چین Ramping تا خرید از آمریکا, مزرعه کالا

رئیس جمهور تهمت و چینی معاون نخست وزیر لیو او پس از امضای قرارداد فاز یکی از آمریکا و چین توافقنامه ت

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 31 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور تهمت و چینی معاون نخست وزیر لیو او پس از امضای قرارداد فاز یکی از آمریکا و چین توافقنامه تجارت در شرق کاخ سفید در ژانویه. 15.

عکس: کوین لمرقو/ایسنا

چین به طور قابل توجهی افزایش خرید از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی در دو ماه گذشته با توجه به مقامات ایالات متحده حتی به عنوان خرید در بخش های دیگر سقوط کوتاه از انتظارات در این مرحله ایالات متحده-چین قرارداد های تجاری.

در 10 ماه منتهی به مارس 7, فروش ناخالص ایالات متحده ذرت و گوشت خوک بودند تا حدود هشت بار و پنبه خرید و فروش شد, سه بار بالاتر از آنها در همان دوره در سال 2017, قبل از شروع ایالات متحده-چین تجارت جنگ است. صادرات سویا به چین, بزرگترین جزء از ایالات متحده مزرعه صادرات رسید, افزایش تقریبا یک سوم در همان دوره با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده داده است.

چینی واردکنندگان خریداری 1.19 میلیون متریک تن ذرت 1.17 میلیون تن پنبه 1.6 میلیون تن سویا و 244,532 تن گوشت خوک در گذشته 10 هفته با توجه به آمار وزارت کشاورزی ایالات متحده. در علاوه بر این به این وزارتخانه ابلاغ شده است خرید و فروش تقریبا 730,000 متریک تن سویا در این هفته پس از 7 مه با توجه به منتشر شده است.

چین اشتها

خرید از آمریکا, مزرعه کالا بسیار بالاتر از قبل به جنگ تجاری.

چین کشاورزی خرید از آمریکا در میلیون متریک تن

ده هفته به پایان مه 7 سال 2020

ده هفته به پایان مارس 4, 2017

1.62

دانه های سویا

1.21

1.19

ذرت

0.15

1.17

پنبه

0.36

0.26

گندم

0.17

0.24

گوشت خوک

0.03

منبع: ایالات متحده وزارت کشاورزی

در ماه ژانویه دو کشور توافق کردند در مرحله یک قرارداد تجاری است که در آن چین متعهد به افزایش خرید از آمریکا کالا و خدمات توسط $200 میلیارد دلار بیش از سال 2017 سطوح. ارزش چین مزرعه کالا خرید در این سال برابر به کمتر از $12.5 میلیارد بالا یا 2017 چینی واردات و یا صادرات ایالات متحده رسید. این افزایش بیشتر در 2021.

این ramped تا کشاورزی خرید آمده در زمانی که رئیس جمهور تهمت فرستاده است متناقض سیگنال های مورد نظر خود را از این معامله.

در طول یک ممکن است 3 مهر "مجازی تاون هال" رویداد آقای ترامپ ستایش "باور نکردنی معامله تجارت" اما تهدید به فسخ آن را اگر چین نبود حمل از طریق در خرید خود را تعهدات. ده روز بعد او در توئیتر خود نوشت که "100 معاملات تجاری" نیست و خود را برای زندگی از دست رفته طی بیماری همه گیر که او به نام "طاعون از چین است."

و حتی به عنوان چین اقدام به خرید بیشتر از ایالات متحده محصولات کشاورزی آن را در سرعت برای دیدار با اهداف خود را برای خرید کلی. تحقیقات از پترسون موسسه بین المللی اقتصاد گفت: تحت توافق آن بود ضمنی است که واردات چین خواهد در سال 2020 بود حدود 36.6 میلیارد دلار یا حدود 9.1 میلیارد دلار برای سه ماهه اول. در سه ماهه اول چین واردات شد فقط $5.1 میلیارد و اگر چه معامله تجاری نیست به اثر تا فوریه. 14.

این تحقیق همچنین نشان می دهد چین خرید در دیگر مناطق نیز به خوبی زیر سال-به روزترین اهداف: از طریق مارس سال 2020 چین واردات تحت پوشش محصولات انرژی شد $87 میلیون, در مقایسه با سرشکن هدف از 6.3 میلیارد دلار رسید.

بخشی از این چالش برای چین این است که شرایط اقتصادی داخلی بدتر شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این است که تقاضا کاهش می یابد. تحت توافق "تجاری ملاحظات و شرایط بازار" می تواند در نظر گرفته شود که اجازه می دهد چین برای دیدار با تعهدات خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مذاکره کنندگان همچنان به فشار پکن در خرید و چین همچنان به سیگنال است که آن را در نظر دارد به رعایت خرید تعهدات. در مارس 7, U. s. Trade Representative رابرت Lighthizer و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به نام چینی, مذاکره معاون نخست وزیر لیو او—خود را به گفتگو برای اولین بار در هفته—به تصریح تجارت معامله است. مذاکره کنندگان توافق برای ادامه همکاری و کار در اجرای قرارداد های تجاری با توجه به انتخاب های دولتی چینی سرویس خبری.

رمان coronavirus به تشدید تنش بین آمریکا و چین در راه است که به احتمال زیاد معطل بعد از ویروس موجود است. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Kevin لمرقو/ایسنا

هر دو طرف آماده اظهارات که طرف دیگر فرصتی برای نقد و بررسی به گفته افراد آشنا با این مذاکرات است. آقای لیو نمی شی به ایالات متحده در بیانیه ای گفت که دو طرف "توافق کردند که به رغم زمان اورژانس بهداشت جهانی هر دو کشور به طور کامل انتظار به تعهدات خود تحت توافق در موقع."

چین تا به حال شده است با فشار دادن به تقویت کشاورزی خرید قبل از مذاکره کنندگان صحبت کرد گفت مردم است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی تنش مزرعه خرید به عنوان سنگ بنای معامله. پکن هفته گذشته اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا زغال اخته و جو در حال حاضر می تواند صادر شده به چین است.

در حالی که تقاضای مصرف کننده در چین کاهش یافته است به دلیل همه گیر پکن به دنبال دیدار با اهداف خود را با تقویت انبارهای مواد غذایی اصلاح راه مدیران دولتی شرکت ها در نظر گرفته که شامل جلسه فاز-یکی از اهداف و افزایش رشد اقتصادی به عنوان همه گیر برطرف گفت: مردم.

داده ها از چین وزارت کشاورزی و امور روستایی نشان می دهد آن را به ثبت مازاد برای تعدادی از محصولات کشاورزی از جمله سویا در این سال است.

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: هفته گذشته این انتظار برای افزایش واردات ذرت در آینده 2020-21 سال به دلیل پایین بودن قیمت های جهانی در حالی که واردات دانۀ سویا را افزایش می دهد در این سال تا حدودی در تلاش برای پاسخگویی به دستور معامله تجارت.

این وزارتخانه همچنین تجدید نظر بالاتر مقدار پنبه و دانه های سویا انتظار می رود وارداتی در ماه سپتامبر به پایان رسید. 30 18 درصد و 3.8 درصد بود. اما کشورهای دیگر نیز به مجموعه بهره مند شوند. وزارت کشاورزی ایالات متحده می گوید برزیل تا به حال رکورد صادرات در ماه های مارس و آوریل به علت افزایش تقاضا از سوی چین.

نوشتن به لوسی Craymer در Lucy.Craymer@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب