پکن سفارشات چهار متحده آمریکا رسانه به ارائه اطلاعات در چین عملیات

آسوشیتد پرس یونایتد پرس بین المللی رادیو فردا و رادیو عمومی ملی باید خود را اعلام پرسنل و اموال در چی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 11 تیر 1399

آسوشیتد پرس یونایتد پرس بین المللی رادیو فردا و رادیو عمومی ملی باید خود را اعلام پرسنل و اموال در چین است.

عکس: قوم و خویش چونگ/آسوشیتد پرس

پکن است که نیاز به چهار متحده آمریکا رسانه ها به افشای اطلاعات دقیق در مورد چین عملیات در آخرین حرکت خود در یک tit-for-tat رسانه های نبرد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

آسوشیتد پرس یونایتد پرس بین المللی رادیو فردا و رادیو عمومی ملی باید خود را اعلام پرسنل و اموال در چین, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: به طور منظم در یک جلسه رسانه. آقای ژائو گفت: این اقدام به معنای مقابله با آمریکا تعیین ماه گذشته چهار چینی عمده وزارت امور خارجه-رسانه های خارجی به عنوان ماموریت.

آقای ژائو گفت: شرایط جدید بودند "لازم است اقدامات متقابل و به طور کامل قابل توجیه دفاع" در پاسخ به آنچه که او به عنوان توضیح داده شده در ایالات متحده تبعیض علیه و سرکوب رسانه های چینی.

چهار رسانه ها باید تا تاریخ 7 ژوئیه به نوبه خود بیش از اطلاعات است. معلوم نیست که آیا هر گام بیشتر مورد نیاز خواهد بود از آنها. جمعی, رسانه ها باید در مورد یک دوجین خارجی کارکنان در چین است. نمایندگان برای چهار رسانه ها نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پکن و واشنگتن قفل شده در یک رسانه دشمنی که دیده است اخراج خبرنگاران از هر دو کشور در این سال است. پکن شده است به دنبال محدود کردن انتقاد از حزب کمونیست به خصوص دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس در روز بعد از آن شروع به گسترش در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در همین حال به دنبال یک موضع سخت تر در پکن از جمله مهار چینی اقدامات دیده می شود که مغایر با منافع ایالات متحده.

پکن اخراج سه وال استریت ژورنال روزنامه نگاران در ماه فوریه در آنچه در آن به عنوان اقدامی تلافی جویانه در برابر یک تیتر در نظر قطعه ای بود که دیده می شود به عنوان اعتراض پکن و بسیاری از مردم در چین است.

در ماه مارس ایالات متحده در پاسخ تحمیل پرسنل کلاه در چهار کشور عمده-اجرای چینی, رسانه ها در ایالات متحده آنها را وادار به کاهش کارکنان چینی در آمریکا به 100 در مجموع از 160.

پکن انتقام اخراج خبرنگاران از مجله نیویورک تایمز و واشنگتن پست. در این صورت چین دستور داد که روزنامه ها و دیگر رسانه ها—صدای امریکا و مجله تایم—برای ارسال اطلاعات در مورد کارکنان امور مالی عملیات و املاک و مستغلات در چین است.

واشنگتن در ماه مه کاهش طول ویزای کار برای روزنامه نگاران از سرزمین اصلی چین به کار گرفته شده توسط non-رسانه های ایالات متحده به حداکثر 90 روز است. در ماه گذشته همچنین شروع درمان تلویزیون مرکزی چین چین, اخبار, خدمات, روزانه مردم و جهانی بار به عنوان ماموریت خارجی.

مربوط تصویری

هنگ کنگ پلیس با تظاهر و خود را اول بازداشت تحت جدید امنیت ملی, قانون, دستگیری معترضان به اتهام حمل pro-استقلال نشانه به عنوان شهر مشخص سالگرد تحویل به چین است. عکس: Roy لیو/ایسنا

نوشتن به Chao Deng در Chao.Deng@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن