سالگرد در گرجستان فوتبال کالج است. آن را به مناسبت 30 سالگرد 1990 G

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 تیر 1399

یادداشت سردبیر: تا سال 2020 است بزرگ برای سالگرد در گرجستان فوتبال کالج است. آن را به مناسبت 30 سالگرد 1990 Georgia Tech 11-0-1 فصل و به اشتراک گذاری ملی عنوان شده است. این 40 سالگرد 1980 گرجستان 12-0 فصل و عنوان ملی. کمیسیون پاسخگویی و عدالت را به عقب نگاه در هر دو عنوان در طول چند ماه آینده. امروز: چگونه آغاز شده است برای Georgia Tech.

قبل از Georgia Tech می تواند سفر خود را به یاد ماندنی مسیر به یک سهم از سال 1990 ملی قهرمانی کت زرد تا به حال برای رسیدن به یک مقدار humbler هدف در فصل قبل.

در اوایل سال 1989 Tech فقط نیاز به پیروزی در بازی. در این سال به عنوان سال 1990 قهرمانان ملی رعایت مناسبت 30 سالگرد پیروزی خود را ممکن است آن را یادآوری ارزش چگونه آنها گذاشته پایه و اساس فصل قبل. در سال 1989 کت اتمام فصل خود را با یک 7-4 رکورد اما برنده شدن-از دست دادن علامت گذاری می کند و حتی شروع به توضیح دهید که چگونه این فصل آشکار شد که تیم ایران در مرحله تنظیم برای قهرمانی آمده است.

"من به شما گفتن, '89 بود واقعا عجیب و غریب سال گفت:" توماس, Covington, تنگ پایان که آغاز شده است که تیم ملی و قهرمانی تیم ملی یک سال بعد.

در سال 1989 کت زنانه شد, یک تیم در یک انتقال در سال سوم از مربی بابی راس' تصدی. تنظیم از مربی سابق بیل کاری به راس تلفظ شد با توجه به کسانی که آن را تجربه کرده. به عنوان cornerback کیت هولمز توصیف دو مربیان بودند "فقط مردم کاملا متفاوت و آن را تکان دهنده برای افرادی که به صرف زمان در اطراف کاری است."

هلمز که استخدام شد از بیرمنگام, Ala., با کاری گفت که کاری که بیشتر با شخصیت کسی که نام بازیکنان به دفتر خود بپرسید که چگونه آنها انجام می دهند. از سوی دیگر هلمز ادامه داد: اگر بازیکنان بودند به نام به دفتر راس آن بود که آنها دچار مشکل بودند.

"آنها فقط متفاوت" هولمز گفت. "آن را بهتر و یا بدتر از آن فقط متفاوت است."

در آن زمان او یک ارشد در سال 1990 Jerimiah McClary بود کاپیتان تیم و شروع دفاعی برای مقابله با راس. اما در سال 1987 راس' سال اول او فقط یک اشتباه اول ناراضی که مربی است که او می خواهم به این تکنولوژی برای بازی وجود دارد دیگر هیچ جای یک مربی با یک متضاد ،

چند بار McClary ابراز نارضایتی خود را با رفتن به تمرین و حلق آویز کردن در خوابگاه پیوست توسط دیگران در امضای کلاس. آن را با توجه به هر گونه خاص گریزی برای او توضیح داد.

"ما برای تمرین مربی تیم کاری" McClary گفت. "ما تا به حال هرگز این فرصت را برای او بازی کند اما برای آن سال (1986) او مربی تیم ما و ما تو را دیدم که او بسیار متفاوت بود و مربی راس در آمد با مجموعه ای متفاوت از دستورالعمل و ما از دست داده بودند."

McClary گفت: فکر کردن در مورد پرش عمل شد اگر همه آنها از دست رفته آن را با هم آنها نمی توانند تمام توان لگد کردن تا زمانی که دستیار مربی برایان بیکر نشان داد تا در خوابگاه و آگاهانه آنها در غیر این صورت.

"این یکی دیگر از چیزی است که به من کمک کرد درک 'سلام من به تصمیم گیری بهتر,'" گفت: McClary در حال حاضر شرکت های بزرگ, مربی, زندگی در اسنلویل.

خسته کننده شروع به راس تصدی

سرخوردگی و صدمه دیده پناه توسط بازیکنان می شدند و کاری درنگ و آشکار خود در این زمینه است.

"من سال اول (1987) من از تماشای بچه ها صحبت کردن در مورد آنچه آنها را به انجام پس از بازی و آن را تنها حاصل کار دو تیم گفت: Covington, تنگ پایان است که در حال حاضر در کسب و کار بیمه در شهرستان کاب.

شاید جای تعجب نیست که کت به پایان رسید 2-9 در سال 1987. آنها 0-9 برابر ميزان قند خون ناشتا (پس از آن بخش I-A) مخالفان از دست داده و هفت نفر از کسانی که بازی های دو رقمی. در سال 1988 کت بهبود یافته به 3-8. برجسته بود 34-0 ناراحت از شماره 8 کارولینای جنوبی که در آن نقطه بود 6-0. نمرات نهایی شد و به طور کلی نزدیک تر از راس' فصل اول اما تکنولوژی به پایان رسید 1-8 برابر FBS مخالفان و winless در ACC برای دومین سال متوالی.

"من می توانم به شما بگویم که در اوایل آن دو فصل اول (سال 1987-88) وجود دارد شک ما همیشه برنده بازی ؟" هولمز گفت: این cornerback که در حال حاضر معاون ارشد رئیس جمهور برای Cox Communications.

آن را به رهبری 1989. کت برداشت شد به پایان هشتم در هشت تیم ACC. با توجه به این که آنها تا به حال خود را از دست داده گذشته 14 متوالی بازی های کنفرانس, آن را به سختی و بی دلیل طرح. داخلی هر چند وجود دارد به رسمیت شناختن استعداد است که تا به حال مونتاژ شده است.

Linebacker مارکو کلمن که رفتن به یک دو آمریکایی و یک دور اول پیش نویس NFL انتخاب شد و یک دانشجوی سال اول. ایمنی کن Swilling یکی دو بار همه آمریکایی در ساخت, دانشجوی سال دوم بود. سه نفر وجود دارد از دیگر آینده همه آمریکایی cornerback ویلی رس دفاعی مقابله با کلمن رودلف و کیکر اسکات سیسون و اضافی پنج که در تاریخ مذکور پنج در حال تبدیل شدن به پیش نویس NFL picks (پایان دفاعی شان اسمیت linebacker Calvin TIggle گارد جیم Lavin توهین آمیز مقابله با مایک Mooney و کاوینگتن).

"به نظر می رسد مانند ما هنوز در تلاش برای gel تلاش برای کشف یکدیگر را نه تنها به اعضای تیم است که وجود دارد اما اعضای جدید نیز گفت:" Tiggle این linebacker که وارد شده بود در سال 1989 به عنوان یک junior-کالج, انتقال. "شما می توانید بگویید که ما تا به حال یک تیم خاص."

پر از دست انداز شروع و در سال 1989

این کت خود را از دست داده سه بازی اول فصل از دست دادن در N. C. دولت در خانه به ویرجینیا و کارولینای جنوبی گسترش خود ACC دست دادن رگه به 16 بازی. کاوینگتن احساس مبارزه است که تلفیق فرایند در یک سطح بسیار عمیق تر نسبت به Tiggle بستن آن به سطوح متفاوت از تعهد در میان بازیکنان. او گفت که او نمی توانست درک کنند که چرا این تیم بود انجام بهتر.

"آن را مانند یک بحران هویت: ما که هستیم؟" کاوینگتن گفت. "چگونه می خواهیم به تعریف این فصل ؟ زیرا هنگامی که ما نگاه به اطراف اتاق قفل بود هیچ چیز وجود دارد اما استعداد و آن را مانند, O. K., همه ما باید انجام دهیم این است که بیرون رفتن وجود دارد و آن را با هم و بازی است."

از دست دادن سوم از فصل در کارولینای جنوبی در سپتامبر. 23 یک نقطه شکستن. این بازی پس از طوفان هوگو تا به حال زده کارولینای جنوبی و زدم از قدرت در کلمبیا از جمله در فناوری تیم هتل. با هیچ تهویه مطبوع, خواب بازیکنان در هتل راهروها و انجام جلسات تیم با روشنایی اضطراری. پس از کت از دست یک اشتباه پر از بازی به Gamecocks, Covington, به یاد می آورد که در اشک های پس از آن. هنوز هم در راس دیدم امید.

"ما تا به حال از دست دادن است اما ما بهتر" راس گفت.

علامت خاموش راس

هر احساس خوب تبخیر در آغاز هفته آینده. در روزهای دوشنبه تکنولوژی تمرین در شب به دلیل فعال بودن آن بازیکنان برای حضور در آزمایشگاه در کلاس های بعد از ظهر. در طول دوشنبه شب پس از عمل کارولینای جنوبی از دست دادن راس گفت: او هشدار داده شد که برخی از بازیکنان تا به حال صرفنظر از جلسات درسی آن روز. مربی آب پز را بیش از.

"من واقعا علامت, از آنجا که ما تا به حال تجربه شده است بسیاری از آن" راس گفت.

راس خود را منفجر سوت پایان تمرین در موعد مقرر و چراغ بازیکنان بازگشت به این تیم جلسه اتاق. راس گذاشته و به تیم های تیز گفتن بازیکنان بود که او با تغذیه آنها گم شده و جلسات درسی و کلاس.

"من را از طریق رفت هزینه (جلسه تدریس) و.... و ما چیز بزرگ بود و ما قصد داریم به درخواست شما را به انجام هر چیزی در این برنامه است که در بهترین منافع خود را" راس گفت.

راس پس از آن تحویل داده شده و اتمام حجت. اگر بازیکنان نیست برای رفتن به پاسخگو, او گفت:, "وجود دارد رفتن به برخی از تغییرات ساخته شده است و ممکن است من در حال تغییر وجود دارد." است که او آماده بود برای استعفا بیش از ماده است. صحبت کردن در این هفته راس گفت: نبود یک بلوف.

"من آماده بود برای استعفا," او گفت:. "من نا امید شد; من واقعا بود. و بدیهی است که من نمی خواهم به, اما وجود دارد فقط برخی از چیزهایی که برنامه ای که من فکر کردم بسیار بسیار مهم است."

در "متمرکز در بالا" یک کتاب در مورد فناوری 1990 فصل سابق AJC تحریریه جک Wilkinson نوشت که راس گفت: بازیکنان تحصیلی که مسئولیت بودند به عنوان مهم به او به عنوان برنده در این زمینه است.

"آنها مهم برای برنده شدن بازی های فوتبال," راس گفت: در این کتاب است. "شما برنده نیست انجام کارهایی در این راه, I don't give a damn شما چقدر خوب هستند."

راس و کارکنان خود را به سمت چپ اتاق بازیکنان حریم خصوصی به عمدی. ارشد بینی گارد جف Mathis بود به خصوص صوتی, با توجه به کتاب حساب این دیدار ابراز انزجار خود را با از دست دادن و عدم تعهد است. فضای تنش بود با بازیکن های ناکامی و به چالش کشیدن هم تیمی.

"آن تقریبا" هی شما یا شما با برنامه یا رفتن,'" گفت: McClary سابق عمل از اموزشگاه گریز زدن. "بود که لحظه ای سرنوشت ساز برای کل تیم به دلیل شرکت داخلی رهبران پا است."

راس' سخنرانی دراز وشدیداللحن در خدمت هدف آن است. او این تیم توجه و تعهد است. راس گفت که حدود 45 دقیقه قبل از Mathis دفاعی پردازد ویلی Burks و Sean Smith گزارش پشت به او به اندازه کافی طولانی صبر کنید که راس گفته او تعجب اگر بازیکنان بودند در واقع داشتن مشکل در تصمیم گیری آنها چه باید به او بگویید.

"گفتند: مربی ما در حال رفتن به هر گونه مشکل با رفتن به کلاس و آموزش جلسات'" راس به یاد می آورد. "و به طوری که یک مانع بزرگ برای ما است. آن را واقعا بود. این یک مانع بزرگ."

Mathis به دنبال آن با بازیکنان-تنها دیدار که آخر هفته در طول این تیم را باز تاریخ است.

"ما می دانیم که ما می تواند برنده و ما باید برای رسیدن به نقطه ای که آن زمان به آن را اثبات کند" Mathis گفت: در یک AJC مقاله در آن زمان است. "همه خسته از دست دادن."

در حالی که خاطرات باید رشد کمی فازی, چند, بازیکنان از یاد برد یا شنبه جلسه و/یا Mathis " بازیکنان-تنها جلسه به عنوان محوری در مسیر فصل و برنامه.

"گاهی اوقات شما نیاز به برخی از احتراق داخلی سوق دادن همه چیز رو به جلو مانند مدل فورد" گفت: Lavin اشاره به این Ramblin' خراب است.

یک پاورقی به راس' دوشنبه شب چالش: کارمند بود که مطلع راس از بازیکنان غیبت شد این تیم تحصیلی مشاور سابق Tech بازیکن به نام تاد Stansbury مدرسه در حال حاضر مدیر ورزشی.

"تاد انجام یک کار برجسته ای برای ما" راس گفت. "خیلی خوشحال به دیدن او وجود دارد به عنوان A. D. او را انجام bang-up ، او جزئیات-نوع مرد."

این تجمع شروع می شود

شنبه خم در عطف فصل در اطراف تکنولوژی, بازی های برگزار شده مریلند در بابی داد ورزشگاه و موفق به سقوط 14-0 و 21-7. آن نگاه مانند 0-4 و 17 متوالی ACC از دست دادن اشاره شد. بوس از غرفه آشغال هوا.

اما اشتباه اول کارفرمایی شان جونز رهبری کت به 21 در نیمه دوم امتیاز – شروع به نشان دادن فرم که درایو تکنولوژی در سال 1990 – در حالی که Covington, گیر افتاد, دو زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و در حال اجرا بازگشت جری میز کمک 136 متری عجله دارند. این 28-24 برنده شد فنی برای اولین بار پس از سقوط با 14 امتیاز پس از سال 1968.

چنین فناوری سرزندگی و امداد رسانی است که این تیم انجام راس خاموش میشه و طرفداران هر دو پاره goalposts پایین.

"من فقط به یاد داشته باشید این تغییر از ترس و عدم اطمینان در مورد 'ما می توانید برنده می شود ؟" به یقین باور است که ما می تواند برنده و یقین است که ما برنده خواهد شد" هولمز گفت.

برنده شدن در خانه در برابر پست مریلند که پایان فصل 3-7-1 بود یک چیزی. بعد تا یک سفر جاده ای به شماره 14 کلمسون 20-نقطه مورد علاقه. کت چکش ببر 30-14, خراب بازگشت به خانه برای Clemson وفادار.

پس از بازی McClary یاد راس دیر شده بود به اتاق قفل است.

"او در آمد پر از عرق" McClary گفت. "او را شبیه او می خواهم زد کل ورزشگاه."

به عنوان McClary به یاد می آورد راس تا به حال به یاد سالمندان ببر فن که تا به حال badmouthed Tech به او دو سال قبل در یک 33-12 Clemson پیروزی در راس' فصل اول.

"او به دنبال این خانم به بازپرداخت نفع به او" McClary گفت. "او گفت:" من فقط در مورد هر سطح شیب دار در این ورزشگاه و من می خواستم به اجازه دهید او را می دانم که ما در حال بازگشت. من می خواستم به اجازه دهید او را می دانم که ما نمی خورد.'"

پس از 5 تا 20 رکورد در راس' اول 25 بازی, تکنولوژی, تا به حال در حال حاضر دو در یک ردیف برنده. اما این تنها آغاز است. کت به پایان رسید فصل برنده هفت از خود گذشته هشت نفر از جمله یک 33-22 برنده بیش از گرجستان به پایان فصل.

"من هنوز هم به این روز نمی فهمم که چرا ما از یک کاسه پیشنهاد مورد ضرب و شتم گرجستان و آنها 6-5 و ما 7-4," راس گفت: قبل از فرض احتمال پاسخ به چگونه Bulldogs تا به حال امن هلو کاسه دعوت حتی قبل از از دست دادن به کت – فروش بلیط.

بدون در نظر گرفتن اجرا خواهد حمل به سال 1990 زمانی که کت به پایان رسید 11-0-1 برای به اشتراک گذاشتن قهرمانی ملی با کلرادو – جدید ترین FBS عنوان برنده توسط یک تیم از دولت گرجستان به عنوان فن آوری طرفداران مبارک به نقطه.

دانه کاشته شد در سال 1989 یک فصل که شروع شد با آشفتگی یک تهدید به استعفا و بوس از تکنولوژی طرفداران تنها به پایان برساند و با افزایش اعتماد به نفس و توانمند دفاع و جرم رهبری در حال ظهور جونز.

"ما تا به حال تجربه شده است از دست دادن و contagiousness به آن" راس گفت. "اما در حال حاضر ما می خواهم شروع به برنده شدن است. در حال حاضر برنده شدن مسری است درست مثل از دست دادن. آن فقط برداشت."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب