سابق Lowndes مربی جو ویلسون می میرد

جو ویلسون مربی که قرار Lowndes فوتبال در نقشه ناراحت کننده Valdosta در سال 1977 و برنده شدن در یک دولت عنوان د

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 20 خرداد 1399

جو ویلسون مربی که قرار Lowndes فوتبال در نقشه ناراحت کننده Valdosta در سال 1977 و برنده شدن در یک دولت عنوان در سال 1980 درگذشت و صبح روز سه شنبه. او 87.

"پس از استخدام ویلسون ساخته شده و وعده های بسیاری فکر می کردم غیر ممکن است" Lowndes County Schools مدیر اطلاعات اون شاهزاده گفت: در یک ایمیل سهشنبه اعلام اخبار. "او وعده داده شده برنده سوابق پیروزی بر رقبا و مسابقات قهرمانی کشور. از یک 8-2 رکورد در '76 به پیروزی بیش از Valdosta در '77, به مسابقات قهرمانی کشور در '80 و 'نقره ای با موهای روباه' به عنوان Wilson شناخته شده بود بیش از تحویل در وعده های خود را. او به ما محبوب ما Plowboy و به ما آموخت به افتخار در برنامه های ما و به افتخار میراث ما است."

"مطلب: ورزشی قابل توجه مرگ و میر در سال 2020

ویلسون در Valdosta را در سال 1951 کلاس یک تیم قهرمانی و دستیار در چندین دولت-برنده Valdosta تیم تحت رایت Bazemore از جمله Bazemore نهایی عنوان در سال 1971.

ویلسون نا امید شده بود در حال تبدیل شدن به Bazemore جانشین. در سال 1976 Wilson کار کردم به عنوان Lowndes' سر مربی و بلافاصله منجر به وایکینگ ها را به یک 8-2 پایان اولین پیروزی فصل در تاریخ است. در سال 1977 Lowndes ضرب و شتم Valdosta برای اولین بار 7-2.

"که فقط بی سابقه که, Lowndes, می تواند ضرب و شتم Valdosta" ویلسون گفت: گرجستان فوتبال دبیرستان روزانه در یک مصاحبه در پاییز گذشته زمانی که خواسته خود را به یاد ماندنی ترین لحظه به عنوان یک مربی. "آنها (Lowndes بازیکنان) نمی دانید چگونه عمل می کنند. سپس با برنده شدن در مسابقات قهرمانی کشور. که شد به یاد ماندنی. اما من می خواهم که به می گویند 7-تا-2. هر کس فکر آن را غیر ممکن بود."

ویلسون بود Lowndes' سر مربی از 1976-88. او مربی از 1989-94 در Valwood. ویلسون به طور منظم با حضور Lowndes خانه بازی در بازنشستگی خود را و این برنامه را دیدم او ضربه آغاز به پیروزی چهار دولت عنوان.

Lowndes اختصاصی جو ویلسون میدان مارتین در ورزشگاه ویلسون افتخار سپتامبر. 20.

ویلسون به حال دچار یک سکته مغزی چند روز پیش. مقدمات مراسم تشییع جنازه ساخته شده اند.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسندهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب