گرجستان آماده برای ضربه بزرگ در MLB پیش نویس

آتن — اهمیت روز سه شنبه تاریخ 9 ژوئن -- آمار اسکات Stricklin مانند یک سیلی. اطلاع داد که این نمایندگی به مناس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 21 خرداد 1399

او بیش از هر کس دیگری می داند و کامل است که گرجستان به حال شاید بهترین شانس در سه دهه پس از تکرار که feat این سال است. The Bulldogs شد رتبه شماره 2 در کشور که coronavirus همه گیر آورده کالج بیس بال به توقف آن را به عنوان تمام رشته های ورزشی. و راه آنها ساخته شده است با باور نکردنی تبادل کارکنان مهار لود آخر هفته صف یوگا بود مورد علاقه برای رسیدن به اوماها (روباز انتخابی) برای سال 2020 CWS.

"شما سعی کنید به فکر می کنم در مورد آن بیش از حد" Stricklin گفت: صبح روز سه شنبه. "اما هنگامی که یک روز من یک کمی لحظه ای که در آن من باید به تکان و لرزش آن را خاموش و در حرکت است. زیرا این چیزی است که هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دهد. آن را فقط بدبو است برای بازیکنان ما و تیم ما است."

2020 تیم ملی به عنوان لود عنوان هر گرجستان تیم در حافظه اخیر رسما شکسته می شود تا چهارشنبه. این زمانی است که لیگ اصلی بیس بال پیش نویس آغاز و قطعه قطعه Bulldogs' فهرستی است که انتظار می رود به برچیده شد.

کوزه امرسون هنکاک و کول فروردین گرجستان جمعه و شنبه استارت به ترتیب اجماع در دور اول پیش بینی. هنکاک یک کاربر می تواند از بالا به 5 انتخاب کنید. فروردین پیش نویس واجد شرایط دانشجوی سال دوم می تواند در بالای 15. یک میزبان از دیگر بازیکنان در تیم های' پیش نویس تخته به عنوان بیس بال فرو جلو با پنج دور در حالی که پیش نویس آن در ورزش باقی مانده دارند.

"آنچه ممکن است" برای سال 2020 Bulldogs رسما به پایان می رسد بیش از سه روز آینده.

"من به بچه ها دیروز و این نوع از هدف قرار دادن آنها را در حال حاضر" Stricklin گفت. "این پیش نویس را در آینده و ما باید مسلما هنوز هم بازی می شود. آن را می سازد آن را سخت است."

وجود دارد باقی می ماند امید که فروردین ممکن است انتخاب کردن برای بازگشت به دانشگاه. 6-پا-5, 232-پوند right-hander روشن ساخته است که او را "ترس" را به بازگشت به مدرسه برای یک فصل دیگر از بیس بال. بنابراین او می رود به یک بیس بال موضع به ارسال پیش نویس مذاکرات است.

بیس بال آمریکا پروژه های فروردین برای رفتن به اتباع واشنگتن با شماره 22 را انتخاب کنید. به عنوان یک underclassmen فقط به خاطر اینکه او پیش نویس معنا نیست که او را به رفتن. هنوز, آن بعید به نظر می رسد که Wilcox خواهد با تصویب در دور اول پول.

"فروردین خیلی تند درخواست قیمت" بیس بال آمریکا نوشت. "اما حتی بسیاری از تیم ها انتظار نداریم که او را به بازگشت به دانشگاه در چشم انداز فعلی با بسیاری از تیم ها داشتن دور اول ارزیابی بر او. او مقدار زیادی از صفات اتباع مانند."

یعنی یک fastball شده است که با سنجش زمان در 100 مایل در ساعت در بازی.

هنکاک است Bulldogs' باارزش گرفتن این سال است. این 6-4, 213-پوند junior شد 2-0 با 2.75 عصر و 34 strikeouts به سه راه می رود وقتی که فصل بود ناگهان متوقف شد و در اواسط ماه مارس. او یک فرصت برای تبدیل شدن به گرجستان اولین پیش نویس انتخاب تا کنون. جف Pyburn برداشت شماره 5 سن دیگو در سال 1980 در حال حاضر نگه می دارد که افتخار است.

آن را تنها خواهد بود و بار سوم در مدرسه تاریخ گرجستان را تولید کرده است یک جفت از اول-سرآمد باید این پیش نویس به عنوان پیش بینی کرد. آنها پیوستن به درک Lilliquist و Cris نجار (ششم و 14) از سال 1987 و گوردون بکهام و جاش زمینه (هشتم و 20) از سال 2008.

گرجستان تا به حال 11 بازیکن انتخاب شده در سال 2009 و هشت سال گذشته است.

بدون در نظر گرفتن آن به نظر می رسد احتمال وجود دارد که گرجستان Nos. 1 و 2 شروع تبادل نقاط در حال رفتن به فصل بعدی. آن را بیشتر پایین در پیش نویس آن را از Bulldogs تیم فصل آینده تصمیم گرفته خواهد شد.

کوزه Ryan Webb and C. J. Smith و موقعیت بازیکنان کم شپرد و تاکر بردلی (آرکانزاس) پیش بینی شده در 200 به 300-انتخاب محدوده. اما با این پیش نویس به کاهش تنها 160 یا بیشتر بازیکنان و امضای پاداش محدود به $20,000 به صورت رایگان-عامل ادغام چشم انداز بیشتر در انتخاب بازیکنان برای بازگشت به دانشگاه به نظر می رسد به احتمال زیاد.

با اضافه شدن گزینه ای از سالمندان مجاز بودن یک فصل دیگر از واجد شرایط بودن توسط NCAA از آنجایی که آنها قادر به تکمیل نهایی خود را در فصل فهرستی از مدیریت است که بیشتر پیچیده برای Stricklin آن را به عنوان دیگر مربیان کالج.

مهم نیست که چه تیم می تواند زمینه تنها 35 بازیکن و آنها هنوز هم تنها 11.7 بورسیه به divvy تا در میان آنها است. در همین حال گرجستان 2020 امضای کلاس در حال حاضر مجموعه.

"هیچ کس نمی داند چه آینده" Stricklin گفت. "ما فقط نمی دانم. چیزی که من به دنبال به جلو به بسیاری درباره این پیش نویس است که با داشتن کمی وضوح بیشتر در مورد آنچه که تیم ما در حال رفتن به مانند حرکت رو به جلو است."

و در حالی که آن لطمه می زند و به فکر می کنم در مورد آنچه که ممکن است شده اند Stricklin می دانست که آنها به احتمال زیاد بدون بسیاری از این بازیکنان به هر حال. The Bulldogs در حال حاضر خود را امن 2020 استخدام در کلاس و به خوبی در راه خود را به قفل کردن 2021 ،

بهترین چیزی که در مورد از دست دادن تعداد زیادی از بازیکنان به پیش نویس است که این امر منجر به جذب چشم انداز است که به امید همین است.

"من تا به حال یک گفتگو با همه ما پیش نویس بچه های دیروز, و من فقط گفت: "سلام ما همه ریشه برای شما'" Stricklin گفت. "من به آنها گفتم اگر آنها تصمیم به بازگشت به گرجستان, ما دوست داریم به آنها را داشته باشد. اما ما می خواهیم چه چیزی برای آنها بهتر است. و در نهایت این کمک می کند تا برنامه های ما در زمانی که شما باید اول دوم و سوم دور میدارد. آن دسته از بچه ها دریافت پیش نویس و امضا و سپس گروه بعدی بچه ها شما استخدام می بیند که. آنها در حال مشاهده پیش نویس بیش از حد."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن