Coronavirus تماس با ما-ردیابی برنامه های راه اندازی در سراسر اروپا

آلمان تاج-هشدار-برنامه راه اندازی شد در روز سه شنبه. کارشناسان تخمین می زنند 60 درصد از جمعیت خواهد ن

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 27 خرداد 1399

آلمان تاج-هشدار-برنامه راه اندازی شد در روز سه شنبه. کارشناسان تخمین می زنند 60 درصد از جمعیت خواهد نیاز به استفاده از آن برای جلوگیری از موج دوم از عفونت.

عکس: سون Hoppe/زوما پرس

آلمان بزرگترین کشور غربی برای راه اندازی یک تماس-ردیابی نرم افزار گوشی های هوشمند برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس در روز سه شنبه اما برنامه اثربخشی بستگی دارد که چگونه بسیاری از مردم از آن استفاده کنید.

چنین برنامه هشدار به کاربران شده اند که در تماس با فرد آلوده شده اند و تبلیغ به عنوان یک بیشتر کارآمد مکمل برای پر زحمت تماس با ردیابی—پر زحمت کار پلیسی از ردیابی کردن و رسیدن به تمام کسانی که در تماس با حامل.

تعدادی از کشورهای اروپایی منتشر کرده اند و یا در حال تست Covid-19 ردیابی برنامه های کاربردی از جمله فرانسه و ایتالیا و انگلستان و ایسلند اما تا کنون کمتر مردم تصمیم گرفتند به آنها را با استفاده از دانشمندان و پزشکان امیدوار بود. این برنامه نیز کار نمی کنند در سراسر مرزهای, که می تواند مانع بهره وری خود را در محکم یکپارچه قاره است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

برنامه های مشابه مستقر شده اند با موفقیت های مختلف در چین و هند و اسرائیل و سنگاپور و استرالیا است. برخی از این ثابت کرده اند نسبتا کارآمد اما خود را تداخل می برخورد با اروپا و سخت حریم خصوصی قوانین و مقررات.

آلمان تاج-هشدار-برنامه راه اندازی شد هفته بعد از برنامه ریزی شده به دلیل بحث های درون دولت در مورد حفاظت از داده ها. این کشور دارای قوی قوانین حفظ حریم خصوصی و سیاستمداران نگران هستند که هر گونه سوء ظن اطراف آن برنامه می تواند به تضعیف تصویب آن است.

استفاده از این برنامه داوطلبانه است و تنها 41 درصد از آلمانی ها شده اند و مایل به آن را دانلود کنید در حالی که 46 درصد نشان داد آنها نمی خواهد از آن استفاده کنید و 8 درصد گفت: آنها ندارد, گوشی های هوشمند, با توجه به ماه ژوئن 10 بررسی توسط گروه تحقیقاتی Forschungsgruppe wahlen از.

کارشناسان تخمین می زنند که 60 درصد از یک کشور نیاز به استفاده از این برنامه آن را به صورت موثر در جلوگیری از موج دوم از عفونت. این تخمین می زنند اما نمی عبارتند از تاثير اقدامات دیگر مانند پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله و افزایش بهداشت.

نرم افزار طراحی شده توسط این غول ارتباطات از راه دور Deutsche Telekom و نرم افزاری شرکت SAP در عمل بر روی یک پلت فرم توسعه یافته توسط اپل و گوگل. این رویکرد است که همچنین مورد استفاده در ایتالیا بهتر محافظت از اطلاعات کاربران را نسبت به برخی دیگر به دلیل آن است که ذخیره شده بر روی گوشی به جای یک دولت تحت کنترل سرور مرکزی با توجه به اتحادیه اروپا از حفظ حریم خصوصی تنظیم کننده.

آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: در راه اندازی است که این برنامه خواهد شد بیشتر مفید به عنوان مستند محدودیت برداشته.

عکس: عمل پرس/کلمنس Bilan/زوما پرس

این نرم افزار بر روی هر تلفن تولید یک کد شناسایی است که متصل از طریق بلوتوث با گوشی های دیگر با استفاده از این برنامه است. اگر دو کاربر اقامت در دو متر از یکدیگر برای بیش از 15 دقیقه برنامه های خود را ذخیره خواهد شد هر یک از دیگر کدهای. اگر یکی از آن دسته از کاربران پس از آن آزمایش مثبت برای Covid-19 آنها را می سازیم سیستم که هشدار به هر کسی که تا به حال شده در فوری نزدیکی.

"این اولین بار نیست تاج برنامه اما من معتقدم این یکی از بهترین است" Helge براون رئیس ستاد به آنگلا مرکل و یک پزشک آموزش دیده اند. "این یک گام کوچک برای همه ما برای دانلود برنامه, اما این امر می تواند یک گام بزرگ برای مبارزه با این بیماری همه گیر."

سازندگان از برنامه تست شده آن را با شبیه سازی حالات زندگی واقعی مانند استفاده از حمل و نقل عمومی غذا خوردن و حضور در یک حزب کوکتل. در 80% از موقعیت هایی که احتمال دارد به علت یک عفونت برنامه باعث یک هشدار با توجه به دولت ارائه شده است.

مقامات بهداشت عمومی توسعه دهندگان و شرکت های فن آوری در حال کار بر روی برنامه های ما برای کمک به پیگیری که ما در تماس با و که در آن ما شده است برای کمک به Covid-19 تماس با ما-ردیابی کردند. وال استریت ژورنال را جوانا استرن توضیح می دهد که با استفاده از فن آوری های 8 بیتی بازی های ویدئویی.

این برنامه می تواند موثر باشد حتی اگر تنها 20 درصد از جمعیت آن استفاده می شود ارائه شده اکثر عینک ماسک و رعایت اجتماعی فاصله و قوانین بهداشت گفت: دکتر کارل لاوترباخ متخصص اپیدمیولوژی و قانونگذار برای سوسیال دموکرات ها تاریخ شرکای ائتلاف در خانم مرکل دولت است.

آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: برنامه خواهد شد بیشتر مفید به عنوان مستند محدودیت برداشته و افراد درگیر در خیلی بیشتر تماس در محل کار و در زندگی عمومی است.

مطالب مرتبط

  • گوگل و اپل در تلاش برای تنظیم Covid-19 ردیابی نرم افزار (5 ژوئن)
  • اپل و گوگل شروع به برنده شدن بیش از اروپا به ویروس-تکنولوژی ردیابی (20 مه)
  • مهار Coronavirus با یک تماس-ردیابی نرم افزار ؟ آن را خیلی ساده نیست. (9 مه)
  • Coronavirus تماس با ما-برنامه ردیابی چهره یکی دیگر از چالش: طراحی یک تجربه کاربری عالی (20 مه)

"در چنین شرایطی این برنامه را یک تفاوت کلیدی است که ما می توانیم اطلاع دیگران از ما عفونت راه ما را نداشته اند قادر به انجام کار بدون آن" آقای Spahn گفت.

در فرانسه, نرم افزار—به نام StopCovid—در ماه ژوئن منتشر شد 2. همانطور که از ژوئن 11, برنامه دانلود شده بود 1.5 میلیون بار تا به حال منجر به تنها تعداد انگشت شماری از اطلاعیه های بالقوه عفونت Cédric O, فرانسه Junior وزیر دیجیتال امور به خبرگزاری فرانسه گفت.

فرانسه برنامه ذخیره داده ها بر روی یک سرور مرکزی و نیست و در عین حال سازگار با هر کشور دیگری است. ایتالیا, برنامه Immuni نیز راه اندازی شد در ژوئن 2 و تا کنون دانلود شده است بیش از دو میلیون بار با توجه به دولت است.

دولت بریتانیا برنامه گرفتار شده است با تاخیر پس از نسخه بتا راه اندازی شد در اوایل ممکن است. این برنامه—که در حال توسعه توسط خدمات بهداشت ملی و نیز تکیه می کند اپل یا گوگل فناوری—بودن سرنشین در جزیره موجود زنده یک جزیره در ساحل جنوبی انگلستان است. تحلیلگران نقد برنامه باید پرچم چندین حفظ حریم خصوصی و مسائل مربوط به داده ها.

در نروژ یک از برنامه های مشابه دریافت شد حدود 14 درصد از مردم بیش از سن 16 اما این کشور اقتدار بهداشت روز دوشنبه به حالت تعلیق در استفاده از آن پس از شکایت از حریم خصوصی تنظیم کننده. تنظیم کننده گفت: این برنامه تجاوز در حق افراد به حریم خصوصی بود دیگر هرحال عمومی-بهداشت و درمان اضطراری با توجه به کاهش در تعدادی از عفونت.

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com و سام Schechner در sam.schechner@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن