انگلستان جانسون شتاب برنامه ریزی برای کاهش مستند

نخست وزیر بوریس جانسون که در بیمارستان بستری شد با Covid-19 گفت: این کشور در جلوگیری از یک مقیاس کامل

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 28 تیر 1399

نخست وزیر بوریس جانسون که در بیمارستان بستری شد با Covid-19 گفت: این کشور در جلوگیری از یک مقیاس کامل مستند در این رویداد از دیگر سنبله در عفونت.

عکس: Chris J Ratcliffe/گتی ایماژ

لندن—انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون جمعه گفت که امیدوار است این کشور می تواند بازگشت به سوی عادی توسط کریسمس به او ارائه موقت طرح به سهولت coronavirus مستند محدودیت و مردم را به بازگشت به کار.

در یک سخنرانی که در آن او مجموعه ای از یک جدول زمانی برای از بین بردن محدودیت او گفت: کارفرمایان باید بیشتر گریز به درخواست کارکنان برای بازگشت به محل کار انداختن قبلی راهنمایی برای افرادی که به کار در خانه که در آن ممکن است.

از اوت. 1 او گفت که دولت را به کارفرمایان بیشتر اختیار به درخواست مردم برای بازگشت به کار. از همان روز, مکانهای تفریحی دیگر مانند بولینگ alleys اسکیت rinks و قمار همراه با خدمات مانند آرایشگران به سر.

"این است که من قوی و صمیمانه امیدواریم که که ما قادر خواهد بود برای بررسی برجسته محدودیت و اجازه می دهد بیشتر قابل بازگشت به حالت عادی از ماه نوامبر در اولین احتمالا در زمان برای کریسمس," او گفت: در یک آدرس از خیابان داونینگ.

آقای جانسون مشتاق است به پا زدن شروع یک اقتصاد است که هنوز هم در حال ظهور از خواب زمستانی به دنبال اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس در این بهار. بریتانیا قفل شده بعد از همسایگان اروپایی خود رنج می برد و یکی از بالاترین Covid-19 مرگ عوارض در جهان توسعه یافته است. انگلیسی ها ثابت کرده اند که بیشتر تمایلی به ترک مستند نسبت به دیگر کشورهای اروپایی نظر سنجی نشان می دهد.

تا کنون 45,200 های مردمی در انگلستان از ویروس.

آقای جانسون که خود بستری با Covid-19 گفت: این کشور در جلوگیری از یک مقیاس کامل مستند در این رویداد از دیگر سنبله در عفونت. "ما می توانید کنترل آن را از طریق هدفمند محلی اقدام به جای" او گفت:. او گفت بریتانیا بود که در حال حاضر انجام تست های بیشتر برای coronavirus از ایتالیا و فرانسه و اسپانیا.

او گفت: محدودیت در اولین محلی مستند در انگلیسی میدلندز, city of Leicester آغاز خواهد شد به سهولت در هفته آینده.

دولت است و در عین حال آماده سازی برای یک برنامه به طور بالقوه زمستان دشوار است. آقای جانسون اعلام کرد که اضافی £3 میلیارد دلار ($3.77 میلیارد دلار) از بودجه خواهد بود در دسترس ساخته شده برای اطمینان از این کشور خدمات بهداشت ملی تا به حال از این ظرفیت برای رسیدگی به هجوم افراد بیمار باید گسترش coronavirus سرعت بخشیدن دوباره در ماه های سرد.

"در حال حاضر من می دانم که برخی می گویند این طرح است بیش از حد خوش بینانه است که خطرات بیش از حد بزرگ است و ما نمی غلبه بر ویروس در زمان" گفت: آقای جانسون. "و البته اگر حق با آنها در این است که ما نمی رد که آنها اجازه دهید من به آنها اطمینان و اطمینان شما: که ما دریغ خواهد شد در هر مرحله برای قرار دادن بر روی ترمز."

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.rushrtco.de