جنگنده روسی کمک به تشدید کنترل شورشیان لیبی بزرگترین میدان نفتی

نیروهای وفادار به لیبی شورشی رهبر فرمانده خلیفه Haftar گارد ایستاده در نزدیکی Sharara میدان نفتی در O

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 6 تیر 1399

نیروهای وفادار به لیبی شورشی رهبر فرمانده خلیفه Haftar گارد ایستاده در نزدیکی Sharara میدان نفتی در Obari لیبی در ماه فوریه 2019.

عکس: stringer/ایسنا

مزدوران متصل به دولت روسیه به نیروهای با یک شبه نظامیان شورشی به برگزاری لیبی بزرگترین میدان نفتی اروپایی و دولت لیبی گفت: جرقه نگرانی کرملین می تواند اعمال کنترل بیش از کلید های اروپایی عملیات نفتی در این کشور آفریقای شمالی.

یک کاروان از خودروهای حمل و سودان مزدوران نقل مکان کرد و به 300,000-بشکه در روز Sharara زمینه در اواخر روز پنجشنبه و نیروهای با یک گروه شبه نظامی وفادار به شرق لیبی مستقر شورشی فرمانده خلیفه Haftar, مقامات گفت. این زمینه است که توسط اسپانیا رپسول SA از طرف لیبی دولتی ملی نفت پارسیان با فرانسه مجموع SA نروژ Equinor به عنوان یک و OMV اتریش AG داشتن اقلیت.

"ما کارگران مجاز به از سرگیری تولید و یا از سر کار تعمیر و نگهداری توسط لیبی شبه نظامیان مسلح تحت فرمان شرقی مقامات" لیبی NOC گفته وال استریت ژورنال. "ما نیاز به روسی و دیگر مزدوران خارجی در لیبی نفت که هدف این است که برای جلوگیری از تولید نفت."

شرکت های دیگر نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این Sharara زمینه تبدیل به یک دارایی باارزش در شش سال جنگ داخلی بین آقای Haftar را نیروهای رسمی دولت لیبی. میدان نفتی بسته شده در ماه ژانویه و به طور خلاصه بازگشایی شد در اوایل این ماه پس از نیروهایی که برگزار تسهیلات متعهد وفاداری به دولت مرکزی در طرابلس یک حرکت که تضعیف دیگر تولید کنندگان تلاش برای توازن بازار نفت در آن زمان است.

300,000-بشکه در روز Sharara زمینه تبدیل به یک دارایی باارزش در شش سال جنگ داخلی.

عکس: اسماعیل zetouni/ایسنا

پس از تولید از سر گرفته و به مدت دو روز در این مرکز تعطیل دوباره زمانی که جنگجویان وفادار به آقای Haftar در زمان کنترل این زمینه در ژوئن 8, مقامات گفت. با ورود این هفته از تجربه جنگنده روسی آقای Haftar در حال حاضر قادر به تحکیم کنترل خود و حفظ این زمینه بسته شده و محروم در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت از حیاتی درآمد, مقامات گفت.

روسی, مبارزان, مقامات گفت: بخشی از واگنر گروهی—شبکه ای از مزدوران متصل به وزارت دفاع روسیه. در لیبی این گروه عملیات نظارت نظامی روسیه هوش شعبه یکی از آنها گفت.

وزارت دفاع روسیه مقامات نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. وزارت همواره هرگونه ارتباط با واگنر.

کمیته ملی المپیک گفت: در این زمینه نیز اشغال سودان توسط مزدوران به نام "Janjaweed" که در حال وفادار به دولت در خارطوم.

"بسیاری از کشورها خود را با بهره گیری از عدم وجود نفت لیبی از بازارهای جهانی گفت: NOC رئیس مصطفی Sanalla با اشاره به تلاش های اخیر توسط سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن از جمله روسیه برای جلوگیری جهانی عرضه نفت و آسانسور قیمت.

"برخی از آنها طلبانه خود را بیان عمومی پشیمانی برای لیبی ادامه داد: ناتوانی در تولید نفت در حالی که تمام وقت مشغول به کار در پس زمینه به حمایت blockading نیروهای" آقای Sanalla گفت.

ورود کرملین-تراز مزدوران همچنین بدان معنی است که روسیه ممکن است در حال حاضر نگه نوسان در دارایی تا حدودی متعلق به عمده اروپایی, شرکت های نفتی اروپا, مقامات امنیتی. "این خطرناک گام. اپتیک وحشتناک" یکی از آنها گفت.

نوشتن به Benoit Faucon در benoit.faucon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن