چین کارائی رسانه آزادی در هنگ کنگ

طرفدار دموکراسی تلخیص روزانه اپل قصد دارد به برخي قاعدههاي كلي کردن داستان است که ممکن است باعث موشکا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 تیر 1399

طرفدار دموکراسی تلخیص روزانه اپل قصد دارد به برخي قاعدههاي كلي کردن داستان است که ممکن است باعث موشکافی تحت امنیت ملی قانون است. کپی از اپل روزانه در چاپ مرکز در روز چهارشنبه.

عکس: لام Yik/مهر نیوز

در عصر جدید از تنگ تر دولت چین کنترل از هنگ کنگ شهر است که به احتمال زیاد برای دیدن خورشید در مجموعه گسترده ای از آزادی های رسانه ها.

بر خلاف چین که در آن به غیر از چند دورافتاده تمام رسانه های تحت کنترل دولت هنگ کنگ است تا به حال پر جنب و جوش را فشار دهید. پس از سال 1997 تحویل به کنترل روزنامه نگاران وجود دارد در اکثر موارد قادر به ارائه گزارش و نوشتن آزادانه و بدون ترس از ارعاب و یا پیامدهای قانونی.

است که تغییر یک شبه با یک پکن-تحمیل قانون تامین است که فرستاده لرز از طریق جامعه مدنی از جمله صنعت رسانه. در علاوه بر این به طبقه روزنامه های محلی مانند جنوب چین صبح پست بسیاری از بزرگترین سازمان های خبری باید هاب منطقه ای در این شهرستان است.

متن کامل قانون منتشر اواخر سهشنبه نیاز به هنگ کنگ مقامات به تقویت قوانین و مقررات از رسانه ها و اینترنت و همچنین به ترویج امنیت ملی از طریق کانال های آن. همچنین بلوک های رسانه ای و عمومی از برخی دادگاه محاکمه از جمله کسانی که مربوط به اسرار دولتی و نظم عمومی.

گسترده تر قانون سبب پکن به استقرار دولت-سازمان های امنیتی و ایجاد یک دفتر نظارت بر امنیت ملی در هنگ کنگ است. قانون به طور خاص نمایندگان به دفتر کار تقویت مدیریت اخبار خارجی سازمان.

چین ناظران می گویند مقامات خواهد بود قادر به استفاده از این قانون به عنوان پوشش به آزار و اذیت و مجازات روزنامه نگاران که پوشش اجرا می شود گرفتار کردند. آنها می گویند پکن می تواند اعمال قانون به طور گسترده به دلیل تعاریف از چهار جنایات گذاشته شده در متن—تجزیه طلبی براندازی تروریستی فعالیت و تبانی با یک کشور خارجی—سمت چپ مبهم است.

"این بسیار بدتر از بدترین ما می تواند انتظار" گفت: Cédric Alviani شرق آسیا دفتر سر در سازمان های غیر انتفاعی گزارشگران بدون مرز و یا RSF. او می گوید: استاندارد روزنامه نگاری کار مانند مصاحبه با یک دموکراسی فعال در هنگ کنگ و یا گرفتن یک عکس از یک معترض خرابکاری در اموال عمومی می تواند تفسیر توسط مقامات به عنوان ترویج قیام.

"ما نمی توانیم بگوییم که آن را می کشد آزادی مطبوعات در هنگ کنگ است اما این کشتار اصل آزادی مطبوعات است که مندرج در قانون اساسی" او افزود: با اشاره به هنگ کنگ عملا قانون اساسی از سال 1997.

همچنین بر اساس قانون مقامات چینی می تواند مجازات یک روزنامه نگار برای دیدگاه و یا اقدامات انجام شده در خارج از هنگ کنگ به عنوان طولانی به عنوان آنها را مشاهده کنید آنها را به عنوان چینی با به خطر انداختن امنیت ملی تحلیلگران می گویند.

مربوط تصویری

هنگ کنگ پلیس با تظاهر و خود را اول بازداشت تحت جدید امنیت ملی, قانون, دستگیری معترضان به اتهام حمل pro-استقلال نشانه به عنوان شهر مشخص سالگرد تحویل به چین است. عکس: Roy لیو/ایسنا

موشکافی و فشار بر روزنامه نگاران در هنگ کنگ به شدت از اواسط سال 2019 که طرفدار دموکراسی تظاهرات در زمان خاموش و رسانه ها ارائه شده تا یک تصویر واضح از شورش با معترضان و سنگین-دست پاسخ توسط پلیس هنگ کنگ.

جیمی لای بنیانگذار محبوب روزنامه شناخته شده برای انتقاد و تمسخر رهبران چین دستگیر شد در فوریه و انتظار دارد به صورت هدفمند تحت قانون جدید است. او چهره پلیس به اتهام غیر قانونی مجمع و ارعاب بیش از سال گذشته تظاهرات. در ماه مه به هنگ کنگ پلیس بازداشت خبرنگاران و استفاده از اسپری فلفل به منظور جلوگیری گزارش در اعتراض سایت های به گفته کمیته حمایت از روزنامه نگاران.

هنگ کنگ رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم و اپل روزانه بنیانگذار جیمی لای انتظار دارد به صورت هدفمند تحت قانون جدید است.

عکس: وینسنت یو/آسوشیتد پرس

سخت تر موضع بخشی از یک حمله گسترده تر توسط حزب کمونیست در رسانه ها در داخل قلمرو آن است. RSF تخمین می زند که بیشتر از حدود 114 روزنامه نگاران در حال حاضر بازداشت شده در سرزمین اصلی چین متهم به جرائم مربوط به امنیت ملی است. علاوه بر این امواج از خبرنگاران خارجی اخراج شدند و پیش از آن در سال.

توسط برخی از شمارش فضا برای مطبوعات آزاد در هنگ کنگ به تدریج تنگ شده در سال های اخیر است. مالی قلمرو رتبه 80 در میان 180 کشور و سرزمین در RSF مطبوعات-آزادی شاخص پایین از 51 در سال 2008 و 18 در سال 2002 زمانی که غیر انتفاعی شروع به رتبه بندی خود را. چین قرار داده شده است در 117.

در سال 2018 در یک لحظه نقطه عطفی برای هنگ کنگ, مقامات موثر اخراج یک روزنامه نگار انگلیسی پس از او میزبانی مطبوعات-باشگاه صحبت با یک فعال خواستار قلمرو استقلال نسبتا حاشیه نمایش حتی در کنگ Hong اما یک خط قرمز برای پکن است.این

ویکتور پتک در حال حاضر نوشتن برای رادیو فردا در پاریس گفت که او بازدید خود را به عنوان "tiny وثیقه آسیب در مرحله اولیه از چین سرکوب" و که در حال حاضر تحت قانون جدید خود را دخالت می توان به صراحت عنوان یک جرم جدی است. در آن زمان شهر را به مقامات اداره مهاجرت نمی دهد دلیلی برای تجدید نیست آقای پتک ویزا.

گمانه زنی در مورد قانون جدید تاثیر سرعت موج از طریق این صنعت است.

"خلق و خوی بسیار بد است به خصوص برای کارکنان محلی," کریس یونگ, جانباز, هنگ کنگ, سیاسی, نویسنده و رئیس هنگ کنگ انجمن روزنامه نگاران گفت: در روز چهارشنبه. در حالی که خارجی ها بیشتر احتمال دارد به صورت اخراج از هنگ کنگ از شارژ تحت قانون هنگ کنگ شهروندان صورت می تواند اطلاعات محرمانه او گفت:.

آقای لای اپل طرح روزانه را بیشتر برخي قاعدههاي كلي کردن داستان است که ممکن است باعث موشکافی تحت امنیت ملی قانون اگر چه این برنامه به ادامه پوشش خود را مانند قبل با توجه به علامت سیمون ارشد اجرایی در خروجی ناشر بعدی رسانه ها.

مانند اکثر سازمان های اپل, روزانه یک طرفدار دموکراسی تلخیص در سال 1995 تاسیس شده است گفتن آن خبرنگاران باید بیشتر مراقب باشید در هنگام پوشش اعتراض در هنگ کنگ. با پکن تجاوز در هنگ کنگ استقلال قبل از قانون جدید را به اثر آقای سیمون می گوید که ده ها تن از آن روزنامه نگاران در هنگ کنگ به دنبال ترک.

همچنین در روز چهارشنبه ادامه یک رسانه " با ایالات متحده آمریکا وزارت خارجه چین گفته است که نیاز به چهار متحده آمریکا رسانه ها به افشای اطلاعات دقیق در مورد سرزمین اصلی خود ،

آسوشیتد پرس یونایتد پرس بین المللی رادیو فردا و رادیو عمومی ملی باید خود را اعلام پرسنل و اموال در چین, سخنگوی وزارت ژائو Lijian گفت. او گفت: اقدامات اسرائیل برای مقابله با آمریکا تعیین ماه گذشته چهار چینی عمده دولت در امور رسانه به عنوان ماموریت خارجی توصیف آنها به عنوان "لازم است اقدامات متقابل و به طور کامل قابل توجیه دفاع است."

چهار رسانه ها باید تا تاریخ 7 ژوئیه به نوبه خود بیش از اطلاعات است.

در ارتباط با لغو مطبوعات اعتبار از خبرنگاران از وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز و واشنگتن پست در اوایل این سال چین دستور داد که روزنامه ها و دیگر رسانه ها—صدای امریکا و مجله تایم—برای ارسال اطلاعات در مورد کارکنان امور مالی عملیات و املاک و مستغلات در چین است.

نوشتن به Chao Deng در Chao.Deng@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن