کلاس AAAAAAA وبلاگ: بهترین بازیکن توهین آمیز در سال 2020

Jacurri قهوه ای, سوسک قهوه ای, Daejon رینولدز و میکا موریس ابتدا تمام تیم دولت بازیکنان در کلاس AAAAAAA فصل گذ

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 19 اردیبهشت 1399

Jacurri قهوه ای, سوسک قهوه ای, Daejon رینولدز و میکا موریس ابتدا تمام تیم دولت بازیکنان در کلاس AAAAAAA فصل گذشته اما بقیه کسانی که در بالاترین طبقه اول-teamers در بالاترین طبقه بندی در حال فارغ التحصیل شدن.

که شما خود را پر کنید cleats?

در زیر برخی از بهترین بازیکنان تهاجمی در بالاترین طبقه بندی. کلاس AAAAAAA را نگاه کنید در بالا دفاعی بازیکنان در هفته آینده.

اگر شما می خواهید به وزن در بازیکنان که باید در این "دیده بان" لیست ایمیل GHSFDaily@bellsouth.net.

کارفرمایی – Jacurri قهوه ای led Lowndes به 14-1 پایان در سال 2019 به عنوان یک دانشجوی سال دوم. او با عجله برای 1,559 متری و گذشت برای 1,330. او یک چهار ستاره استخدام دارای شماره 5 dual-تهدید QB چشم انداز ملی در میان افزایش juniors با توجه به 247Sports. Carlos Del Rioدر فلوریدا متعهد به انتقال به گریسون از McEachern. او همچنین دو نوع تهدید. او گذشت برای 1,792 متری و با عجله برای 572 سال گذشته است. دانمارک از Forsyth County, در حال حرکت است به AAAAAAA و آوردن آرون مک لافلینچهار ستاره استخدام انداخت که برای 1,997 متری در فصل گذشته. او بیشتر از یک جیب رهگذر. مایکل Maginnis از فرودگاه دارای چندین اواسط عمده ارائه می دهد. او همچنین در حال استخدام دانشگاه هاروارد. او انداخت برای 1,717 متری و منطقه 2 را توهین آمیز بازیکن سال. سام شاخ کالینز Hill, A. J. سوآن از چروکی و بردی Meitz از شمال فورسیت همه گذشته برای بیش از 2000 متری در فصل گذشته.

در حال اجرا پشت کودی قهوه ای از Parkview با عجله برای 1,676 متری در 2019 زمانی که او به اتفاق آرا اول-تیم تمام دولت انتخاب کنید. فیل Mafah از گریسون متعهد شده است به کلمسون. او مجروح شد و برای بخشی از 2019 و توپ با لافایت Gurvin که فارغ التحصیل بنابراین انتظار می رود یک سال از او. کمدن شهرستان جیمی فلیکس با عجله برای 767 متری در 10 بازی به عنوان یک دانشجوی سال دوم. او بالاترین امتیاز RB چشم انداز میان افزایش juniors در گرجستان در هر 247Sports. مخفی کانینگهام از شمال کاب با عجله برای 1,077 متری در فصل گذشته. کیت Adams جونیور چروکی یکی دیگر از بازگشت 1,000-حیاط متهور. Renoldo Spivey از آرچر بود 1,066 همه منظوره متری در 2019. Lowndes دارای یک جفت عالی پشت اسرائیل Mitchel و جاستین لی که باید سهم حمل با یکدیگر و ستاره کارفرمایی, Jacurri قهوه ای است.

تنگ پایان – جک نیکل از میلتون بالا-20 استخدام در گرجستان برای افزایش juniors با توجه به 247Sports. او تا به حال 27 جلب برای 337 متری در سال گذشته در یک جرم است که نمی بسیار پرتاب. در 6-4, 230, او خوب blocker. در ضمن Devin McGlockton جنوبی فورسیت تا به حال 38 پذیرایی برای 504 متری در فصل گذشته. او 6-6 و Forsyth County, اخبار بسکتبال, بازیکن سال. دیگر همه منطقه تنگ به پایان می رسد بازگشت هستند آرموند اندرسون جنوبی Gwinnett, Samuel کلی از Brookwood و Mallen پاپ از Lowndes.

گیرنده گسترده – همه-دولت گیرنده Daejon رینولدز – که تا به حال 88 پذیرایی برای 1,534 متری و 16 touchdowns در 2019 – منتقل شده به گریسون از مرکزی Gwinnett. او را متعهد به فلوریدا. رینولدز خواهد تیم با Georgia Tech-متعهد جمال Haynes به شکل طبقه بندی بهترین WR اواز یا موسیقی دو نفری. تراویس شکارچی از Collins تپه تا به حال 49 پذیرایی برای 919 متری و 12 touchdowns به عنوان یک دانشجوی سال دوم. او تا به حال یکی دیگر از هفت جلب تعریف شده به عنوان interceptions در حالی که بازی cornerback خود را پیش بینی کالج موقعیت او را متعهد به ایالت فلوریدا. هریسون Marques اونز تا به حال تنها 25 پذیرایی, اما برای 743 متری (29.7 ypc) و نه touchdowns برای یک دولت-قهرمانی تیم. Lemeke Brockington گرفتار 53 توپ برای 923 متری. او اواسط عمده ارائه می دهد. شاون هاردی از Camden County تا به حال 33 پذیرایی برای 562 متری و هفت touchdowns. او سه ستاره استخدام با گزارش ارائه می دهد از LSU و ایالتی اوهایو. Kojo Antwi لامبرت رتبه چهار ستاره جذب توسط 247Sports. او تا به حال 48 پذیرایی برای 679 متری و شش touchdowns فقط در 10 بازی به عنوان یک دانشجوی سال دوم. برخی دیگر همه-منطقه رسیور بازگشت در سال 2020 در حال جاش هریس از فرودگاه (39-765), West Bruno از وودستکک (39-416) و Adarrius Harshaw چروکی (45-626)/

خط حمله – Camden County مقابله با میکا موریس برای اولین بار تمام تیم دولت در سال 2019. او به تازگی متعهد به گرجستان. کمدن افزایش junior نوح DeMeritt (6-6, 340) ممکن است منطقه 1 بعدی-بهترین offensive lineman. غرب فورسیت مقابله با دیلن Fairchild چهار ستاره جذب است که در حال تعقیب توسط گرجستان است. جنوب فورسیت تا به حال یک جفت از تاریخ linemen, برایس مایرز و اتان پاتریککه در واقع ضرب و شتم از Fairchild برای اولین بار تمام تیم-منطقه 5 فصل گذشته پس از تماشای این دو است. برخی دیگر 2019 همه-منطقه linemen که هستند عبارتند از: Jeden واتسون و گیج Pitchford از شرق کووتا, Anietie Ntekop از راسول پت o'connell از والتون Nason سیمونز از, Cherokee, کامرون رنگ از میلتون و جکسون دیوار از Parkview,

محل-kicker – هریسون مسیحی Lowery ساخته شده نه از 11 اهداف رشته برای کلاس AAAAAA قهرمانان فصل گذشته است. او را 57 95 kickoffs در منطقه پایان. کونور کامینز والتون ساخته شده و هفت نفر از نه تلاش با 46. بیش از نیمی از kickoffs شد بازگشت نیست. Alex Wilson غرب فورسیت ساخته شده نه 10 اهداف رشته با 46.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

درباره نویسندهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب