می تواند فرانسه می گویند سلام بدون یک بوسه بر روی گونه?

توسط جاشوا رابینسون و نیک Kostov مارس 19 سال 2020 1:25 pm ET پاریس—در کافه در دفاتر و تقریبا در

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 30 اردیبهشت 1399

پاریس—در کافه در دفاتر و تقریبا در همه جا در میان آن بوده است کاملا عادی در فرانسه به استقبال مردم از طریق لمس کردن صورت خود را با صورت خود را.

لا biseبه عنوان مرسوم دو گونه بوسه شناخته شده است عمیقا تثبیت شده در فرانسه زندگی که در آن مستقر است به عنوان معمولی به عنوان یک دست دادن. حتی رئیس جمهور امانوئل پاکسازی استقبال رهبران خارجی با آن در دولت بازدیدکننده داشته است به پاریس به عنوان رئیس جمهور تهمت کشف خود را در سال 2018 است.

زمانی که این کشور پدید آمده در هفته گذشته از دو ماه از انزوا اول بی دست و پا مطرح سلام یک سوال جدی در مورد زندگی در سن اجتماعی فاصله: که فرانسه آماده به بوسه لا bise خداحافظی ؟

بیش از دو ماه به عنوان Covid-19 pandemic گسترش پستال اما از میان رفت و همراه با دست دادن ، در آغوش گرفتن و حتی مشت دست انداز. در طول 8 مارس صفوف پایین شانزه لیزه در سالگرد جنگ جهانی دوم پیروزی به طور معمول لمسی آقای پاکسازی استقبال مقامات نیروهای نظامی و همکاران با کمی بیش از یک و نیم کمان از چهار فوت دور.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی استقبال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شیوه ای در واشنگتن در ماه آوریل سال 2018 است.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر فرانسوی چسبیده به سفارشی ریشه داری همچون مایکروسافت و تصحیح هر یک از دیگر دستور زبان. در مارس 5, ده روز قبل از فرانسه تحمیل قوانین سختگیرانه در حبس 91 درصد از مردم هنوز هم خوشحال به خوش آمد می گوید کسانی که آنها می دانستند که با یک بوسه با توجه به رای گیری شرکت IFOP. کمتر از سه هفته بعد بود که سقوط به 14 درصد.

"این رفتن به احساس غیر طبیعی" گفت: Pasa Omerasevic که استفاده می شود به شاهد ده ها تن از bises در روز در حال اجرا توسط نوار کوکتل به نام Bluebird. در حال حاضر برای کافه ها, کافه ها و رستوران ها بسته باقی می ماند. هنگامی که آنها دوباره باز کرد و گفت: "هر کس را که در لحظه: آیا ما بوسه ؟ ما نمی? چه هستند که ما قرار است انجام دهید؟"

برای مقامات بهداشت عمومی پاسخ روشن است: لا bise باید برود.

اگر چه اجرای صحیح آیین تمایل به شامل تماس مستقیم بین دهان و پوست آن را بیشتر یک آینده هم از گونه ها همراه با kissy صدا—به اشتراک گذاشته شده هوا فضا باعث می شود لا bise, epidemiologically صحبت از یک فاجعه: نزدیک تنفس صورت دست زدن به بینی و دهان عبور از صرف اینچ از یکدیگر است.

"لا bise قرار دادن ویروس به طور مستقیم بر روی سطح صورت کسی گفت:" سیلوی Briand مدیر بهداشت جهانی سازمان جهانی عفونی خطرات آمادگی بخش. "شما نمی خواهید مردم را به شستن صورت خود را هر زمان که آنها فراموش لا bise."

دو گونه بوسه استاندارد بر روی سکو در تور دو فرانس در اینجا مربوط به بریتانیا کریستوفر فروم در پایان یک مرحله از 2015 مسابقه.

عکس: اریک FEFERBERG/Agence France Presse/گتی ایماژ

خانم Briand معتقد است سلام گرم در فرانسه و کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا در, پخش كردن, coronavirus.

عفونی-بیماری متخصصان نه تنها آنهایی که خوشحال بودند می گویند خداحافظ به لا bise. اجتماعی فاصله شد و در نهایت یک درمان برای ضعف از بوسیدن یک شرکت کارگران در هنگام ورود به اتاق. ادب خواسته رابین دور از آن, بوسیدن, هر نفر در اتاق قبل از گرفتن هر چیزی انجام می شود.

Aude پیکارد-ولف شهردار روستای Morette در نزدیکی لیون

عکس: Aude پیکارد-ولف

"آن شده است رهایی" گفت: Aude پیکارد-ولف شهردار یک روستا در نزدیکی لیون به نام Morette. مدتها قبل از coronavirus او نوشت: نامه ای به 73 همکاران هشدار به آنها که او دیگر نمی خواستم به آنها را بوسه. به طور معمول فرد وقت شناس او آغاز شده بود پس از رسیدن به عمد دیر به جلسات به جست و خیز پوست به پوست niceties.

"اگر کسی به شما ارائه می دهد خود را به گونه شما واقعا نمی باید یک انتخاب," او اضافه شده است.

برای زنان به طور خاص, la bise می توانید مانند یک بار. در حالی که مردان باید این گزینه از دست دادن, از انتظار تا به حال شده است برای زنان به استقرار لا bise تقریبا همه از زمان.

"این مرا اذیت زمانی که من نمی دانم کسی هست" گفت: Anaïs Mortier, یک منشی در یک دفتر پزشکی.

او گفت: "زمانی که من می دانم فرد, آن را یک علامت ادب. این یک راه گفت: سلام. این احساس عجیب و غریب برای گفتن سلام از راه دور."

غریبه شکایت جدید نیست. این مقاله نویس فرانسوی Montaigne شد و نرده در برابر تمام اشکال بوسیدن سلام در قرن 16. او آنها را به نام "ناخوشایند سفارشی و به ویژه توهین به زنان که ممکن است به من قرض بدهید لب خود را به هر همکار با سه footmen در پاشنه خود را."

فرانسه و سپس رئیس جمهور نیکولا سارکوزی استقبال آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به کاخ الیزه در دسامبر 2007.

عکس: اریک FEFERBERG/Agence France Presse/گتی ایماژ

نسخه مدرن از بازی گاه به گاه دو بوسه در فرانسه بسیار بیشتر اخیر قدمت تنها به تحولات اجتماعی از سال 1968 با توجه به فیلیپ Lichtfus یک نویسنده و متخصص در آداب و رسوم اجتماعی. به عنوان جامعه آرام شد عادی به خوش آمد می گوید تقریبا هر آشنایی با یک بوسه و یا دو.

"هر کس آن را به هر دلیلی در همه," آقای Lichtfus گفت: صحبت از وضعیت قبل از coronavirus. "آن را نه لزوما صمیمی اما گرمتر از دست دادن. آن را کمتر رسمی تر از این دست."

لا bise که عمیقا فرانسه نیز بدان معنی است که مردم نمی توانند توافق بر راه مناسب برای اجرای آن است. پاریسی ترجیح می دهند دو بوسه. مردم در بخش هایی از بریتنی در حال بیشتر محدود تنها با یک, با توجه به crowdsourced سایت CombiendeBises.com ("چگونه بسیاری از Bises").

بخش هایی از این کشور نزدیک به مرز سوئیس و جنوب بروید تا سه. و چهار در حالی که وقت گیر نیست بی سابقه.

پس از همه گیر آغاز شد فرانسه حدودا از طریق جایگزین لا bise بدون فرود بر روی یک گزینه مناسب است. لحظه ای از آرنج-بررسی آمده است و رفته است. یک "پا بررسی" پیشنهاد شده توسط برخی از سیاستمداران مواجه شد با بیشتر تحقیر از انگلیسی شراب.

اگنس Buzyn سمت چپ یک نامزد شهردار پاریس از La Republique en Marche, پارتی, استقبال از یک عضو تیم در مارس 12.

عکس: توماس سامسون/Agence France Presse/گتی ایماژ

آقای Lichtfus پیشنهاد این کار را باید یک فرصت برای تجدید نظر واقعا چه می رود به یک سلام.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید فرانسه احیای آن دو گونه بوسه پس از همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر ؟

"ما هرگز به یاد واقعا در نگاه مردم به چهره آنها را در راه احترام," او گفت:. "این چیزهایی که ما نیاز به کار از آنجا که ما در حال حاضر محروم از یکی از حواس را لمس کنید. شاید این یک فرصت برای دوباره یاد یک بیت از صداقت."

این است که اگر لا bise باقی می ماند از بین رفته اند. هر چند فرانسه را شکست عادت در فضای سه هفته در ماه مارس آقای Lichtfus فکر می کند آن را خزش بازگشت به فرانسه زندگی می گرداند به کافه-بسته بندی حساس feely ظاهر ،

"آن چنان فرانسوی مانند یک قاب زیر بازو" آقای Omerasevic گفت. "شما مانند آن را احساس کنید نمی توانید به طور کامل ناپدید می شوند."

دو خوش آمد می گوید هر یک از دیگر در خیابان.

عکس: David Turnley/Corbis/گتی ایماژ

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب